11852 відвідувача онлайн
2 769 23

Головне управління Львівської митниці другу добу без електропостачання через заборгованість

Головне управління Львівської митниці другу добу без електропостачання через заборгованість

Головне управління Львівської митниці другий день без електроенергії.

Про це йдеться в повідомленні телеграм-каналу Держмитслужба (Customs of Ukraine), передає Цензор.НЕТ.

"Головне управління Львівської митниці яке знаходиться за адресою місто Львів, вул. Костюшка 1, вже другу добу знаходиться без електропостачання! ...  Договір з Львівобленерго не укладено на постачання електроенергії, і у Львівської митниці заборгованість за використану електроенергію!!! За попередньою інформацією постачання електроенергії може бути відновлено не раніше ніж 18.02.2022", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+14
Та начальник митниці міг би з кишенькових грошей побудувати електростанцію для митниці.
показати весь коментар
15.02.2022 14:57 Відповісти
+7
А якби трохи напружився, то мав би свій енергоблок АЕС
показати весь коментар
15.02.2022 15:17 Відповісти
+5
А чего налоговики за свет не платят? За растаможку *евроблях* три шкуры дерут а три копейки за свет заплатить не могут
показати весь коментар
15.02.2022 14:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.02.2022 14:54 Відповісти
Та начальник митниці міг би з кишенькових грошей побудувати електростанцію для митниці.
показати весь коментар
15.02.2022 14:57 Відповісти
А якби трохи напружився, то мав би свій енергоблок АЕС
показати весь коментар
15.02.2022 15:17 Відповісти
ви настільки наївний, що думаєте, що митники для себе гроші беруть? Там у них "доля малая", все на верх їде. Не випадково митницю безпосередньо з ОП курують.
показати весь коментар
15.02.2022 15:31 Відповісти
А чего налоговики за свет не платят? За растаможку *евроблях* три шкуры дерут а три копейки за свет заплатить не могут
показати весь коментар
15.02.2022 14:57 Відповісти
Бо за цей свєт, платимо з бюджету ми, Поліграф Поліграфович, і така халепа сталася через брак НАШОГО інтересу до цього питання.
показати весь коментар
15.02.2022 15:16 Відповісти
з води на хліб
показати весь коментар
15.02.2022 14:58 Відповісти
..ну якщо вони заборгували, то йдіть нафуй з моєю заборгованістю у 10 гривень
показати весь коментар
15.02.2022 14:58 Відповісти
Подайте Христа ради червончик золотой!🙏
показати весь коментар
15.02.2022 14:59 Відповісти
І всі *архіви*стерлись...
показати весь коментар
15.02.2022 15:06 Відповісти
чого не скинуться мабудь якийсь зепоц її очолює
показати весь коментар
15.02.2022 15:21 Відповісти
В таможне нет денег?
Это такой новый АНЕКДОТ?!!
показати весь коментар
15.02.2022 15:26 Відповісти
очевидно, що, Зелена влада так побори підняла, що митникам вже самим не вистачає.
показати весь коментар
15.02.2022 15:29 Відповісти
бідні митники. Нехай, може, дадуть номер карточки начальника, люди б по пару гривень скинулись на світло на митниці?
показати весь коментар
15.02.2022 15:27 Відповісти
Та хай в карманах пошукають))))
показати весь коментар
15.02.2022 15:27 Відповісти
Театр абсурда растёт и крепнет : таможенники-миллионеры уже во 2 поколении, безнаказанно и на пох продолжающие грабить страну и отстутствие света в самой таможне... Так почему мы ещё не в ЕС и НАТО?
показати весь коментар
15.02.2022 15:31 Відповісти
потрусите карманы этих работничков, там можно на новый флот ВМС Украины насобирать!
показати весь коментар
15.02.2022 15:34 Відповісти
ну пусть продадут пару кресел из кабинета начальства... и можно будет заплатить даже наперед...
показати весь коментар
15.02.2022 15:37 Відповісти
бедненький ...

https://www.youtube.com/watch?v=yP6y4aY0gNQ
показати весь коментар
15.02.2022 15:50 Відповісти
Всі бачили які будинки в львівських митників.Я впевнений що і за світло дома вони не платять.Звичка що платять тільки ім.
показати весь коментар
15.02.2022 16:22 Відповісти
Сиротинушки... (всхлипывает)...
показати весь коментар
15.02.2022 16:33 Відповісти
Когда презедент страны - клоун, то все государственное управление превращается в цирк
показати весь коментар
15.02.2022 17:16 Відповісти
Йяа ару!!! Самое коррумпированное и богатое ведомство в Украине не в состоянии оплатить электроэнергию!?
показати весь коментар
15.02.2022 17:35 Відповісти