13761 відвідувач онлайн

Швейцарія скасовує нейтралітет, запроваджує санкції проти РФ та закриває небо для російських авіакомпаній

Швейцарія скасовує нейтралітет, запроваджує санкції проти РФ та закриває небо для російських авіакомпаній

Швейцарія скасовує нейтралітет через війну в Україні. Влада країни прийняла рішення запровадити санкції Європейського Союзу щодо Росії, а також закрити небо для російських літаків.

Про це заявив представник Федеральної ради Швейцарії Андре Симонацці, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Відзначається, що в понеділок, 28 лютого, Федеральна рада Швейцарії провела екстрену нараду щодо України. В ході засідання було прийнято рішення відмовитися від нейтралітету і застосувати санкції ЄС щодо Російської Федерації.

"Військовий напад Росії на суверенну європейську країну є дуже серйозним порушенням міжнародного права. Тому Федеральна рада змінює попередню практику санкцій Швейцарії. У цих рішеннях враховувалися аспекти політики нейтралітету і миру. Швейцарія розглядатиме кожен наступний пакет санкцій з боку ЄС в індивідуальному порядку", - написав Симонацці.

Також Швейцарія закриває свій повітряний простір для всіх рейсів з Росії і будь-яких літаків з російським маркуванням.

Більш того, Швейцарія доставить до Польщі близько 25 тонн гуманітарної допомоги для українських біженців.

Топ коментарі
+64
Такого навіть при Гітлерові не було!
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
+57
если честно, то неожиданно.
показати весь коментар
28.02.2022 17:00 Відповісти
+56
Швейцарские банки помашут ручкой и ***** в тот же вечер дерипаски всякие вынесут на вилах
показати весь коментар
28.02.2022 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Швейцарские банки помашут ручкой и ***** в тот же вечер дерипаски всякие вынесут на вилах
показати весь коментар
28.02.2022 17:00 Відповісти
если честно, то неожиданно.
показати весь коментар
28.02.2022 17:00 Відповісти
Це ж як треба було усіх за€бать…
показати весь коментар
28.02.2022 17:07 Відповісти
Знав що кацапи спеціалісти, але Швейцарію...
показати весь коментар
28.02.2022 17:11 Відповісти
уявляю, як це для кацапів неочікувано
показати весь коментар
28.02.2022 17:19 Відповісти
Не верил что Швейцария пойдёт против фашистов. А вот ошибся.
показати весь коментар
28.02.2022 18:33 Відповісти
*Я не верил
показати весь коментар
28.02.2022 18:33 Відповісти
і думки такої взагалі не було )
показати весь коментар
28.02.2022 20:50 Відповісти
и Швейцарія шмалить санкціями кацапів. Вот така європейська єдність з Україною. Вона для такого випадку скасувала нейтралітет свій
показати весь коментар
28.02.2022 17:00 Відповісти
прощаем за Лигу Наций
показати весь коментар
28.02.2022 17:00 Відповісти
Біле пухнасте звірятко підкралось до козломордих непомітно
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
...А потім маленьке звірятко загортає кацапстан у фольгу.

