"Х#й вам": Мерія Маріуполя відмовилася здати місто Росії

Про це у Facebook повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Кажуть, росіяни пропонують мерії Маріуполя перейти на бік росіі. Дали часу до ранку сформувати відповідь. І чого так довго чекати, якщо відповідь готова заздалегідь.
Х#й вам, а не Маріуполь", - йдеться в повідомленні.
Це поки наш президент бігає як курка з яйцем і вибирає де йому зустрітися з путлером ,наче родине гніздо зібрався з ним разом звити.