9532 відвідувача онлайн
11 928 17

Голова НКРЕКП Тарасюк заявив про звільнення з посади

Про своє рішення він повідомив на засіданні НКРЕКП у вівторок увечері, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Це була остання комісія для мене як для голови НКРЕКУ. Ось моя заява про звільнення з посади голови. Прямо зараз на закритому засіданні ми проведемо голосування та оберемо нового голову регулятора", – сказав Тарасюк.

"Одразу зазначу, що я не робитиму жодних гучних заяв. Зараз це точно нікому не потрібно. Я задоволений, що ми не наробили дурниць на кшталт втягування РНБО у кадрові питання. Йому зараз точно є чим зайнятися, і загалом хочу сказати, що все буде добре. Напевно, і все", – додав він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Тариф на електроенергію зростатиме, рішення буде найближчим часом, - глава НКРЕКП Тарасюк

За словами Тарасюка, інформація про нового главу енергорегулятора з'явиться на сайті найближчим часом.

Раніше на ринку прогнозували, що ним стане нещодавно призначений у результаті конкурсу екс-глава держпідприємства "НЕК "Укренерго" Костянтин Ущаповський.

Тарасюк займав посаду голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з 4 листопада 2019 року.

Топ коментарі
+11
внукам хватит. кто следующий?
показати весь коментар
22.02.2022 17:44 Відповісти
+8
Сволота вирішила потихеньку зіскочити...
показати весь коментар
22.02.2022 17:56 Відповісти
+6
Всі банки... трилітрові повні, вже нема куди складати бабло?
показати весь коментар
22.02.2022 17:45 Відповісти

Завантаження...