8910 відвідувачів онлайн

Lufthansa з 21 лютого призупиняє польоти до Києва

Lufthansa з 21 лютого призупиняє польоти до Києва

Найбільший авіаконцерн Німеччини та всієї Європи Lufthansa призупиняє польоти до Києва й назад

Про це 19 лютого 2022 року, сповістила пресслужба авіаконцерну, інформує Цензор.НЕТ.

Вильоти зупиняють на тиждень.

"Це стосується всіх вильотів із понеділка, 21 лютого - до 28 лютого 2022 року", – зазначили у компанії.

Про причини призупинення авіарейсів у Lufthansa не повідомили, проте зазначили, що компанія "постійно стежить за ситуацією".

Рішення щод подальших рейсів до та з української столиці Lufthansa ухвалюватиме пізніше.

"Залиште свій номер мобільного телефону при бронюванні, і ми автоматично повідомимо вас про будь-які зміни. Якщо ваш рейс скасовано, зверніться до сервісного центру Lufthansa або до туристичного агентства, щоб обговорити подальші плани подорожі", – йдеться у повідомленні авіаконцерну.

Топ коментарі
+15
Сьогодні поставив ЖОВТО-БЛАКІТНИЙ ПРАПОР НА СВОЄ АВТО (брав на ОККО на Окружній). Проїхав по Києву, більше прапорів не побачив. Пропоную всім ПРИЄДНАТИСЬ ДО АКЦІЇ. Разом нас не здолати!
показати весь коментар
19.02.2022 16:43 Відповісти
+12
а я сьогодні ще п"ять пачок *,** калібру нарешті прикупив...Пропоную всім теж приєднатися до акції дай по щелепі кацапу шоб зуби через сраку повилітали! !
показати весь коментар
19.02.2022 16:51 Відповісти
+5
5000 обісраних касок тому підтвердження.
показати весь коментар
19.02.2022 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сьогодні поставив ЖОВТО-БЛАКІТНИЙ ПРАПОР НА СВОЄ АВТО (брав на ОККО на Окружній). Проїхав по Києву, більше прапорів не побачив. Пропоную всім ПРИЄДНАТИСЬ ДО АКЦІЇ. Разом нас не здолати!
показати весь коментар
19.02.2022 16:43 Відповісти
А ти який флажок приготував!Косовороточку випрасував?!
показати весь коментар
19.02.2022 17:10 Відповісти
а я сьогодні ще п"ять пачок *,** калібру нарешті прикупив...Пропоную всім теж приєднатися до акції дай по щелепі кацапу шоб зуби через сраку повилітали! !
показати весь коментар
19.02.2022 16:51 Відповісти
👍
показати весь коментар
19.02.2022 16:57 Відповісти
12.7?
показати весь коментар
19.02.2022 16:59 Відповісти
Невже німчура така бздлива?
показати весь коментар
19.02.2022 17:01 Відповісти
5000 обісраних касок тому підтвердження.
показати весь коментар
19.02.2022 17:02 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3c714jNoINc https://www.youtube.com/watch?v=3c714jNoINc


Слуги из дому проголосуют за капитуляцию
показати весь коментар
19.02.2022 17:03 Відповісти
Немцы сер. Пердак полав в нимецкой хате .
Санкции против Украины вводят по факту.
показати весь коментар
19.02.2022 17:17 Відповісти
А если запретить летать над россосией? Может быть больше помогло на счет безопасности?
показати весь коментар
19.02.2022 17:21 Відповісти
если ракеты будут лететь то будут лететь из росии логично?но в Мордоре рейсы никто не отменяет отмазка не прокатит что у нас война, немцы блокируют не только оружие но и санкции против нас фактически вводят
показати весь коментар
19.02.2022 17:22 Відповісти
Таке враження що санкції вводять проти України а не проти Росії! По факту в тому що відбулось в Грузії і Україні винна в більшій мірі Європа і США. Адже саме Європа дозволяє жити на своїй території тим хто кричить що НАТО вбивці, що Європа це гейропа, Європа і США всі ці роки вкладала гроші не в Україну а в розвиток Росії і т.д. Саме Європа дозволяє жити на своїй території сімям людей які вбивають дітей в Сирії!! Саме в США проживає син Медведева який горлопанить що США треба знищити!!! Фактично Європа і США являються спонсорами російського тероризму але всі про це мовчать!!!
показати весь коментар
19.02.2022 17:31 Відповісти
Уйобэн зе битте!
показати весь коментар
19.02.2022 18:08 Відповісти
Дебилы думают, что их место на рынке останется нетронутым.
показати весь коментар
19.02.2022 18:16 Відповісти
Треба запропонувати іншим компаніям літати цим маршрутом!
Райянер з радістю підбере гроші! Хай інші літають і заробляють!
показати весь коментар
19.02.2022 20:27 Відповісти