7942 відвідувача онлайн
8 920 28

2187 мирних маріупольців загинули від атак з боку РФ, - міськрада

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Маріупольскої міської ради.

Як зазначається, окупанти цинічно та цілеспрямовано б’ють по житлових будинках, місяцях скупчення людей, вщент руйнують дитячі лікарні та повністю знищують міську інфраструктуру.

"Кожне бомбардування несе страшні руйнування та забирає головне, що є – життя мирних маріупольців. На сьогодні вже 2187 маріупольців загинули від атак з боку рф. Вічна їм пам’ять…", - йдеться у повідомленні.

"Саме з неба йде найбільша загроза для 400 тисяч маріупольців, які зараз заблоковані у місті. Тому закриття збоку НАТО неба над Україною або надання необхідних систем ППО – це рішення, яке може врятувати сотні тисяч невинних життів по всій Україні", - додають у міськраді.

Топ коментарі
+24
Мариуполь наша боль, просто невозможно уже читать, я не знаю, как они держаться..., даже смотреть и слушать страшно, а как они там..., русские военные не военные, это убийцы, маньяки, жестокие и циничные, только уничтожение, никаких пленных, они не заслуживают даже на суд...
показати весь коментар
13.03.2022 16:53 Відповісти
+22
О каком закрытие неба речь, если российский беспилотник свободно пролетел две страны нато и благополучно рухнул? У них самих небо не закрыто и здесь они ничего не смогут сделать.
показати весь коментар
13.03.2022 16:51 Відповісти
+12
Уничтожают русскоязычных самыми варварскими методами ... такое ощущение, что у него на самом деле цель русскоязычных как можно больше уничтожить, и чеченов заодно, чтобы не шибко выделывались, может, он удмурт?
показати весь коментар
13.03.2022 16:53 Відповісти

Завантаження...