12142 відвідувача онлайн
13 354 14

Резніков закликав йти в тероборону: потрібен лише паспорт

Резніков закликав йти в тероборону: потрібен лише паспорт

В Україні спростили процедуру запису до лав сил територіальної оборони. Потрібен лише паспорт.

Відповідну заяву зробив міністр оборони Олексій Резніков, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він закликав усіх українців, "хто готовий тримати зброю, вступати до лав територіальної оборони".

"Ми спростили усі процедури. Беріть тільки паспорт. Тільки паспорт. Даємо зброю всім патріотам, які без вагань готові застосувати її проти ворога", - повідомив він.

Топ коментарі
+22
Шо, навіть не через дію. Довбойоби, просрали оборонзаказ з етищщю, есмартфоном. Потрібно енептун, евільха і так далі
показати весь коментар
24.02.2022 13:21
+9
Какая разніца как називаєца страна єслі есть фонарі і асфалірованиє дарогі ©
показати весь коментар
24.02.2022 13:25
+8
А що, вже є ударні угрупування?

Як же сумно...кого українці обирали до влади 30 років
показати весь коментар
24.02.2022 13:25
Коментувати
Сортувати:
Шо, навіть не через дію. Довбойоби, просрали оборонзаказ з етищщю, есмартфоном. Потрібно енептун, евільха і так далі
показати весь коментар
24.02.2022 13:21 Відповісти
Какая разніца как називаєца страна єслі есть фонарі і асфалірованиє дарогі ©
показати весь коментар
24.02.2022 13:25 Відповісти
Так воно і буде.......
показати весь коментар
24.02.2022 13:22 Відповісти
А що, вже є ударні угрупування?

Як же сумно...кого українці обирали до влади 30 років
показати весь коментар
24.02.2022 13:25 Відповісти
не в ту сторону злість скировуєте. Більше немає поганих українців.
показати весь коментар
24.02.2022 13:28 Відповісти
Бляха, ви лучше напишите куда обращаться. в Киеве в деснянском военкомате 3часа,футболят с одного адреса на другой
показати весь коментар
24.02.2022 13:27 Відповісти
у воєнкомат деснянського району
показати весь коментар
24.02.2022 13:29 Відповісти
У спам!
показати весь коментар
24.02.2022 14:04 Відповісти
Звыльныть ТОРНАДО і Семенченка!
показати весь коментар
24.02.2022 13:28 Відповісти
нарешті зроблено те, що потрібно було зробити у 2015
показати весь коментар
24.02.2022 13:30 Відповісти
Суки, ********.В Деснянському нікуди звернутися. Суцільне -лядство...Все,ще,довбні граються у владців....Нікчеми
показати весь коментар
24.02.2022 14:03 Відповісти
Номер телефона дайте куда звонить?
показати весь коментар
24.02.2022 14:07 Відповісти
резников полный мудак в армии