9702 відвідувача онлайн
31 779 68

Росія ніколи не переможе в ядерній війні, - Столтенберг

зброя,ядерна

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг назвав "небезпечними та безвідповідальними" погрози Росії використати ядерну зброю.

Про це він заявив у середу в Брюсселі на пресконференції перед проведенням позачергового саміту Альянсу, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Росія має припинити агресивну ядерну риторику. Це небезпечно та безвідповідально", - сказав Столтенберг.

За словами генсека НАТО, союзники передають Росії "дуже чіткий меседж, що атомна війна не може бути виграна, і таку війну ніколи не можна вести".

"Це лише підкреслює важливість припинення війни в Україні. Ми маємо робити все, що можемо, щоб запобігти ескалації війни за межі України, що буде ще більш смертельним і небезпечним, ніж зараз. Будь-яке використання ядерної зброї фундаментально змінить природу конфлікту. Росія має зрозуміти , що ніколи не можна вести цю війну, і вони ніколи не виграють цю війну", - переконаний генсек НАТО.

Топ коментарі
+28
Росія має припинити агресивну ядерну риторику. Це небезпечно та безвідповідально.... РФ зрозуміла яке ви сцикло коли відмовились закрити небо над країною, якій обіцяли вступ у НАТО...
показати весь коментар
23.03.2022 17:06 Відповісти
+19
Уж не потому ли случайно, что НАТО вступит в войну в случае применения РФ ЯО? А-яй-яй-яй... вы страшный человек Столтенберг ))
показати весь коментар
23.03.2022 17:07 Відповісти
+13
Ну а якщо москалі використають цю зброю по Україні, то шо тоді? Що сьогоднішнє НАТО зробить?
показати весь коментар
23.03.2022 17:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.yapfiles.ru/show/2702068/890cd061fb760544dc454752f45b34c7.mp4.html chuvak reshil spalitj kremlj
показати весь коментар
23.03.2022 17:05 Відповісти
Росія має припинити агресивну ядерну риторику. Це небезпечно та безвідповідально.... РФ зрозуміла яке ви сцикло коли відмовились закрити небо над країною, якій обіцяли вступ у НАТО...
показати весь коментар
23.03.2022 17:06 Відповісти
Уж не потому ли случайно, что НАТО вступит в войну в случае применения РФ ЯО? А-яй-яй-яй... вы страшный человек Столтенберг ))
показати весь коментар
23.03.2022 17:07 Відповісти
В кого є твітер, проголосуйте, що Київ не впаде (NO)

https://twitter.com/UkrWarLive/status/1506645152567332868
показати весь коментар
23.03.2022 17:08 Відповісти
Заморочився, завів твитер. Але проголосував.
показати весь коментар
23.03.2022 18:09 Відповісти
Головне , потім той твіттер вилікувати , якщо раптом завів.
показати весь коментар
23.03.2022 19:04 Відповісти
Видали))
показати весь коментар
23.03.2022 19:11 Відповісти
Ну а якщо москалі використають цю зброю по Україні, то шо тоді? Що сьогоднішнє НАТО зробить?
показати весь коментар
23.03.2022 17:08 Відповісти
сенсу нема по Україні,траване і себе
показати весь коментар
23.03.2022 17:15 Відповісти
Тактичним може. З нього станеться.
показати весь коментар
23.03.2022 17:20 Відповісти
Підозра є що те саме зробить, що робила до останнього моменту. Стурбоанність та заклики до миру. Таке враження складається, що це не мелітарний блок, а дівочий пансіон.
показати весь коментар
23.03.2022 17:19 Відповісти
То тоді воеи не раз вдарять ядерною зброєю. Цей блок був мелітареим, а зараз всюди ліваки владу захопили. Тому все стало таким нікчемним.
показати весь коментар
23.03.2022 18:42 Відповісти
Я полякам вже казав, що якщо так далі піде і русня на Польщу нападе - страни НАТО чкурнуть хто куди. Який там блок, яка 5 стаття. Одне діло мастурбувати на свою силу та ох#єнність, а інше - вмирати. I першими почнуть волати, що "якщо на полшишечкі - то не треба провокувати і треба сісти і подумати" - Германія, Франція та плод політичного інцесту Росії та Германії - Угорщина.
Не вірять. Проте якщо НАТО і далі буде дрочити, а не діяти, вже скоро зможемо перевірити цю теорію і краще нехай я буду неправий.
показати весь коментар
23.03.2022 19:00 Відповісти
Почему до сих пор не закрыли небо?!
Кто нибудь, пожалуйста, объясните?!!!
показати весь коментар
23.03.2022 17:11 Відповісти
nemogut.
показати весь коментар
23.03.2022 17:14 Відповісти
СУКІ!!!
показати весь коментар
23.03.2022 17:45 Відповісти
uvi
показати весь коментар
23.03.2022 18:28 Відповісти
нужен комплекс противовоздушной обороны
постоянное дежурство самолетов и истребилетей
и все это должно где то базироваться на территории украины
и есле беспилотная зона, то вроде даже украинские самолеты летать несмогут
но ракеты еще неизвестно с какой эффективностью смогут сбивать

