10562 відвідувача онлайн
3 919 31

Міносвіти пропонує повністю скасувати ЗНО і ДПА через воєнний стан

Таку заяву зробив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, інфоормує Цензор.НЕТ.

Чиновник пише, що нинішнє положення змушує одноразово змінити алгоритми щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

"Пропонуємо скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг в 2022 році виключно!" - говориться в заяві.

За його словами, це необхідно, в першу чергу, заради безпеки, а також для того, щоб зберегти студентський контингент, національний інтелектуальний потенціал, стимулювати до навчання в Україні, навіть у такий скрутний для нашої країни та суспільства час.

Топ коментарі
+5
На даний час рішення правильне
показати весь коментар
08.03.2022 20:21 Відповісти
+4
Ну правильно. Хай здібні діти, які готувалися, пролітають від державних місць, хай знову розцвітає корупція. Це просто якесь демографічне мародество, дітям доведеться їхати поступати на захід, щоб отримати справедливе оцінювання і ставлення. Цікаво, яким "менш стресовим" механізмом замінять ЗНО - у кого конверт товщий, як це було раніше? Мало того, що Росія все руйнує, до її діяльності додають ще й органи української влади - всюди виникає непевність. Та просто тоді зарахуйте до ВНЗ по списках, затверджених у МОНі, а хто готувався - Україні здібні діти не потрібні? А їх стрес від несправедливості хтось враховує? Бачу, що, окрім тих, хто втікатиме від війни, буде багато молоді, хто втікатиме від нової "справедливості".
показати весь коментар
08.03.2022 20:41 Відповісти
+4
Звичайно, треба у військовий час зруйнувати усю решту правил. Ніякої стабільності і передбачуваності функціонування влади, ніякої справедливості, даєш розгул корупції і зарахування по списках. Ото вже буде "без стресу" і "справедливо". А який альтернативний механізм вступу? А все одно! Під шумок війни запихнути у навчання всіх, хто не спроможний, а здібні діти хай виїзджають, нікому не цікаві. Оце так справедливість!
показати весь коментар
08.03.2022 20:44 Відповісти

Завантаження...