8562 відвідувача онлайн

Повітряні сили України збили два ворожі літаки на Харківщині

літак

В російських окупантів завдяки роботі повітряних сил України стало на 2 літаки менше.

Про це повідомляє Повітряне командування "Схід" у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ

"Південно-східний регіон Харківщини стає другою Чорнобаївкою. Завдяки зенітним ракетним комплексам Повітряних Сил вже традиційно день за днем на цьому напрямку ворог втрачає свої літаки. Сьогодні зранку воїни протиповітряної оборони "приземлили" ще дві пташки окупантів, що несли смерть мирним містам", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+40






Маю інформацію, що вчора на Київщині(!!!!)(не уточнюю) Дудаївці, які боронять Україну зробили з 4-ьох 300-их "рузьке" ----- 4- 200-их, причому не вогнепальною зброєю......"холодною зброєю".
Полон НЕ ЦІКАВИЙ!!!)))
Сафарі на "рузьке" почалося!
Слава Нохчі!!!
Слава Вільній Ічкерії!!!
Слава Україні!!!
показати весь коментар
23.03.2022 14:25 Відповісти
+35
Зачорнобаїли.
показати весь коментар
23.03.2022 14:21 Відповісти
+25
отлично..., даешь 200..., это хорошее число для оккупантов, знаковое
показати весь коментар
23.03.2022 14:22 Відповісти

Завантаження...