8951 відвідувач онлайн
15 325 37

Зеленський вимагає повного закриття неба для Росії

Зеленський вимагає повного закриття неба для Росії

Президент Володимир Зеленський наполягає на повному закритті неба для російських літаків і ракет.

Про це він заявив у зверненні у понеділок, повідомляє Цензор.НЕТ

"Треба розглядати повне закриття неба для російських ракет, літаків, гвинтокрилів", - зазначив Президент.

Зеленський наголосив, що за п’ять днів вторгнення по Україні нанесено вже 56 ракетних ударів, було випущено 113 крилатих ракет.

"Ось вона братська дружба", - зіронізував Зеленський.

Він нагадав, що у понеділок ворог обстріляв Харків. "Це не випадковий залп, а свідоме знищення людей. За цей злочин точно буде трибунал, народний. Це порушення усіх конвенцій", - вказав президент.

Зеленський впевнений, що Росію слід вигнати з ООН, всіх портів, аеропортів та каналів світу. Він також сказав, що купувати російські товари зараз - це платити за вбивство.

Топ коментарі
+10
Ху@ло , сидить в своєму бунькері , як загнаний щуряка і скаче від безсилля , що Украіна має сильну армію і допомогу від усього ,
цивілізованого світу , тому він здатен і дальше вести війну , допоки його не зупинить його оточення 😡
показати весь коментар
01.03.2022 00:26 Відповісти
+7
Месяц назад сцало послать десяток Джавелинов, неделю назад сцало ввести санкции, 5 дней назад кое-кто еще сцал назвать войной... Все меняется.
показати весь коментар
01.03.2022 00:43 Відповісти
+5
Вибивати системи ППО/ПРО.
показати весь коментар
01.03.2022 00:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все это хорошо. но АТО сс*т закрывать небо...
и что делать будем?
показати весь коментар
01.03.2022 00:18 Відповісти
Вибивати системи ППО/ПРО.
показати весь коментар
01.03.2022 00:20 Відповісти
Месяц назад сцало послать десяток Джавелинов, неделю назад сцало ввести санкции, 5 дней назад кое-кто еще сцал назвать войной... Все меняется.
показати весь коментар
01.03.2022 00:43 Відповісти
Верно
показати весь коментар
01.03.2022 01:16 Відповісти
da ne sssut - ani nemogut eto sdelatj
показати весь коментар
01.03.2022 00:49 Відповісти
могут но боятся. Байден так и сказал
показати весь коментар
01.03.2022 12:39 Відповісти
ne nemogut a to shto mogut sdelat ********** - potomushto bojatsa 3 mirovoi i jadernoi. u nih prosto net pravo na oshibku - po etomu takaja pozicija.
показати весь коментар
01.03.2022 12:42 Відповісти
вы все равно получите и войну и поражение с такой позицией.
8 лет сс*ли ввести нормальные санкции.
Ввели через 8 лет.
Дальше-больше.

