4956 відвідувачів онлайн

Місія ОБСЄ тимчасово евакуює всіх співробітників з України

Місія ОБСЄ тимчасово евакуює всіх співробітників з України

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ вирішила тимчасово евакуювати з України всіх своїх співробітників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт ОБСЄ.

Генеральний секретар ОБСЄ із узгодженням з діючим головою організації прийняли рішення тимчасово евакуювати всіх членів міжнародної місії з України через погіршення безпекової ситуації.

 "Це рішення було прийнято нелегко, і переїзд має бути тимчасовим. Безпека відданих справі жінок і чоловіків, які служать неупередженими очима та вухами міжнародного співтовариства по всій країні, є надзвичайно важливою", - сказано в повідомленні.

В організації зазначили, що виїзд співробітників має відбутися якомога швидше.

Також там нагадали, що місія працює в Україні з 2014 року.

Топ коментарі
+13
Сліпі пацюки,валіть у свої дирки
показати весь коментар
24.02.2022 23:51 Відповісти
+13
Най їдуть, вони і раніше не дуже допомагали.
показати весь коментар
24.02.2022 23:52 Відповісти
+12
щури!
показати весь коментар
24.02.2022 23:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
щури!
показати весь коментар
24.02.2022 23:49 Відповісти
КрІси.
показати весь коментар
24.02.2022 23:49 Відповісти
Щури ! Їм собачок провідників треба
показати весь коментар
24.02.2022 23:50 Відповісти
Ми дууууууже цим занепокоїні
показати весь коментар
24.02.2022 23:50 Відповісти
серьёзно? а шо такое?
показати весь коментар
24.02.2022 23:51 Відповісти
Сліпі пацюки,валіть у свої дирки
показати весь коментар
24.02.2022 23:51 Відповісти
Най їдуть, вони і раніше не дуже допомагали.
показати весь коментар
24.02.2022 23:52 Відповісти
ОБСЄкались... Ця організація взагалі хоч щось корисне для України зробила?
показати весь коментар
24.02.2022 23:52 Відповісти
Вона робила корисне кацам. Наприклад, сьогодні очолювала колону техніки з орками.
показати весь коментар
25.02.2022 00:02 Відповісти
міссія з безпеки евакуюється тому, що виросла небезпека... вам максимум по курортах моніторити безпеку потрібно...
показати весь коментар
24.02.2022 23:55 Відповісти
Контора, що існує на бабки підорашки - нах... з України.
показати весь коментар
24.02.2022 23:58 Відповісти
Нехай шастать, хмиздуйте з України, сліпі та глухі інваліди.
показати весь коментар
25.02.2022 00:00 Відповісти
Заберуться. Котрісь - своїм ходом, котрісь - у поліетиленовому мішку, котрісь - одним шматком, інші - у вигляді паззлу...
показати весь коментар
25.02.2022 00:07 Відповісти
Тю, а чё...
показати весь коментар
25.02.2022 00:01 Відповісти
з 2014 нічого не зробили, лише тинялись туди-сюди. тепер тікають. пацюки
показати весь коментар
25.02.2022 00:07 Відповісти
Давно пора былог выгнать кремлевских соглядатаев, Купленые они там все, профурсетки.
показати весь коментар
25.02.2022 00:09 Відповісти
*********... сцыкуны.....
показати весь коментар
25.02.2022 00:29 Відповісти
То вони вже встановили, чиї війська напали на Україну, чи ще ні?
показати весь коментар
25.02.2022 00:59 Відповісти
Мавр зробив свою справу-мавр може піти...