а нато постоянно в лице столтенберга говорит что они не будут принимать участие
хотя именно мгновенная реакция на атаки могли бы остудить пыл рашки
не думаю что они сразу пальнули бы ядерным оружием в ответ (пока по крайне мере)

помимо пво и прочего можно хотя бы попросить чтобы черное море сделали безопасным
изза войны не могу суда грузы возить, а ведь это может быть помощь в том числе и украине морем

могли бы начать морскую блокаду военных судов рашки
(как во времена карибского кризиса)
показати весь коментар
23.03.2022 17:17 Відповісти
потому что Украина не член НАТО
показати весь коментар
23.03.2022 17:18 Відповісти
Коли нищили Алеппо, ти дуже переживав?
показати весь коментар
23.03.2022 17:20 Відповісти
Якщо бути відвертим, то там в першу чергу війна йшла між сирійцями, ще до того як рашка туди влізла. І там рашка не займалася окупацією та майже не вела сухопутних операцій. Так, вони мали б відповісти за бомбардування міст, але це вже питання до ООН. Крім того, тоді Трамп таки жахнув з томагавків по аеродромах Асада.
показати весь коментар
23.03.2022 17:34 Відповісти
І тут всі кажуть - питання до ООН. І правильно, Трамп жахнув по об'єктах Асада а не *****.
показати весь коментар
23.03.2022 18:28 Відповісти
Тому що це: "Це небезпечно та безвідповідально")))
показати весь коментар
23.03.2022 18:05 Відповісти
якщо коротко, то для повноцінного закриття треба на територію України завести декілька сотен літаків - від ф-16 до ф-35, комплекси ППО натівські і т.д.
чкщо розумітєте англійської, посилання на пояснення натівських фахівців:

