Три білоруські банки офіційно відключили від SWIFT

20 березня 2022 року три великі білоруські банки було відключено від системи SWIFT.
Як іфнормує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Telegram-канал Naviny.by,
З 20 березня 2022 року, банківськими картами "Белагропромбанка" вже не можна розплатитися в країнах Євросоюза.
Також від системи SWIFT відключили "Банк Развития Беларуси" і банк "Дабрабыт".
Раніше в "Банке Развития Беларуси" повідомили, що відключення від системи тимчасове і будуть "вжиті заходи щодо використання альтернативних систем передачі фінансової інформації для забезпечення своєчасного виконання зобов'язань".
Топ коментарі
+30 Ла-ла-ла-ла
показати весь коментар
20.03.2022 20:03 Відповісти Посилання +14 Перехватчик
показати весь коментар
20.03.2022 20:05 Відповісти Посилання +9 Тетяна Тать
показати весь коментар
20.03.2022 20:05 Відповісти Посилання