На Сумщині працює байрактар: Знешкодили близько 180 одиниць техніки окупантів

Про це у Facebook повідомив глава ОДА Дмитро Живицький, інформує Цензор.НЕТ.
"УРА! На Сумщині працює Байрактар!!! Вечір 1 березня:
- Знешкодили стоянку техніки близько 80 одиниць, з них половина – гради. Біля с. Пустовійтівка Роменського району;
- Поблизу с. Бішкинь, по території більше 2 км. Близько 100 одиниць, в основному танки та БТР", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+39 alexandr shamov
показати весь коментар
02.03.2022 01:44 Відповісти Посилання +34 Андрей Дрофяк
показати весь коментар
02.03.2022 01:44 Відповісти Посилання +31 vadyan
показати весь коментар
02.03.2022 01:43 Відповісти Посилання