https://www.defensenews.com/video/2022/03/14/why-a-no-fly-zone-means-war-defense-news-weekly-full-episode-31222/
показати весь коментар
23.03.2022 18:15 Відповісти
Вже захвачені ядерні об,экти в Україны,навіть бомби не потрібно буде, це давно вже не погрози,це реальність!!
показати весь коментар
23.03.2022 17:15 Відповісти
кто его вообще поставил управлять такой организацией? он же стоит за трибуной и трусится
показати весь коментар
23.03.2022 17:17 Відповісти
он только спикер
решения принимает не он единолично
показати весь коментар
23.03.2022 17:18 Відповісти
точнее вообще не он принимает)) он просто озвучивает
показати весь коментар
23.03.2022 17:27 Відповісти
він там не прикутий, може подати у відставку.
показати весь коментар
23.03.2022 17:21 Відповісти
Небо никто и не собирался закрывать!!Стоят и наблюдают!Реальной помощи как не было так и нет!!Наблюдают все и вцыкаются: а вдруг нужно будет вмешаться..Ой-ой.., а чем же это грозит??Ай-ай..А мы и сами виноваты!Надо было ещё в 90-е в НАТО проситься, а не бабки тырить..
показати весь коментар
23.03.2022 17:21 Відповісти
СВОЛОЧІ!
показати весь коментар
23.03.2022 17:47 Відповісти
Небо закрити майже нереально в даних умовах, а про відсутність реальної допомоги ти загнув.
показати весь коментар
23.03.2022 18:33 Відповісти
Да успогойся ,курица ,помогают и очень неплохо ,помощь военная только растет ,а вам -конец,засранцы расисянские...
показати весь коментар
23.03.2022 19:51 Відповісти
да ани ужо пабедили, пусть хоть немного техники для парада пабиды оставят, а то блд на мётлах малохольные будут)
показати весь коментар
23.03.2022 17:23 Відповісти
I batuti aerokosmicheskije.
показати весь коментар
23.03.2022 17:44 Відповісти
Заголовок не соответствует содержанию.
Не "россия не победит", а "никто не победит" - опять примирительная *****.
Где их таких понабирали, им бы в министерстве культуры работать, а не общаться с террористом и комментировать действия военного блока.
И когда для НАТО начался этот упадок? Наверное, когда США возглавил Обама, это у него все научились высказывать озабоченность вместо действий.
показати весь коментар
23.03.2022 17:28 Відповісти
Ехх, виграв би тоді вибори МакКейн...
показати весь коментар
23.03.2022 17:31 Відповісти
Eto nazivaetsja politkorektnostj. I nacalasj eta hrenj escho pri Bushe mladsem.
показати весь коментар
23.03.2022 17:46 Відповісти
Через слова ***** слухали? Він прямо сказав що йому пох..."зачем на мир без расії" "ми в рай а оні сдохнут"?!
Тут треба долбодятла ліквідовувати,а не вмовляти...
показати весь коментар
23.03.2022 17:29 Відповісти
Не надо слушать их бредовую риторику, предназначенную исключительно для запугивания. Надо понимать, что сам х-ло в рай точно не верит. Как может верить в рай кгбист - сын (возможно пасынок) ярого нквдиста.
показати весь коментар
23.03.2022 17:34 Відповісти
Ну вже в 2008 не слухали-отримали Грузію

