7620 відвідувачів онлайн
20 204 52

У Києві за п’ятницю ліквідовано близько 60 диверсантів, - Андрусів

У Києві за п’ятницю ліквідовано близько 60 диверсантів, - Андрусів

Ще десятки любителів "поставити мітку" затримано.

Про це повідомив у фейсбуці радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів, повідомляє Цензор.НЕТ.

"У Києві сьогодні було вбито близько 60 диверсантів. Затримано десятки любителів поставити мітку", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+32
⚡️В сети появилась информация, что полиция обучает гражданских делать "Коктейли Молотова"
показати весь коментар
26.02.2022 01:54 Відповісти
+32
отомстили наши ребята за наших пацанов погибших под Луганском в 2014, вальнули ИЛ с дусантурой. некому будет ссать в фонтаны и отсасывать у чичей
показати весь коментар
26.02.2022 01:59 Відповісти
+31
Молодці!
показати весь коментар
26.02.2022 01:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодці!
показати весь коментар
26.02.2022 01:52 Відповісти
⚡️В сети появилась информация, что полиция обучает гражданских делать "Коктейли Молотова"
показати весь коментар
26.02.2022 01:54 Відповісти
Поліція з народом! Слава Україні!
показати весь коментар
26.02.2022 02:00 Відповісти
Ну ***. с ута рассказывают. Студенты делают. просили помощь.
показати весь коментар
26.02.2022 02:05 Відповісти
https://www.facebook.com/100009116581949/videos/924091314946299/?t=265
показати весь коментар
26.02.2022 02:08 Відповісти
Звучить як запрошення ворожій ДРГ
Думайте що пишете.
Видаліть свій допис.
показати весь коментар
26.02.2022 02:25 Відповісти
Агов, модератори, відправте цього в баню нехай змиє вавку в голові, або ж видаліть його допис.
показати весь коментар
26.02.2022 02:37 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2022 01:56 Відповісти
рецептура Че Гевари - 3/4 бензину на 1/4 мастила;

рецептура Вазовського - 2/4 бензину, 1/4 мастила, 1/4 етилового спирту + 10-20 грам сухої суміші дрібних алюмінієвих і залізних ошурок в тонкостінній скляній ампулі;

фінська рецептура - до бензину додають 10-20 мл гудрону;

радянська рецептура - рівні частини бензину, гасу і лігроїну, запал - тонкостінна ампула з сумішшю сірчаної кислоти, бертолетової солі і цукрової пудри;

французька рецептура - бензин і ацетон змішують в пропорції 1:1, додають 50 мл *********, потім поступово розчиняють у суміші подрібнений пінополістирол до утворення густого сиропу;

турецька рецептура - 70 % бензину, 10 % парафіну, 20 % мастила;

одеська рецептура(варіант французької; використовувалася, зокрема, в ході сутичок на вул. Грушевського) - 70 % бензину, 30 % подрібненого пінопласту, розчиненого до максимальної можливої концентрації в ацетоні.

рецептура «Правого сектора» - натерти в стружку господарське мило, розчинити в підігрітому на водяній чи піщаній бані бензині чи дизельному паливі, додати алюмінієвої пудри. Така суміш може проплавити сталь.

рецептура «УНА-УНСО»(перевірена в бойових умовах міської герильї) - уайт-спіритом розводять бітумну мастику до потрібної консистенції і заливають у тонкостінні пляшки. Суміш не розшаровується з часом і залишається однорідною. Дуже добре прилипає до різних поверхонь, важко гаситься водою, дає відносно багато чорного диму. З бавовняної ганчірки розміром 60*10 см виготовляють запал з трьома вузлами - на обох кінцях і посередині. Запал на довжину двох вузлів *********** в пляшку із сумішшю.
показати весь коментар
26.02.2022 02:02 Відповісти
Теоретически если добавить в бутылку наполнитель из памперсов или прокладок
То греть должно дольше.