3я мировая уже началась, до вас просто всегда доходит как до ***.
показати весь коментар
01.03.2022 13:15 Відповісти
ja ne Baiden budj moja volja...... ja ochen nadejus shto oni znajut shto delajut.
показати весь коментар
01.03.2022 13:37 Відповісти
И чего в одностороннем порядке не обратиться к Англии или Штатам помочь в этом... Не тупо разводит понты для приезжих?
показати весь коментар
01.03.2022 00:22 Відповісти
умнее паровоза? Бьют по всем фронтам, если на одном откажут, то на другом могут дать что-то. Например самолеты. Если будем ими доминировать, то это частичное перекрытие неба
показати весь коментар
01.03.2022 00:34 Відповісти
заява і рішення, не одне діло зрозумійте!
показати весь коментар
01.03.2022 00:53 Відповісти
Щось смердиш лаптями.
показати весь коментар
01.03.2022 05:05 Відповісти
Ху@ло , сидить в своєму бунькері , як загнаний щуряка і скаче від безсилля , що Украіна має сильну армію і допомогу від усього ,
цивілізованого світу , тому він здатен і дальше вести війну , допоки його не зупинить його оточення 😡
показати весь коментар
01.03.2022 00:26 Відповісти
Оточення не зупинить, він їх усіх війсковими злочинами повязав ще у Чечні. Там такі факти можуть сплити що історії про ад здадуться усім забавкою. Війна триває. Войни світла чистять світ від сатани та його демонів.
показати весь коментар
01.03.2022 05:07 Відповісти
Советовать не буду - это экзамен президенства, время покажет его резульат.
показати весь коментар
01.03.2022 00:27 Відповісти
problema v tom shto on trebuet nevozmozhnovo - chista tehnicheski
показати весь коментар
01.03.2022 00:51 Відповісти
Есть такой принцип в менеджменте: "требуй невозможного - получишь максимум". Пусть требует. Хоть какая-то от него польза будет.
показати весь коментар
01.03.2022 01:02 Відповісти
ja tolko za shtob vam dali vse shto mozhna.....no.... kak by on podzatilnik nepoluchil....evo preznie "vyhodki" nikto nezabyl
показати весь коментар
01.03.2022 01:06 Відповісти
Мені цікава технологія їх роботи. Конкретно - як їм вдається маніпулювати емоціями, і як цьому можна протидіяти.
Найпростіший спосіб - вступити в сутичку і подивитись на дії ворога, вивчити його тактику.
Це дає результати.
Ось тут https://censor.net/ua/comments/locate/3409978/019212ff-7876-7094-acee-832811323ae8 у мене був двобій з православнутим московським демоном. Демон - то істота більш вищого порядку, він працює через логіку і факти, в той час як тролі - нижчі істоти - тиснуть здебільшого на емоції.
Зверніть увагу на те, як демон розправився з Женя-Женя, який думав, що має справу зі звичайним тролем - і погорів на тому.
"Он злится, значит, он не прав. У меня - логика и факты, у него - истерика и галлюцинации. У меня - величавое спокойствие, у него - паническая суета. Я - победил, он - проиграл".
Цей посил має викликати троль у читача. Так, ви не ведете дискусію з тролем (його не переконати ніяк, тролити - його робота), ви виступаєте в ролі давньогрецького публічного софіста, чия мета - справити найкраще враження на слухача, змусити його вірити собі. І з рештою забрати винагороду.
Отже, ваша справа - переконати не троля, а стороннього глядача, який має нейтральну позицію (новину читають десятки тисяч людей, і тільки декілька сот залишають коментарі).
Якщо ви ображаєте троля, а він ввічливо і обгрунтовано глузує над вами - ви програли. Спостерігач з емоційних реакцій вашої і троля зробить висновок, що правий троль, а ви - помиляєтесь. Навіть якщо факти на вашу користь. Так працює людська психіка: правда те, що приємно (принаймні виглядає).
Дехто тут на форумі це розуміє і діє відповідно, але таких людей поки що дуже мало.
Здебільшого ми програємо сутичку за сутичкою.
Причини? Як і на фронті - нестача інформаційного БК. Фактів, аргументів.
Друге, на жаль, емоційна нестабільність і максималізм, як у підлітка. Легко вивести з рівноваги, зробивши "наглоє, бєзосноватєльноє утвєрждєніє". По нам спрацьовує майже стовідсотково, видно по нещодавній реакції на ***** з бокалом шампаньоли.
Що робити?
По-перше, шевченківське "Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, І чужому научайтесь, - Свого не цурайтесь".
По-друге, тренуватись. Поливати тролів матюками і образами - погана ідея, не допоможе: вони від цього тільки товщими стають. Спробуйте вивести їх з емоційної рівноваги. Як? А от тут вам знадобиться ерудиція і знання з психології маніпуляції (див. вище).
З рештою, демона таки було загнано у куток, звідки він тільки міг апелювати до віри і долі.
А трофейною зброєю пізніше був уражений інший троль: https://censor.net/ua/comments/locate/3411415/019212fc-5d54-71fa-a793-0b76b63ca0dd
Здогадайтесь, якою саме.
показати весь коментар
13.06.2023 15:03 Відповісти
хм.. а я требую скорейшего закрытия крышки гроба всем представителям кацапо-фауны которые обитают на той территории где вы хотите закрывать небо.. не, ну а **** мелочится..
показати весь коментар
01.03.2022 00:42 Відповісти
Видео от CNN как сожгли сегодня колонну, не буду писать место но обитатели Бучи-Гостомеля-Ирпеня место узанют.
Размещаю это видео на Одноклассниках для русских мамок, но его сразу удаляют.
https://www.youtube.com/watch?v=bwLs_342h8s
показати весь коментар
01.03.2022 00:45 Відповісти
Ili pust dast PRO,PVO takije kak Patriot,eti iskander raketi podbyvajet ,i vse samolioti takze
показати весь коментар
01.03.2022 00:50 Відповісти
Надеемся, что уже дал. НАТО же нам обещало ПВО кажется еще четыре дня назад.
показати весь коментар
01.03.2022 01:18 Відповісти
Так перемовини були щоб екіпажи навчіти, але сатана-хуйло під час перемовин стріляв !!!
Воно скажене не розуміє що Українців НЕ ЗАЛЯКАТИ!!! "рУССКИЙ ВОЄННИЙ КАРАБЛЬ- ІДІ *****".
показати весь коментар
01.03.2022 05:11 Відповісти
Avtoru teksta ili vozmozhno i prezidentu - trebovatj mozno u zheni i to toljko borshcha, jesli tak stavit vopros, to uzhe na 50% poslali, vedj Ukraina ne NATO. jesli prosit, to vopros razsmotrit, jesli takimi trebovanijami nadojest, to budet kak s rashkoi - pismeno otvetili.
показати весь коментар
01.03.2022 01:02 Відповісти
1ADAT: Обращение к украинскому народу по поводу кадыровцев.