Не слухали й потім-отримали Сирію і Крим

Й далі не слухали-отримали війну вже у всій країні
показати весь коментар
23.03.2022 17:52 Відповісти
Я говорю про використання ядерної зброї. А ви про що?
показати весь коментар
23.03.2022 17:56 Відповісти
Теж про неї в контексті Вашого комента...
Думаю воно настільки схиблене що може й застосувати,тому його краще просто ліквідувати,щоб не наражати на небезпеку весь світ
показати весь коментар
23.03.2022 18:09 Відповісти
Правильно. Надо козломордам объяснять, а не только слушать их бред.
показати весь коментар
23.03.2022 17:29 Відповісти
Старые маразматики может и не ставят целью победить, просто пару городов сотрут с лица земли. Хотя если зарядят в аэс... то могут победить всех, и даже сами себя. Как те смертники Бен Ладена 11 сентября, они не собирались побеждать, но сколько людей погибли.
показати весь коментар
23.03.2022 17:35 Відповісти
Усі ржуть лише з вас свинособаки сцикливі, як ви фтарой армієй вміре потерпаєте від уркаїнського війська
показати весь коментар
23.03.2022 18:07 Відповісти
Він правду сказав - вони сцикуни
показати весь коментар
23.03.2022 18:14 Відповісти
ПНХ
показати весь коментар
23.03.2022 18:32 Відповісти
Що москалику давно на бутилочку не сідав
показати весь коментар
23.03.2022 23:20 Відповісти
Рашистская быдлота,пшолнах отсюда!
показати весь коментар
23.03.2022 19:54 Відповісти
Как сказал путька, "Мы попадём в рай, а они просто сдохнут".
показати весь коментар
23.03.2022 17:39 Відповісти
Путька только болтает. Он в рай не верит. Как может верить в рай кгбист - сын (возможно пасынок) ярого нквдиста.
показати весь коментар
23.03.2022 18:03 Відповісти
estj na jutube očenj xorošyj rolik ot psixiatrov, či psixologov, so staljnym vyvodom, - takie sociopaty, kak čikatilo i putin, legko ubivajuščie drugix, strašnee vsego ssutsia iz za ugrozy smerti samim liubimym sebe.
Poetomu daže poxožyj na psixboljnogo karlik ne prestupit granj, za kotoroju grantirovana natovskaja jadernaja otvetka s ugrozoj dlia ego srannogo altajskogo bunkera i ego ščurinnogo "žitia".
показати весь коментар
23.03.2022 22:09 Відповісти
Эта тварь может первой атаковать в самый неожиданный момент, когда никто не ждет, потому что нелогично
показати весь коментар
23.03.2022 17:40 Відповісти
амеба хренова, ссыкун без яиц
показати весь коментар
23.03.2022 17:51 Відповісти
Харе гнать на нато, оно создано для того, чтоб защищать своих членов, а не соседей. Они нам и так помогают, как никому не помогали, хотя могли бы и больше оружия дать, согласен. Но, самим надо было думать и прикладывать в
максимум усилий, чтобы туда вступить. Начиная с 1991 года. Почему мудрый украинский нарид не требовал вступать в нато наших "гетьманов", начиная с кравчука? И почему голосовал за всяких симоненков с януковичами а не проукраинских политиков? Глядишь, сейчас бы может и были в нато. Можете не отвечать, я и так знаю почему.
показати весь коментар
23.03.2022 18:29 Відповісти
Требе не мичати а просто промовити: у разі якщо ми побачимо підготовку до застосування ЯЗ ми дудемо діяти згідно наявного в нас плану. Який передбачає відповідні заходи . І хай думає
показати весь коментар
23.03.2022 18:41 Відповісти
Надо заключить прямой договор с Великобританией на случай применения кремлём тактического ЯО против Украины.
показати весь коментар
23.03.2022 19:09 Відповісти
Aksioma. V stixax.
показати весь коментар
23.03.2022 22:13 Відповісти
А, кто знает, что, чисто технически произойдёт с ядерной боеголовкой в случае уничтожения ракеты или самолёта в которой она находится? Взорвётся она или нет, в воздухе или при падении при ударе о землю ?
показати весь коментар
23.03.2022 20:18 Відповісти
ne vzirvetsa ni pri zbytti litaka ni pri udari u zemlyu. Dlyz iniziazii yadernogo vibuhu potribna odnochasniy ****** zaryadu vibuhivki, yakim obkladeno yadro z plutoniyu 239 abo uranu 233/235 *oralloy. A ze mozhlivo tilki pri sprazyuvanni aparaturi ******u, prosto vid posheshi navit ******u dekilkoh tochok iniziazii prosto rozkidaye radiaktuvnu rechovinu na miszi vibuhu... takozh pogano ale ne kretychno, mozhno potim zibrati radiaodtyvne smittya
показати весь коментар
24.03.2022 03:19 Відповісти
Бо в ядерній війні немає переможців
показати весь коментар
23.03.2022 21:24 Відповісти
yakcho stan yadernyuh sil rashki takuy zhe yak i armii, to bude izi peremoga zakhidnogo svitu!
urtymannya yadernoi zbroi ze duzhe dorogo, a posipaku putlera vse rozikralu...
показати весь коментар
24.03.2022 03:22 Відповісти
Чувак, встанови розкладку нормальнц - це питання трьох кліків, не гвалтуй людям мосок, вже не початок 2000х
показати весь коментар
24.03.2022 17:54 Відповісти
КАК ТОЛЬКО КОСМОНАВТЫ США СЛЕТАЮТ НА МАРС И НАЗАД, ТО РОССИИ ТОЧНО ПЗДА !)
показати весь коментар
23.03.2022 22:23 Відповісти