Вдарим памперсами по танкам !!!!!!
показати весь коментар
26.02.2022 03:16 Відповісти
дякую за рецепт, кацапам сподобається
показати весь коментар
26.02.2022 05:11 Відповісти
прекрасна фармакологія для лікування москальні, здохнуть суки
показати весь коментар
26.02.2022 05:13 Відповісти
Уродам виривати гланди через сраку...
показати весь коментар
26.02.2022 02:06 Відповісти
отомстили наши ребята за наших пацанов погибших под Луганском в 2014, вальнули ИЛ с дусантурой. некому будет ссать в фонтаны и отсасывать у чичей
показати весь коментар
26.02.2022 01:59 Відповісти
творчески к этому надо подходить, с фантазией
показати весь коментар
26.02.2022 02:15 Відповісти
.zastavte etih urodov svoimi jazikami etu krasku otlizivatj ot asfalta !!!!!!
показати весь коментар
26.02.2022 02:00 Відповісти
Почему задерживают тех, кто ставит метки? Это же такие же диверсанты...
показати весь коментар
26.02.2022 02:00 Відповісти
убиты около 60 диверсантов
показати весь коментар
26.02.2022 02:06 Відповісти
"Задержаны десятки любителей поставить метку"

Я не понимаю зачем их задерживать.
показати весь коментар
26.02.2022 02:08 Відповісти
doprositj i razstreljatj, vedj nado uznatj chto kazjdij znak ukazivajet, a potom rastreljatj i mamochke v celofanovom meshke otpravitj, dazhe jesli mamochka v Kijeve zhivjot.
показати весь коментар
26.02.2022 02:09 Відповісти
Я тоже не понимаю. По закону войны на месте, и по телику показать, чтобы все осознавали, что игры кончились !
показати весь коментар
26.02.2022 03:40 Відповісти
пожизненное в условиях военного времени ка минимиу
показати весь коментар
26.02.2022 02:02 Відповісти
по законам ВВ, это расстрел на месте. эти твари вне закона
показати весь коментар
26.02.2022 02:17 Відповісти
На время войны, расстрел на месте, как и за мародёрство....
показати весь коментар
26.02.2022 03:41 Відповісти
https://t.me/operativnoZSU/8819 https://t.me/operativnoZSU/8819


Якісь пянчуги випитують де що, знаходиться. Будьте обережні
показати весь коментар
26.02.2022 02:02 Відповісти
Под Коблево уничтожен десант русских фашистов. Украинцы - к утру может быть 1000 убитых фашиков. Что с ними делать... Это уже может привести к экологической катастрофе
показати весь коментар
26.02.2022 02:02 Відповісти
Да и йух с ними. Проклятие им вечное, за то что поклонились сатане...
показати весь коментар
26.02.2022 02:03 Відповісти
Пробач. Слепой. читал как Анна Лорак. сам удивился.
показати весь коментар
26.02.2022 02:10 Відповісти
Ні брате мій! Усе добре! Не за що просити.
показати весь коментар
26.02.2022 02:18 Відповісти
Це все наслідки відсутності візового режиму!

показати весь коментар
26.02.2022 02:06 Відповісти
и что таки убили их?
показати весь коментар
26.02.2022 02:08 Відповісти
Убили и съели 😎👍
показати весь коментар
26.02.2022 02:10 Відповісти
za segodnja 60 tushek, jesl ine uimjotsia,, zavtra budet jeshcho
показати весь коментар
26.02.2022 02:13 Відповісти
расстреливать на месте. без сомнений и сожалений. Нас (украинцев) раССеян СС киевыб ляд ниии не жалеют. И мы не должны жалеть богоотступников! Бей раССеянскую тварь, не жалея, ибо оно богоотступники и подлежат проклятию ПО ЗАКОНУ И КАНОНУ БОЖЬЕМУ!!! Не имейте жалости, к врагу! Благословение на вас от Господа и Бога нашего Иисуса Христа воинство УКРАИНСКОЕ.
показати весь коментар
26.02.2022 02:16 Відповісти
поставьте такую метку на крышу дома пуйловского кума медведчука.
показати весь коментар
26.02.2022 02:21 Відповісти
https://www.facebook.com/100003092692378/videos/663256248054030
показати весь коментар
26.02.2022 02:22 Відповісти
тех, что ставили метку тоже к стенке ставьте, это такой же враг, как и москаль-оккупант - старшина 74 мотострелкового полка ВС РФ из Кемерово ...
показати весь коментар
26.02.2022 02:24 Відповісти
Нужно показательно пристрелить,по законам военного времени,и крутить по ТВ
показати весь коментар
26.02.2022 02:27 Відповісти
https://www.facebook.com/fnvolga/videos/4952481611487006
показати весь коментар
26.02.2022 02:27 Відповісти
Хлопці , успіхів Вам у прибиранні орків!

