10594 відвідувача онлайн
5 451 66

Те, що українці стали купувати більше зброї - неправда, - Нацполіція

Про це заявив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на управління комунікації Нацполіції.

"Кількість осіб, які вперше придбали зброю, не збільшилася. Частіше купують зброю люди, які уже мають дозвіл на її придбання і зберігання", - сказав він.

Фацевич наголосив, що поліція здійснює ретельний контроль за обігом зброї, , в тому числі мисливської, та постійно перевіряє умови її зберігання.

Топ коментарі
+46
Нацполиция снова как и в 2014 работает на врага! Даже если это неправда это был прекрасный мобилизационный миф.
показати весь коментар
17.02.2022 19:25 Відповісти
+22
В мене дуже багато знайомих купили зброю
показати весь коментар
17.02.2022 19:30 Відповісти
+20
Поліція і тут бреше! Що вони з цієї брехні мають ? Невже вони так на Путлера працюють ? Стали купувати більше.
показати весь коментар
17.02.2022 19:28 Відповісти

Завантаження...