12257 відвідувачів онлайн

До України прибули станції супутникового інтернету StarLink від Ілона Маска, - Федоров. ФОТО

До України прибула перша партія станцій супутникового Інтернету StarLink.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

До України прибули станції супутникового інтернету StarLink від Ілона Маска, - Федоров 01

"Дякую Ілону Маску та всім партнерам вільної України! Продовжуємо боротьбу на всіх фронтах!" - написав міністр.

Топ коментарі
+34
Стабільний і безпечний канал зв'язк
показати весь коментар
28.02.2022 23:02 Відповісти
+21
Ілон Маск - це людина з майбутнього!
показати весь коментар
28.02.2022 23:00 Відповісти
+20
Стабильная защищенная связь это прекрасно.
показати весь коментар
28.02.2022 23:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хтось мені поясніть, я серйозно, без приколу, на що воно згодиться зараз?
показати весь коментар
28.02.2022 23:00 Відповісти
Стабільний і безпечний канал зв'язк
показати весь коментар
28.02.2022 23:02 Відповісти
він же такий тільки в одному напрямку... upload йде через сотові мережі, чи я щось невірно розумію?...
показати весь коментар
28.02.2022 23:03 Відповісти
це багатофункціональна супутникова мережа
показати весь коментар
28.02.2022 23:04 Відповісти
есть терминалы, для которых не нужен никакой наземный канал. удовольствие недешевое, конечно. и пинг неслабый, в контру не побегаешь
показати весь коментар
28.02.2022 23:05 Відповісти
какая ***** контра? это для нужд армии.
показати весь коментар
28.02.2022 23:06 Відповісти
у меня нет с собой таблички "сарказм", извини
показати весь коментар
28.02.2022 23:10 Відповісти
дякую, як для пересічного пенса може й чудово... Але мені технічно ніякий пояснень ваших не достатньо чим конкретно ця цяцька корисна буде під час війни...
показати весь коментар
28.02.2022 23:07 Відповісти
а вы с какой целью интересуетесь?
показати весь коментар
28.02.2022 23:09 Відповісти
для диверсій *****.. для розуміння це корисно чи грьобаний піар, як з новиною про сервіс DMarket!!
Для мене це як ніби попросили відеокарт для майнінгу... Я ж кажу, що може не розумію чогось!..
Чи зараз під тим, що для захисту потрібно все іде?
показати весь коментар
28.02.2022 23:15 Відповісти
командир подразделения поставит тебе задачу. все остальное - не твоего ума дело.
показати весь коментар
28.02.2022 23:17 Відповісти
кажеш саме так як москальський командир
показати весь коментар
28.02.2022 23:20 Відповісти
а других командиров у тебя не было?
показати весь коментар
28.02.2022 23:21 Відповісти
Це не грьобаний піар - це дійсно корисно.
показати весь коментар
28.02.2022 23:53 Відповісти
Тобі,старий кацапський поц,краще подбати про те,в якій буржуйці ти будеш палити свої ржублі,щоб зігріти своє нікчемне тільце.🤣
показати весь коментар
01.03.2022 01:05 Відповісти
У Старлинка с пингом как раз все хорошо, несколько десятков милисекунд. У них спутники на низкой орбите, а не на геостационаре, как у других.
показати весь коментар
28.02.2022 23:35 Відповісти
неправильно - він двосторонній.
показати весь коментар
28.02.2022 23:17 Відповісти
ну допустим, і що його для ай-пі телефонії використовувавимуть?..
ну добре може то й зайве кацапам знати дійсно.. не відповідайте.
показати весь коментар
28.02.2022 23:28 Відповісти
Який обізнаний "пенс".Іди вже на бутилку сідай,а краще -пашол на х😀уй!🤣
показати весь коментар
01.03.2022 01:09 Відповісти
Вы путаете StarLink с StarGate (если не ошибаюсь).
показати весь коментар