👍🏼💪✊Так переможемо!
показати весь коментар
26.02.2022 02:30 Відповісти
https://www.facebook.com/evgeny.erlich?__cft__[0]=AZUBzaqanLg0oMs_tODT0huFBJwoUqdBj7rDEdGEXYIFR6Mb6FZcPuCTj1gNTfZLDjAe3RIr5BEO0hJC5Zb-PAUuhh8rZmpRM3Tqn_DFsBd5Mx3umEKFWVHr7Te7cXZoaD-Urroizb2J6HZGV9SDdTuA_rLdtu0Ksj9XsWZa0JZ4JMuL6nhBfdT9Lwj1ELkw7ec&__tn__=-UC%2CP-y-R Евгений Эрлих

https://www.facebook.com/evgeny.erlich/posts/5153256864692723?__cft__[0]=AZUBzaqanLg0oMs_tODT0huFBJwoUqdBj7rDEdGEXYIFR6Mb6FZcPuCTj1gNTfZLDjAe3RIr5BEO0hJC5Zb-PAUuhh8rZmpRM3Tqn_DFsBd5Mx3umEKFWVHr7Te7cXZoaD-Urroizb2J6HZGV9SDdTuA_rLdtu0Ksj9XsWZa0JZ4JMuL6nhBfdT9Lwj1ELkw7ec&__tn__=%2CO%2CP-y-R 22 ч. ·

Когда вы проснетесь, то, наверняка, и без меня узнаете эту историю. Но если от меня - то вот она.

Вы раньше слышали про остров "Змеиный" в Черном море? Территориально - Украина, Одесская область, ее морская часть. "Змеиный" - это такой, по сути, кусок скалы, продуваемый всеми ветрами... место, где даже деревья не растут. Меж тем жизнь на островке все-таки была... До вчерашнего дня... Проживало здесь человек 30, ученые да служивые. Первые - обслуживали старый маяк да вели наблюдение за морем. Вторые - служили: тут есть своя погранзастава, но настолько крохотная, что она скорее символ независимости, чем форпост обороны. Несколько лет назад местные, наверно от скуки, оборудовали здесь небольшую турбазу и даже музей. Так что иногда сюда заскакивали и туристы.

Вот... а вчера к острову пришли освободители - боевые корабли ВМФ России. И предложили вдруг украинским "братьям" сложить оружие и сдаться на милость победителя, чай не Великая Отечественна, к чему тут геройство?! А служивые обиделись, и "русских оккупантов" послали на@уй, натурально, ибо присягу давали. В ответ славные корабли черноморского флота сравняли погранзаставу с землей.
Остров захвачен, 13 пограничников погибли.

Когда-нибудь, совсем скоро, на "Змеином" появится памятник. На камне будут высечены имена всех защитников острова. А в местных школах дети будут писать сочинение, о том, что враги "не смогли сломить дух наших солдат".

Такая вот история... А кто тут нацисты и герои - судите сами.
показати весь коментар
26.02.2022 02:31 Відповісти
Слава нації
Смерть москалям
показати весь коментар
26.02.2022 02:36 Відповісти
Пока наши матери и дети прячутся в бомбоубежищах, а некоторые предатели или диверсанты ставят метку на бомбоубежище, где они сидят! Не важно, какого они возраста, и какой у них паспорт! Показательно на видео расстреливать без гражданского суда и адвокатов, с следствием проведённым теми кто задерживает, под полную видео запись, доказательств и приговора.
Это требуется в таком случае! СМЕРШ
показати весь коментар
26.02.2022 03:56 Відповісти
Одна куля і сволота у пеклі, не той час, щоб гуманізмом перейматись, суки зрадливі знають на що пішли.
показати весь коментар
26.02.2022 05:10 Відповісти
Ставши кров міток треба знищит
показати весь коментар
26.02.2022 08:04 Відповісти
Такі мітки найкраще замазувати кров"ю диверсантів. І дешево і виховний момент для інших.
показати весь коментар
26.02.2022 15:51 Відповісти