8755 відвідувачів онлайн
14 357 12

Окупанти насильно вивезли до РФ кілька тисяч маріупольців, - мер Бойченко

маріуполь

Про це у Telegram повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, інформує Цензор.НЕТ.

У цих районах точилися бойові дії. Для збереження життів маріупольців Збройні сили України відійшли від місць масового скупчення людей, чим і скористалася сторона агресора.

Відомо, що захоплених маріупольців вивозили до фільтраційних таборів, де окупанти перевіряли телефони та документи людей. Після перевірки частину маріупольців перенаправляли до віддалених міст Росії, доля інших залишається невідомою.

"Те, що сьогодні роблять окупанти – знайоме старшому поколінню, яке застало жахливі події Другої світової війни, коли нацисти насильно захоплювали людей. Складно уявити, щоб у 21 столітті людей насильно вивозили в іншу країну. Мало того, що російські війська знищують наш мирний Маріуполь, вони пішли ще далі і почали вивозити маріупольців. Всі військові злочини з боку росії мають отримати найжорсткіше покарання", - зазначив Бойченко.

Топ коментарі
+14
Не все так просто. Многие из Мариупольцев знали. что это руськи. и сами захотели . Там же очень много греков. И тут уже в Греции начали на пропагандистком канале *OPEN*. который принадлежит рос. олигарху ивану савидию начали появляться *греки-мариуполя* которым удалось *вырваться от нацистов*. льют грязь . говорят. что ними *нацики* прикрывались. Мы. украинцы . которые живут в Греции много раз жаловались на этот канал. и на продажного журналиста из москвы . Фанасис Авгеринос. Звонили на канал.
показати весь коментар
19.03.2022 20:50 Відповісти
+10
Если мир теперь не додавит мордор, то раZZистская зараза расползется по всей планете.
показати весь коментар
19.03.2022 20:41 Відповісти
+10
Эта пропаганда - это яд, который расползается по всему миру. Я не знаю, почему власти демократических стран недооценивают их угрозу.
показати весь коментар
19.03.2022 20:54 Відповісти

Завантаження...