10402 відвідувача онлайн
23 778 28

Війська РФ захопили в заручники персонал та пацієнтів маріупольської лікарні

 Про це  повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Медійну ініціативу за права людини.

"У заручниках утримується персонал та пацієнти лікарні. За повідомленням свідка, туди ж росіяни "зганяють" інших цивільних мешканців. При цьому обстрілюють позиції української армії з вікон лікарні, намагаючись викликати вогонь у відповідь", - йдеться у повідомленні.

 Як повідомив очевидець, з приміщення лікарні російські військові нікого не випускають, погрожуючи розстрілом. А ті пацієнти, які ризикнули вирватися з полону, повернулися з кульовими пораненнями.

" Медійна ініціатива за права людини закликає міжнародну спільноту вжити всіх можливих заходів, щоб припинити воєнний злочин Російської Федерації, який відбувається просто в ці хвилини, та звільнити лікарів, пацієнтів, мирних мешканців, який російська армія тримає в заручниках і використовує як живий щит", - додали в Медійній ініціативі.

Топ коментарі
+22
Все по методічке. Захватити чим більше заручників і спихнути на нас їх вбивство... Беслан, норд ост. Бачили знаємо!
показати весь коментар
15.03.2022 11:49 Відповісти
+21
Це якіїсь виродки. Їх треба знищити до ноги. Які там "мальчікі". Всі вони - виродки.
показати весь коментар
15.03.2022 11:44 Відповісти
+13
Возможно несколько человек, ДРГ допустим
показати весь коментар
15.03.2022 11:48 Відповісти

Завантаження...