До Києва прибуло 40 тисяч добровольців-іноземців, - канадський журналіст

До Києва для боротьби проти російських окупантів прибуло приблизно 40 тис. іноземних добровольців.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це 8 березня у твіттері повідомив канадський телеведучий Дін Бланделл.
"Приблизно 40 тис. іноземних бійців (військових та колишніх військових) дісталися Києва. Так багато канадців, що вони дали їм власний підрозділ (500 і їхня кількість зростає)", – написав Бланделл.
Телеведучий послався на інформацію, яку дістав від колишнього військового, котрий перебуває у столиці України.
На самом деле кто знает как там и что, так что посмотрим. Всё-таки их надо экипировать, сбить из них отряды и выдать военные задачи, а это не так просто, но объективно говоря с такой группировкой мой спокойно двигаться в любом направлении для перелома.