10481 відвідувач онлайн
41 820 103

Російські окупанти обстріляли телевежу у Києві. ВIДЕО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Сьогодні, 1 березня, ввечері війська РФ обстріляли телевежу в Києві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Міноборони РФ анонсувало нові обстріли "військових об'єктів" в Києві та Броварах

"Попадання в апаратну мовника на телевежі. Якийсь час, канали не будуть працювати. Найближчим часом буде включено резервне мовлення частини каналів", - повідомили в МВС.

Російські окупанти обстріляли телевежу у Києві 01

Топ коментарі
+53
Ми ж не в НАТО.

Ми ж нейтральна країна.

А отже нейтральну країну можна бомбить а от захищать не можна!

Курва мать...
показати весь коментар
01.03.2022 17:26 Відповісти
+39
Без ПВО - буде біда
показати весь коментар
01.03.2022 17:25 Відповісти
+31
Да блин попали. Просто вышку не кацапы строили и ее не так просто обрушить.
показати весь коментар
01.03.2022 17:27 Відповісти

Завантаження...