Російські окупанти обстріляли телевежу у Києві. ВIДЕО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Сьогодні, 1 березня, ввечері війська РФ обстріляли телевежу в Києві.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Міноборони РФ анонсувало нові обстріли "військових об'єктів" в Києві та Броварах
"Попадання в апаратну мовника на телевежі. Якийсь час, канали не будуть працювати. Найближчим часом буде включено резервне мовлення частини каналів", - повідомили в МВС.

Ми ж нейтральна країна.
А отже нейтральну країну можна бомбить а от захищать не можна!
Курва мать...