28.02.2022 23:48 Відповісти
кстати, слышал, что орки получили приказ ******* по ходу движения вышки мобильной связи...., так что это как раз кстати.....
показати весь коментар
28.02.2022 23:50 Відповісти
Операторы мобильной связи находятся в России - зачем им лишать себя оперативной информации ? И денег ?
показати весь коментар
01.03.2022 03:14 Відповісти
а ты думаешь, что старлинк только инет раздает? их над нами уже полно и они смотрят далеко вглубь вражеской территории
показати весь коментар
28.02.2022 23:03 Відповісти
чим смотрят? це ж не картографічні супутники, на них єхіба оптика (камери)???
показати весь коментар
28.02.2022 23:54 Відповісти
Шо нада - то і є.
показати весь коментар
01.03.2022 03:15 Відповісти
Будет интерент связь даже если оптоволокно перебьют. Заглушить можно только мощной глушилкой, которая должна стоять впритык. Это по дилетантски. Думаю, профи объяснят более подробно.
показати весь коментар
28.02.2022 23:04 Відповісти
Це супутниковий інтернет
показати весь коментар
28.02.2022 23:04 Відповісти
фігасобі... дійсно?..
показати весь коментар
28.02.2022 23:57 Відповісти
Зараз -- геть не потрібне, бо почне працювати з 23 року.
показати весь коментар
28.02.2022 23:06 Відповісти
враньё. Украине позавчера уже включили.
показати весь коментар
28.02.2022 23:07 Відповісти
То мабуть мені повилазило, вибачайте: https://focus.ua/digital/507936-ukraina-poluchit-dostup-k-sputnikovomu-internetu-starlink-fedorov Пока что на сайте Starlink можно оформить предзаказ, однако сообщается, что подключение будет осуществлено в 2023 году. Возможно, что в ближайшее время термин подключения сократят.
показати весь коментар
28.02.2022 23:12 Відповісти
ну там десь в соцмережі дійсно писав Маск, що Україна підключена, а терміли будуть згодом.
Бачив, що вже приїхали... Проте я таку штуку бачив у відео якогось блогера, що гостював у друзів в штатах... точно така сама тарілочка як на фото -- даулінк шалений, аплінк ніякий, через стільниковий зв'язок... Тому й питаю цих місцевий зв'язків, яким чином це корисно, і де на фото ті славетні автономні зворотні термінали
показати весь коментар
28.02.2022 23:19 Відповісти
Ви поставили вірне питання і ключове слово у Вашому пості я побачив: зараз. А зараз воно нам ні до чого, на жаль. Україна підключена до програми підключення.
показати весь коментар
28.02.2022 23:27 Відповісти
тиварь удовись
показати весь коментар
01.03.2022 00:56 Відповісти
Окупанты получили приказ- уничтожать на линии фронта вышки сотовой связи. А эта хрень работает прямо со спутником
показати весь коментар
28.02.2022 23:14 Відповісти
на тобі
показати весь коментар
28.02.2022 23:45 Відповісти
из любой точки Украины орправлять и передавать информацию . мобильную связь кацапье уничтожает .
показати весь коментар
28.02.2022 23:47 Відповісти
Ілон Маск - це людина з майбутнього!
показати весь коментар
28.02.2022 23:00 Відповісти
просто грамотный маркетолог.
показати весь коментар
28.02.2022 23:08 Відповісти
Та невже? Це все, що може сказати Іван Дурак про Ілона маска?
показати весь коментар
28.02.2022 23:15 Відповісти
А Ви на що сподівались?
показати весь коментар
28.02.2022 23:18 Відповісти
Вообще то ему повезло выиграть тендер с NASA когда он уже был фактически банкрот. Он сам рассказывал.
показати весь коментар
01.03.2022 00:17 Відповісти
Стабильная защищенная связь это прекрасно.
показати весь коментар
28.02.2022 23:01 Відповісти
Кацапі втратив ще два танки.