показати весь коментар
28.02.2022 17:40 Відповісти
Такого навіть при Гітлерові не було!
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
100%
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
Тепер, коли вже всі знають що таке Гітлер, на другого реагують правильно.
показати весь коментар
28.02.2022 17:11 Відповісти
Проте дуже повільно та тяжко до них доходить очевидне.
показати весь коментар
28.02.2022 18:43 Відповісти
У Гитлера было хоть какое то понятие чести и кнопки ядерной не было.
показати весь коментар
28.02.2022 17:20 Відповісти
Просто вже весь світ бачить що хвора мразота керує фашистською перерацією
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
"За што нас так все нилюбят?"
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2022 17:03 Відповісти
за то що вилазило з ногами на стіл клало купу під носом і бикувало - какіє ваши даказательства
показати весь коментар
28.02.2022 17:03 Відповісти
"Ну што вы, ведь по парашетудай правдививо сказали шта ихтамнет. А парашатудай - ана правды нибаицца."
показати весь коментар
28.02.2022 17:06 Відповісти
А оце вже серйозно панове, дуже-дуже серйозно. Значить швейцарці щось та знають,раз так вчиняють. "Запасаємося попкорном",далі все буде ще цікавішим.
ІМХО.
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
просто бабки їм вже не віддадуть
показати весь коментар
28.02.2022 17:51 Відповісти
Саме так! Вони давно так баранів стрижуть. Всі людожерської режими які використовували Свісс чи Британію щоб ховати крадене рано чи пізно залишалися без штанів
показати весь коментар
28.02.2022 19:01 Відповісти
пйонтковскі прямим текстом каже - надо шоб его кто-нибудь просто убил...
швейцарія допоможе дозрітитому кто-нибудь
показати весь коментар
28.02.2022 17:01 Відповісти
Ну це вже тиндець... Що Гітлєр нє дабілса...Хуйло ако божа роса
показати весь коментар
28.02.2022 17:02 Відповісти
Теперь точно войдёт в историю раиси как виликий лидир. Теперь даже через 30 лет депутинизации его там будут любить больше, чем сталина, да даже и гитлера.
показати весь коментар
28.02.2022 17:04 Відповісти
Курва, а нам знову їх "деколонізовувати"
показати весь коментар
28.02.2022 17:51 Відповісти
Я так скажу. Разговаривал с роднёй на раисе. Мне и говорят: "Ненависть до добра не доводит! Ты будешь ликовать, если бомбы на наш аэродром полетят?"

Уясе?!?! В Україне по детям лупят из самолётов, а "наш" аэродром - военно-испытательный, на которым те самые самолёты, может, и базируются. Понимаешь уровень их? И ведь это родня, ять!

Да ************ нах, и в землю семечек посадить. Вам же проще - ударной волной по ушам целый день бить не будет. И потом везти ножки буша по курсу одна тара - одна боеголовка.

Вот такая дожна быть деколонизация. Как у Японии после второй мировой.

И это я, интеллигентская морда говорю, который в жизни слово "фигня" слишком непристойным для себя считает.
показати весь коментар
28.02.2022 18:05 Відповісти
будут плавать в Швейцарию на удмуртских каяках через казахстан
показати весь коментар
28.02.2022 17:02 Відповісти
Это круто. Они даже во вторую мировую придерживались нейтралитета ! СПАСИБО !
показати весь коментар
28.02.2022 17:02 Відповісти
тоді ніхто не грозив в європі ядрьоною дубіною
показати весь коментар
28.02.2022 17:04 Відповісти
Не успели - не по своей вине, они очень старались.
показати весь коментар
28.02.2022 18:45 Відповісти
с 1815 года держались
показати весь коментар
28.02.2022 18:14 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2022 17:02 Відповісти
Не ожидала от них но их банки и санкции мощная санкция,но ещё много денег Путина и к нему приближенных на кипре
показати весь коментар
28.02.2022 17:02 Відповісти
Фінляндія буде приєднуватися до НАТО.

Ну що ж, тепер ми згідні на "фінляндизацію"!
показати весь коментар
28.02.2022 17:02 Відповісти
что-то много неожиданного в последние дни - видимо зря ***** о ЯО статусе вспоминал в последнее время - запад таки испугался
показати весь коментар
28.02.2022 17:03 Відповісти
Нихрена себе! Они даже против Гитлера санкции не застосовували!
показати весь коментар
28.02.2022 17:03 Відповісти
які санкції ? гітлер, фактично, їх захопив, але геть не втручався у справи банків та країни
показати весь коментар
28.02.2022 21:04 Відповісти
це вже піздець, банкіри навіть другу світову пронейтралітетили
показати весь коментар
28.02.2022 17:04 Відповісти
Капец, это что-то эпическое. Это чуть ли не новость дня. Они обслуживали Третий Рейх без проблем, а тут. ***** переиграло самого себя.
показати весь коментар
28.02.2022 17:04 Відповісти
Наконец-то. Ну теперь всё бабло алигахеров заморозят. А оно у них, вроде у нас писали, почти всё в Швейцарских банках.
показати весь коментар
28.02.2022 17:05 Відповісти
Вот это да!
показати весь коментар
28.02.2022 17:07 Відповісти
ого
показати весь коментар
28.02.2022 17:13 Відповісти
Швейцарии не было смысла закрывать своё небо, так как вокруг неё и так все тсраны закрыли же... всё равно не долетели бы самолёты из РФии..
показати весь коментар
28.02.2022 17:17 Відповісти
Это символический жест. Одна из санкций. Дальше - больше.
показати весь коментар
28.02.2022 18:13 Відповісти
Швейцарія дійсно впроваджує санкції але не скасовує нейтралітет.
показати весь коментар
28.02.2022 17:17 Відповісти
та, як шо вона просто скаже "фе", комусь стане дуже зле
показати весь коментар
28.02.2022 21:08 Відповісти
Ще не вмерла України і слава, і воля,

Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.

Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Ворогів всіх ми положим за нашу свободу,

І покажем, що ми, браття, козацького роду!

Slava Ukraine!
Geroyam Slava!
показати весь коментар
28.02.2022 17:22 Відповісти
я зайшов на офіційний сайт admin.ch - такої інформації немає. Сімонацці написав y твіттері про санкції :

"У цих рішеннях були враховані нейтралітет та аспекти мирної політики. Швейцарія окремо розгляне будь-який додатковий пакет санкцій, запроваджений ЄС. "
показати весь коментар
28.02.2022 17:22 Відповісти
я зашел - вот так
Продолжающееся военное нападение России на суверенную европейскую страну является очень серьезным нарушением международного права. Поэтому Федеральный совет меняет предыдущую практику санкций Швейцарии: https://admin.ch/gov/de/start/dokumentation/medienmitteilungen.msg-id-87386.html (BK)
показати весь коментар
28.02.2022 17:27 Відповісти
Скасувати так швидко нейтралітет неможливо. Для цього спершу потрібно провести референдум, і якщо народ готовий, то потім провести голосування в обох парламентах і нарешті внести зміни до Конституції
показати весь коментар
28.02.2022 17:27 Відповісти
https://www.admin.ch/gov/de/start/dokumentation/medienmitteilungen.msg-id-87386.html Schweiz übernimmt EU-Sanktionen gegen Russland
показати весь коментар
28.02.2022 18:20 Відповісти
груповой отъ@б кацапской алёнушки .
показати весь коментар
28.02.2022 17:23 Відповісти
Гейропейці вони такі...
показати весь коментар
28.02.2022 17:39 Відповісти
Сегодня ирландский лизингодатель отобрал у мокшо-лоукостера "Победа" три своих самолёта Boeing 737.
показати весь коментар
28.02.2022 17:24 Відповісти
Ну это реально уже жесть. Чтобы Швейцария да нейтральный статус отменила. В аду гитлер плачет горькими слезами в ожидании своего более талантливого плешивого ученика)
показати весь коментар
28.02.2022 17:24 Відповісти
Осталось еще одно. Чтобы банк Ватикана заморозил кацапские деньги.
показати весь коментар
28.02.2022 17:27 Відповісти
зачем рпц деньги
главное душа
а деньги пусть оставят "клятым" европейцам
показати весь коментар
28.02.2022 17:46 Відповісти
Это деньги не церкви, там вклады еще времен совка. Пуйло - наследник.
показати весь коментар
28.02.2022 20:04 Відповісти
Світ таки дійсно перевернувся з ніг на голову...Швейцарія блокує рахунки забувши про нейтралітет, Папа Римський пішки йде в рашистське посольство просити миру, Анонімус оголошує війну окупанту, терористи Талібан просять припинити кровопролиття. Що буде далі?!...
показати весь коментар
28.02.2022 17:27 Відповісти
Агов, хто ще не ****** кацапів, відгукніться !!!
показати весь коментар
28.02.2022 17:36 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2022 17:48 Відповісти
Вот это надо умудриться!
показати весь коментар
28.02.2022 17:49 Відповісти
Оце круто. Пастор Шлак тепер теж йде слідом за урюкским воєнним ******.. 😁
показати весь коментар
28.02.2022 17:49 Відповісти
Даже так? Сама хранительница бабла и тайн? Неожиданно!
показати весь коментар
28.02.2022 19:22 Відповісти
Они даже Гитлера терпели а хйла нет.
показати весь коментар
28.02.2022 20:16 Відповісти
Германия в однозначном плюсе - о Гитлере скоро все забудут