10850 відвідувачів онлайн
46 960 115

На Сумщині працює байрактар: Знешкодили близько 180 одиниць техніки окупантів

Про це у Facebook повідомив глава ОДА Дмитро Живицький, інформує Цензор.НЕТ.

"УРА! На Сумщині працює Байрактар!!! Вечір 1 березня:

- Знешкодили стоянку техніки близько 80 одиниць, з них половина – гради. Біля с. Пустовійтівка Роменського району;

- Поблизу с. Бішкинь, по території більше 2 км. Близько 100 одиниць, в основному танки та БТР", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+39
Байрактары вночи видят лучше. Отже, до утра прочешут весь север.
показати весь коментар
02.03.2022 01:44 Відповісти
+34
Мене радує, що кількість полонених другий день не збільшується)
показати весь коментар
02.03.2022 01:44 Відповісти
+31
Слава Україні!!!
показати весь коментар
02.03.2022 01:43 Відповісти

Завантаження...