9026 відвідувачів онлайн

Конфіскація активів іноземних компаній поверне Росію в 1917 рік, - олігарх Потанін

Як інформує Цензор.НЕТ, думка бізнесмена опублікована в тelegram-каналі "Норнікелю", співвласником якого він є.

Потанін попередив, що Росія зіткнеться з глобальною недовірою інвесторів на десятиліття в разі конфіскації підприємств компаній, які оголосили про вихід з російського ринку.

Конфіскація активів "поверне Росію на сто років назад, до 1917 року", попередив Потанін.

Він також зазначив, що багато компаній, які оголосили про призупинення роботи в Росії, могли ухвалювати рішення "дещо емоційно" і під "безпрецедентним тиском". На його думку, швидше за все, вони повернуться, і варто зберегти для них таку можливість.

Націоналізація, тобто викуп підприємств і передавання їх у держвласність, як правило, застосовується для реструктуризації цілих галузей, часто з подальшою приватизацією, додав співвласник "Норнікелю".

"Не впевнений, наскільки сьогодні доцільно говорити про націоналізацію активів закордонних компаній", – зазначив він.

До реагування на санкції з боку Заходу Росія, за словами Потаніна, повинна підійти "прагматично", щоб заходи у відповідь не створили труднощі для економіки РФ.

Топ коментарі
+27
Засуетились крысы за свое баблишко... Хорошшшшо!
показати весь коментар
10.03.2022 20:16 Відповісти
+23
Та какой 1917, вас в 15-й век вышвырнули
показати весь коментар
10.03.2022 20:18 Відповісти
+15
Как будто это что-то плохое.
показати весь коментар
10.03.2022 20:19 Відповісти

Завантаження...