10869 відвідувачів онлайн
40 065 20

Запеклі бої точаться на центральній вулиці Василькова, - мер Баласинович

Про це повідомила мер міста Наталія Баласинович в ефірі телеканалу "Рада" вночі у суботу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Вона (вулиця. – Ред.) повністю зайнята боями. На щастя, є хороша інформація, яку я не можу озвучувати в ефірі", - зазначила очільниця міста.

За її словами, до збройних сил України йде величезна допомога.

"І ми бачимо, що ми переможемо, і наше славне місто Васильків вистоє обов'язково у цій битві", - наголосила мер.

Вона повідомила, що з українського боку є втрати: "багато поранених, є, на жаль, "200-ті".

"Але обов'язково ми віримо у своїх воїнів і переконані, що і Васильків, і Київ, і всі інші українські міста обов'язково встоять і дуже швидко ми матимемо перемогу", - заявила Баласинович.

Топ коментарі
+48
Погані новини:

1. Росіяни помирають переважно на асфальті і не удобрюють українську землю.

Хороші новини:

1. Луганський напрямок - ситуація стабільна, ідуть артилерійські дуелі, все під контролем;

2. Маріупольський напрямок - росіяни обстрілюють позиції та житлові квартали, наші дають їм *****, ситуація контрольована;

3. Київський напрямок - мав був за планом Путіна оточений ще зранку, але шось пішло не так. Росіяни підходять з півночі з різних напрямків, але заходити у плотну забудову ссуть, бо страшно. Та і недостатньо їх для нормального заходу. Обстріли тривають, будуть ще, варто готуватися до бомбардировок, бо ***** більше вони зробити не можуть. Заходили ДРГ, отримали *****, ситуація контрольована;

4. Донецький напрямок - намагалися прорватися під Волновахою, отримали лютої *****, ситуація під контролем.

5. Херсонський напрямок - бої тривають в місті Херсон, ситуація важка, сили плюс-мінус рівні;

6. Харківський напрямок - Харків під обстрілами, намагаються його обійти, але щось виходить не дуже, двіж нормальний;

7. Сумський напрям - важко, ідуть бої, детальної інформації в мене немає, а вигадувати не хочу;

8. Запорізький напрямок - російська колона стоїть під Мелітополем і частково у межах міста, в місті стоять ЗСУ та НГУ, ситуація нестабільна, ідуть бої;

9. Чернігівський напрямок: ідуть бої по області, ситуація контрольована.

10 - Миколаївський напрямок: у Миколаєві іде стрілковий бій на околицях міста.

Збройні Сили, прикордонники, Національна гвардія, СБУ - виконують свої задачі. І ви виконуйте свої.

Резерви у нас є і зростають вони щогодини. Не видрачуйте себе і оточуючих неперевіреними новинами, вірте в ЗСУ та свою націю, ****** чортів з червоними стрічками - і все буде *******.

Ведіть себе так, щоб Бандера з Шухевичем дивилися на вас згори і казали один одному: «Оце вони нормально двіжують, не підвели».

https://www.facebook.com/hudymenko Юрій Гудименко
показати весь коментар
26.02.2022 06:10 Відповісти
+36
🍁 Сьогодні у Вашингтоні невідомі розгромили ресторан російської кухні Russia House, побили вікна та зірвали російський прапор. Поліція навіть не намагалася їх затримати.
*******
Не, ну а що? Красівоє ж😉🤣🤣🤣
показати весь коментар
26.02.2022 06:18 Відповісти
+28
показати весь коментар
26.02.2022 06:10 Відповісти

Завантаження...