9449 відвідувачів онлайн
96 454 120

Російські окупанти завдали ракетного удару по Дніпру та Луцьку. ВIДЕО

Російські окупанти завдали ракетного удару по Дніпру та Луцьку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Очевидці кажуть, що обстріляли завод Петровського у Дніпрі. Це я про ті вибухи, які наші городяни чують останні півгодини. За їхніми словами, прилетіло три ракети", - повідомив нардеп Максим Бужанський.

"По Луцьку завдали удару. У районі аеропорту 6 потужних вибухів. Видно дим", - інформує журналіст Юрій Романенко.

У соцмережі також з'явилося відео ракетного удару по Дніпру.

Топ коментарі
+44
*****, мы тебя достанем и в бункере
показати весь коментар
11.03.2022 06:36 Відповісти
+38
О, максим бужанський. Це той виродок із зе-команли який так хотів щоб рашисти прийшли в Україну. Агов СБУ, чому ця тварюка ще не в тюрмі?
показати весь коментар
11.03.2022 06:40 Відповісти
+27
Таракан в мацвабад втік..Колєньку виручати.По Луцьку 100 відсотково з території Білорусі били
показати весь коментар
11.03.2022 06:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
По Ивано-Франковску тоже прилетело, три штуки
показати весь коментар
11.03.2022 07:19 Відповісти
Жертв нема ?
показати весь коментар
11.03.2022 07:56 Відповісти
Пока что неизвестно
показати весь коментар
11.03.2022 08:12 Відповісти
Питаю в знайомих, які тут, що з їхніми рідними.
показати весь коментар
11.03.2022 09:12 Відповісти
судячи по взриву, переданому на https://t.me/firsttv 1-й Городской. Кривой Рог - це вакуумна бомба скоріш за все, бо раптовий вибух полум'я на таку висоту вказує, що підірвана аерозольна суміш. Біда в тому, що сховатися від такої бомби в підвалах неможливо, хібащо в повністю ізольованих можна.
показати весь коментар
11.03.2022 07:21 Відповісти
Значит добрались уже и до моей области. Твари
показати весь коментар
11.03.2022 07:25 Відповісти
Та ніхто нікуди не добрався. Це ракети. А ними можна і з Крим стріляти. Пугають людей
показати весь коментар
11.03.2022 09:45 Відповісти
Кари, московітам, кари!
Слава Захисникам Украіни!
показати весь коментар
11.03.2022 08:38 Відповісти
Коли вже наші вдарять по мацкві?..
показати весь коментар
11.03.2022 09:31 Відповісти
Да это тот бужанский, любитель русского мира, высмеивал Украину. В команде с зе требовали и посадили семенченко, раскрыли его сеть поставки клистронов из рашки для наших ПВО. И теперь у нас толком нет ПВО
показати весь коментар
11.03.2022 08:50 Відповісти
Ну, завод Петровського давно зупинився, по друге, поцілили в Дніпрі у якусь сторічну напівзруйновану взуттєву фабрику. Одне з двох - або психологічний тиск (щоб створити паніуку і кінцево паралізувати транспортні артерії), або кацапска "вісокоточная" зброя зовсім не така високоточна. Без паніки!
показати весь коментар
11.03.2022 09:25 Відповісти
Ви вуйку щось плутаєте)))) нам потрібні с300в и ПС. Літаками ДУЖЕ тяжко перехоплювати КР. Патріоти ми зможемо опанувати не скорше ніж за рік. Так що перестаньте сопЛі тут розпускати , та цим підігрівати ворогу. Експерти мля))). Чи ви може маете гроші на Петріот? Чи може маєте інфраструктуру зберігання та застосування? Ні? Но то сидіть вуйко і не той во)))
показати весь коментар
11.03.2022 09:28 Відповісти
А що на це каже Лукавий........ чи питали його!!!!!!!!!!!
Чи пояснили йому усю хибкість його існування.
показати весь коментар
11.03.2022 09:50 Відповісти
Вот и стал Бужанский проукраинским националистом Стоял смотрящим в войсках ПВО Быстро перекрашивается как и всё его племя!
показати весь коментар
11.03.2022 11:46 Відповісти
Демченко и Ермак по сей день имеют допуск к гос тайне