З українським супутником "Січ-2-30" встановлено сталий зв'язок, - "слуга народу" Грищук

Про це повідомив народний депутат "Слуги народу" Роман Грищук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"У базі даних Космічних військ США стала відображатись інформація про ідентифікацію нашого супутника! Це означає, що відбувся сталий зв'язок (або їх серія) з супутником, завдяки багатоденним зусиллям фахівців Національного центру управління та випробувань космічних засобів (з чим їх і вітаємо!), внаслідок чого вдалось визначити його як один з космічних об'єктів, який до цього мав тільки умовну назву. У каталозі – це космічний об'єкт 51030 з попередньою назвою "Object AY". Наразі вже відображається на візуалізації як "Sich-2-30" ("Sich-2-1")", - написав він.
Депутат додав, що продовжуються льотно-конструкторські випробування супутника, які мають завершитись у середині березня.
Йдіть в саку , зелені потвори?
Вчера и так наслушался по радио, как "благодаря своевременно принятым Зеленским мерам..." типо остановили расейскую агрессию (своевременные меры это очевидно *********** в течении всего срока каденции оборонного заказа и ракетной программы, а потом за пару недель до фактического вторжения, принятия закона про "терроборону", на обеспечение которой не выделили денег, в то время как на "*******"....)