На міськраді захопленого Херсону повісили великий український прапор. ФОТО
Про це повідомив у фейсбуці мер міста Ігор Колихаєв, інформує Цензор.НЕТ.
"У ніч, коли обстрілювали міськраду, було перебито трос, на якому тримався наш державний стяг. Та й сам прапор давно настав час замінити - вигорів і обтріпався. Так не годиться. Сьогодні знайшли нагоду повісити новий", - написав він.




П.С. Можно было ту старую шлюху из ОПЗЖ которая стала с ними сотрудничать, тоже повесть.