Зміни до регламенту Ради щодо впровадження часткового онлайн-голосування можуть розглянути цього тижня, - Арахамія

Про це, як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, в інтерв’ю журналістам сказав керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
За його словами, зараз навколо можливого онлайн-голосування у Верховній Раді уже почалися маніпуляції. Нардеп пояснив, що змінами до Регламенту пропонується впровадити "міксоване голосування", завдяки якому народні депутати, хворі на COVID-19, могли б голосувати дистанційно.
"Що я чув уже від політичних опонентів? Наприклад, пан Порошенко сьогодні сказав: Не думайте голосувати за, бо це теж саме, що солдат охоронятиме кордон через інтернет. Якщо чесно, я не зрозумів метафори. Якщо я в нормальному стані хочу голосувати, за те, щоб армії підвищити зарплати, але просто не можу прийти до зали, що мені робити? Я фактично тимчасово втрачаю право представляти інтереси народу, яке він мені делегував", - зауважив керівник фракції "Слуга народу".
"Але це не означає, що Верховна Рада голосуватиме в інтернеті, як це зараз робиться, наприклад, в комітетах", - додав він.
Щойно Федина у Романа Чайки. «Сьогодні у мене забрали планшет,який нам видали у ВР раді,доя того,щоб оновити програмне забезпечення.А повернули з функцією електронного голосування»
Тобто будуть сидіти СГ по Європах і голосувати,тільки не знають,як протягнути це через ВР