Хотелось бы обратится к украинскому народу и армии по поводу отправленных к ним, в рядах российских оккупантов , кадыровских террористов.
В 1994 году, когда на нашу землю вторгся тот же враг, который сегодня вторгся к вам, наш народ объединился и смог победить и изгнать его. Спустя недолгое время, Кремль собрал силы и снова вторгся в Ичкерию, однако на этот раз они подкупили самых низменных, вероломных и бесчестных представителей нашего народа, которые за власть и деньги готовы уничтожать и истязать свой народ. Прошло почти 20 лет с того дня, как Россия оккупировала нашу страну, но геноцид нашего народа продолжается по сей день, руками тех самых манкуртов, которых сегодня прислали к вам. Эти животные не знают чести и жалости ни к женщинам, ни к детям, ни к старикам из своего же народа. Будьте уверены, на вашей земле они с той же задачей. И сегодня, чеченский народ с надеждой наблюдает за успехами украинского народа в борьбе с оккупантами, в особенности против кадыровских садистов и насильников. Как пример, хочется привести Магомеда Тушаева и то, как сотни людей радовались, когда в украинских соц.сетях распространилась информация об его утилизации. Нам поступали десятки сообщений о том, как этот садист пытал и издевался над женищнами и безоружными мужчинами, проявляя особую жестокость по отношению к ним. И такое досье соберётся на каждого из этих преступников, которые сегодня бесчинствуют на вашей земле.
Поэтому, в случае попадания кадыровца к вам в плен, мы просим вас не отпускать их и не обменивать с Россией. Не лишайте их заветной мечты, о который они неустанно твердят - встретится с Ахматом.
показати весь коментар
01.03.2022 01:43 Відповісти
Нехай беруть зброю й допомогають нам зробити їм зустрічі з аллахом сатаною.
показати весь коментар
01.03.2022 05:12 Відповісти
Ось це правильно. Потрібна повна ізоляція московії від усього світу.
показати весь коментар
01.03.2022 01:52 Відповісти
Вольфрамовый Джокер с мегастальными яйцами. Вот Тот Президент, которого я так долго ждал.
показати весь коментар
01.03.2022 02:32 Відповісти
На бюрократов надо давить, просто так не согласятся

https://www.openpetition.eu/petition/online/ludi-zi-vsogo-svitu-prosat-nato-zakriti-povitranij-prostir-nad-ukrainou
показати весь коментар
01.03.2022 02:50 Відповісти
Тиснемо. Ще трохи й гадаю дотиснемо.
********** - dead meat.
показати весь коментар
01.03.2022 05:16 Відповісти