10000 відвідувачів онлайн
65 654 54

Окупанти в формі поліції розстріляли бійців ЗСУ біля Василькова, - ЗМІ

Про це з посиланням на джерело в командуванні ЗСУ повідомляє "Українська правда", передає Цензор.НЕТ.

"Окупаційні ДРГ (диверсійно-розвідувальна групи - ред.) використовують для прикриття машини та форму поліції України. Так вони діяли поблизу Василькова, де щойно наші ППО збили ІЛ-76 з російськими десантниками. Під'їхали в формі національної поліції Україні на авто з мигалками, розстріляли наших бійців на КПП, відволікли увагу. А в цей час з іншого боку зайшла інша група на вантажівці. Прямо зараз продовжується запеклий бій за аеродром", - розказав співрозмовник.

Нагадаємо, раніше українські сили ППО збили над Васильковом російський ІЛ-76 з десантом.

Топ коментарі
+73
Всех русских оккупантов в плен не брать, только стрелять. Даже если у них будут тухлые отмазки "мы не знали, мы не хотели". Всё они знали, нагло врут, им такие инструкции дали.
показати весь коментар
26.02.2022 03:10 Відповісти
+46
Урок вынесен - пленных не брать!

Эти мудаки никого не щадят...
показати весь коментар
26.02.2022 03:11 Відповісти
+41
На войне, главное правило не потерять бдительность.
показати весь коментар
26.02.2022 03:08 Відповісти

Завантаження...