10690 відвідувачів онлайн

Необхідно провести повноцінну посівну кампанію, – Зеленський

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє ZN,UA

"Сьогодні вранці на щоденній селекторній нараді мені поставили запитання. Логічне. З огляду на весну. Що з посівною? Як її розпочинати – і особливо в районах, які тимчасово окуповані? Моя відповідь дуже проста: на всій нашій землі, що б там не було, мають цієї весни, як і будь-якої весни, зробити повноцінну посівну кампанію. Настільки, наскільки це можливо. Бо це – про життя. Про наше життя. Про наше майбутнє. Отже, і про нашу перемогу", – наголосив Зеленський.

В ООН заявили, що світові ціни на продукти харчування та корми можуть зрости на 8-20% унаслідок війни Росії проти України.

Топ коментарі
+27
Яку посівну??? Чому зачистки немає від тої нечесті навколо києва, миколаєва, херсона???? Чому Маріуполь залишиний на самого себе??? Ц вони знали що буде війна і так підготувались????
показати весь коментар
11.03.2022 18:52 Відповісти
+25
Ага. И дороги начинай строить
показати весь коментар
11.03.2022 18:46 Відповісти
+23
Нужно было сначала людям раздать оружие - вот тогда не было тупого мародерства и убийств гражданского населения
показати весь коментар
11.03.2022 18:49 Відповісти

Завантаження...