9194 відвідувача онлайн

Кабмін визначив порядок забезпечення збору тіл загиблих окупантів

Кабінет Міністрів визначився, що робити з тілами окупантів.

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів від 5 березня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

Зазначається, що постанову ухвалено, зокрема, для недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації та виникнення небезпечних інфекційних захворювань на території України, спричинених наявністю на територіях ведення військових дій непохованих тіл (останків) загиблих.

Згідно з постановою, військові адміністрації разом з органами місцевого самоврядування організовують забезпечення збору тіл.

Військові адміністрації забезпечують утворення відповідних спеціальних груп у складі представників сил територіальної оборони Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС, бюро судово-медичної експертизи (за згодою), слідчих правоохоронних органів, громадських та релігійних об’єднань (за згодою), громадських організацій (за згодою), волонтерів (за згодою) та інших.

Спеціальні групи обов’язково забезпечуються патолого-анатомічними мішками для збору та перевезення тіл, гігієнічними засобами і обмундируванням та засобами фотофіксації, спеціалізованим транспортом для перевезення тіл. У разі відсутності спеціалізованого транспорту використовується наявний транспорт з умовними зовнішніми позначками "червоний хрест на білому фоні" з метою гарантування безпеки персоналу спеціальних груп.

Зазначається, що під час здійснення збору тіл за можливості залучаються журналісти для відео- та фотозйомки процесів здійснення зазначених заходів з метою подальшого інформування про реальні наслідки військового вторгнення Російської Федерації на територію України.

Для отримання оперативної інформації від Збройних сил та правоохоронців про місця розташування тіл утворюється спеціальний кол-центр при Національній поліції.

Зазначається, що тіла перевозяться до моргів, у разі неможливості – до іншого визначеного місця окремого зберігання та в подальшому перевозяться у визначене місце збору та зберігання і поміщаються до спеціальних рефрижераторів на залізничній базі та/або причепів-авторефрижераторів.

Після накопичення тіл у моргах або пунктах збору забезпечується їхня доставка до єдиного центру, з якого буде здійснюватися їхнє подальше транспортування з кінцевим пунктом призначення Російська Федерація.

Передача тіл на територію РФ та тимчасово окуповану територію України здійснюється за участю та сприяння представників міжнародних організацій (об’єднань) лише після остаточного встановлення, впізнання, ідентифікації осіб загиблих, які проводяться не більш як 15 днів.

Невпізнані, невстановлені, неідентифіковані тіла (останки) загиблих залишаються на зберіганні у рефрижераторах у пунктах їхнього збору до моменту встановлення осіб загиблих.

Топ коментарі
+36
думаю шо рашка этот гуманизм не оценит.... она еще обстреляет и спалит их, разом с нашими рефрижераторами, чтоб скрыть следы своих преступлений.... ихтамнеты без роду-племени...
показати весь коментар
06.03.2022 18:00 Відповісти
+25
Ту сволоту маємо зберігати? Є цивілізований процес: присвоюється номер, одна копія - в мішок з тим падлом, друга - на пробірку із зразком тої падалі. Мішок закопується, номер вказується, локація нотується. Хто хоче - за додаткову оплату розгрібає спільну могилу, забирає мішок, прибирає після себе і йде з тим лайном геть.
показати весь коментар
06.03.2022 18:03 Відповісти
+23
Закапывать вдоль дороги в форме буквы Z.
показати весь коментар
06.03.2022 17:58 Відповісти

Завантаження...