5349 відвідувачів онлайн

Відеогру S.T.A.L.K.E.R. не продаватимуть на території Росії

Відеогру S.T.A.L.K.E.R. не продаватимуть на території Росії

Українська студія GSC Game World, яка розробила серію комп'ютерних ігор S.T.A.L.K.E.R., перестане продавати свою продукцію російським користувачам.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Економічну правду, про це йдеться у повідомленні компанії.

Розробники шутера оголосили, що ухвалили таке рішення у зв'язку з війною в Україні.

Фізичні видання S.T.A.L.K.E.R. 2 не надійдуть до магазинів РФ, вже оформлені замовлення недійсні. Гру знімуть із продажу у всіх цифрових магазинах російського регіону. Після релізу вона там не з'явиться.

Тільки ті користувачі з Росії, хто вже замовив видання у "цифрі", отримають гру.

Покупцям фізичних видань у роздробі потрібно звернутися до рітейлера, щоб їм повернули гроші. Співробітники GSC зазначили, що всі, хто купив шутер у "цифрі", також має право зробити повернення.

Розробники наголосили, що сторінка компанії ВКонтакте більше оновлюватися не буде, а всі новини про неї та її ігри публікуватимуть в інших соціальних мережах, а також на офіційному сайті.

Наразі виробництво S.T.A.L.K.E.R. 2 повністю призупинено на невизначений термін – про це співробітники GSC Game World згадували у своєму зверненні 2 березня.

Топ коментарі
+18
Я надеюсь игру сделают максимально русофобной теперь. Чтобы даже те кацапы что украдут игру с торрента чувствовали как их ненавидит украинский народ. И чтобы люди других стран видели какие зверства творит русня.
показати весь коментар
15.03.2022 10:25 Відповісти
+17
Для деяких кацапів сталкер вже почався... Шастають як примари по ЧАЕС
показати весь коментар
15.03.2022 10:22 Відповісти
+14
Кожен робить що може. По цеглинці. Ігрова компанія може свої ігри перестати продавати. Тим більше, що Сталкера на кацапії чекало чимало гравців.
показати весь коментар
15.03.2022 10:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в тетрис нехай щастить
показати весь коментар
15.03.2022 10:21 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2022 10:27 Відповісти
Для деяких кацапів сталкер вже почався... Шастають як примари по ЧАЕС
показати весь коментар
15.03.2022 10:22 Відповісти
Сама жостка санкція. Ляльку Барбі коли перестануть продавати?
показати весь коментар
15.03.2022 10:23 Відповісти
Я надеюсь игру сделают максимально русофобной теперь. Чтобы даже те кацапы что украдут игру с торрента чувствовали как их ненавидит украинский народ. И чтобы люди других стран видели какие зверства творит русня.
показати весь коментар
15.03.2022 10:25 Відповісти
Да целую групровку завезут...типа "дезертиры" с криками о величии и Путин придёт порядок наведёт))) ну и конечно Зачитывание Кобзаря и Леся с самыми русофобскими строками)))
показати весь коментар
15.03.2022 11:03 Відповісти
Кожен робить що може. По цеглинці. Ігрова компанія може свої ігри перестати продавати. Тим більше, що Сталкера на кацапії чекало чимало гравців.
показати весь коментар
15.03.2022 10:30 Відповісти
это вроде как негатив для милолионов россиян , но всежжж..

можно было умнеее сделать - показать на форумах и твичах ЧТО творят тут рузьге-Асвабадители. помочь Украине провести И.П.С.О. в свою пользу!!
А ТАК - просто эмоции а не хололдный расчет
показати весь коментар
15.03.2022 10:32 Відповісти
Це психологічно важко: просто показують рашці що вони тепер люди другого сорту, і цивілізований світ їх намагаються виштовхати на обочину
показати весь коментар
15.03.2022 10:31 Відповісти
По одинокі - не важливі.
Але тотальне закриття та заборона всього - дуже сильно вдарить як по економіка так і по моральному стану всій Рашки.
показати весь коментар
15.03.2022 10:35 Відповісти
Ніяке тотальне закриття не спрацює, якщо кожен не зробить "персональні" санкції проти Рабсіюшкі, хто які може.
показати весь коментар
15.03.2022 10:54 Відповісти
Пускай играют в Метро. Очень пригодится, так как это их будущее.
показати весь коментар
15.03.2022 10:29 Відповісти
З дуба впав?
Метро теж український розробник. І, гадаю, він теж заборонить продаж кацапам.
показати весь коментар
15.03.2022 10:38 Відповісти
він мав на у вазі, що цих виродків чикає підземне вЄлІЧіЄ і полювання на крис аби прогодуватися.
показати весь коментар
15.03.2022 11:07 Відповісти
блин а ВЫРУЧКА? это ж налоги и помощь ВСУ!!

я думаю это козлоликие сами запретили а не бизнесман Григорович решил. а теперь пиар-отдел выдал, типа "да это мы назло лаптям!!""

вообщем максимально НЕпонятная новость. разве что шеф сказал манагерам "чтото придумайте для моральной сатисфакции над мокшалями" )))

сейчас он не будет разрабатываться - они эвакуируют семьи сотрудников и вообще в Киеве адовый песец как для спокойной офИСНОЙ РАБОТЫ((
показати весь коментар
15.03.2022 10:30 Відповісти
Они не касабы, готовые отжимать имущество и присваивать деньги. Потому деньги вернут.
показати весь коментар
15.03.2022 10:57 Відповісти
Респект Григоровичу и компании!
показати весь коментар
15.03.2022 10:56 Відповісти
а зря, зарабатывать на москалях не грех. Другое дело что врядли они смогут себе позволить купить легальную копию игры, у них теперь вся страна работает за 300 баксов в месяц))
показати весь коментар
15.03.2022 11:00 Відповісти