https://twitter.com/UAWeapons/status/1498398028071321605
показати весь коментар
28.02.2022 23:06 Відповісти
на сколькоя Знаю это стационарная интернет станция - установил и все можеш работать . Такая штукенция стоит у дочки в Австралии и достаточно быстрая ! В Австралии стоимость Оборудования 600 долл , ежемесячная плата по моему 100 долл
показати весь коментар
28.02.2022 23:16 Відповісти
Всі ці станції з розвитком оптоволоконних мереж, збільшенням зон покриття мобільних мереж у нас в Україні втратили сенс майже всюди.
І лише невелика частина терміналів ще може і працює - Датагруп одна з українських, котрі розвивали цю тему, зокрема для заправок і інших рішень, де інтернет життєва важливий, а оптики чи мобільного інтернету нема. Чому їх не попросили ??????

Старлінки в умовах війни підходять аналогічно як і для кораблів у відкритому морі чи океані - коли нема нічого кругом, мобільні частоти глушать чи не достатньо покриття чи зруйновані чи для автомобілів, де потрібен інтернет 100% без вагань, що може десь щось по дорозі підвернеться і буде покртиття.

Ще до старлінків була Европа-онлайн, СпайсГейт, СатГейт, Скайвіжн і ціла купа інших провайдерів, котрі надавали послугу як однобічного (із запитом по наземному каналі) так і двобічному (підйом на супутник) каналі.
Є багато різних технологій подачі супутникового інтернету, починаючи від SCPC,MPC i закінчуючи TDM, TDMA і їхніми варіаціями.
Проте всі вони мають свої недоліки - чисто фізично повний пінг менше 300мсек - рідкість, але якщо він стабільний і джиттер нормальний (як у SCPC) то ніяких проблем не виникає.
Другий недолік - низька швидкість аплінку. Але якщо вважати співвідношення аплінк/даунлінк 1:10 вірним, то це також не проблема.
І третій недолік - НІКОЛИ супутниковий інтернет не був дешевим ні технічно ні фінансово. Але для потреб армії - це все годиться.
показати весь коментар
28.02.2022 23:36 Відповісти
Дякуємо, Ілоне!
показати весь коментар
28.02.2022 23:21 Відповісти
Як я розумію, це буде використовуватися у трьох напрямках:
1. Урядовий зв'язок з регіонами та урядами інших країн.
2. Військовими та отримання розвід-данних із інших країн.
3. Ну і, якщо вистачить, деякими Інформаційними Агенціями для інформування світу "що у нас тут відбувалися".
показати весь коментар
28.02.2022 23:29 Відповісти
Капітан Прайс


@Price_Cap_UA

·
https://twitter.com/Price_Cap_UA/status/1498393018046595079 1h



Наші партнери передають нам Міг-29 та Су-25! У разі потреби, вони зможуть базуватись на польських аеродромах з яких українські пілоти виконуватимуть бойові завдання.
Болгарія (Міг-29) - 16 шт
Болгарія (Су-25) - 14 шт
Польща (Міг-29) - 28 шт
Словаччина (Міг-29) - 12 шт
показати весь коментар
28.02.2022 23:44 Відповісти
Ось це я розумію, ДОПОМОГА!
показати весь коментар
28.02.2022 23:52 Відповісти
Іди вже за похлебкой,заробив.😂
показати весь коментар
01.03.2022 01:12 Відповісти
што там, удмурты вроде как грозились повалить интернет в Украине? ню-ню
показати весь коментар
28.02.2022 23:51 Відповісти
Молодец Маск, и тут проявил себя очень достойно, как и в истории с протестами в Канаде.
показати весь коментар
01.03.2022 00:12 Відповісти
Не было бы счастья, да несчастье помогло...
показати весь коментар
01.03.2022 00:25 Відповісти
Молодец Маск! Наш канадский хлопец!
показати весь коментар
01.03.2022 00:26 Відповісти