7060 відвідувачів онлайн

Ми перемололи третину російської армії, - Антон Геращенко

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що українські збройні сили успішно відбивають атаку російської армії, і вже "перемололи" третину солдатів РФ. Найбільше російських солдатів полягло під час спроб взяти Київ і Харків.

Про це чиновник розповів в інтерв'ю виданню "НВ", передає Цензор.НЕТ, із посиланням на УНІАН. 

"Завжди є співвідношення 1:3. Фактично, ми перемололи тут третину російської армії. Вона втратила нагоду робити серйозні наступальні операції під Києвом, під Харковом. Єдина зараз їхня надія — вони хочуть взяти Маріуполь. Але не вийде", - сказав Геращенко.

Також чиновник зазначив, що вже в полон до українців потрапили близько двох тисяч російських найманців. Але точної цифри поки що немає, це лише приблизні підрахунки. Щодня цей показник збільшується.

"Зазвичай це призовники 18−20 років, які абсолютно не готові були воювати. Не збиралися воювати, вони не мають мотивації", - сказав Антон Геращенко.

Топ коментарі
+20
при чем здесь эта антонина геращенко?
ЗСУ перемолола, Герои и гордость Украины!
показати весь коментар
07.03.2022 23:18 Відповісти
+13
Мы пахали - я и трактор...конченый тарелколиз. Перемололо оно. Слава ВСУ !!!
показати весь коментар
07.03.2022 23:20 Відповісти
+12
Якщо ми даємо відсіч другої арміі в світі ,то ми- ПЕРША АРМІЯ В СВІТІ!
показати весь коментар
07.03.2022 23:19 Відповісти

Завантаження...