9110 відвідувачів онлайн

Три білоруські банки офіційно відключили від SWIFT

swift,свіфт

20 березня 2022 року три великі білоруські банки було відключено від системи SWIFT.

Як іфнормує Цензор.НЕТ, про це повідомляє  Telegram-канал Naviny.by,

З 20 березня 2022 року, банківськими картами "Белагропромбанка" вже не можна розплатитися в країнах Євросоюза.

Також від системи SWIFT відключили "Банк Развития Беларуси" і банк "Дабрабыт".

Раніше в "Банке Развития Беларуси" повідомили, що відключення від системи тимчасове і будуть "вжиті заходи щодо використання альтернативних систем передачі фінансової інформації для забезпечення своєчасного виконання зобов'язань".

Топ коментарі
+30
показати весь коментар
20.03.2022 20:03 Відповісти
+14
показати весь коментар
20.03.2022 20:05 Відповісти
+9
і ми дивуємося, чим їх вражає асфальт у нас в селах
показати весь коментар
20.03.2022 20:05 Відповісти

Завантаження...