4112 відвідувачів онлайн

Село Малинівка на Запоріжжі звільнено від російських загарбників

зсу

Село Малинівка Гуляйпільського району Запорізької області звільнено від російських загарбників.

Про це повідомив голова Малинівської громади Володимир Шиш, передає Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм Запорізької ОВА.

"Із п’яти крупних сіл, що входять до складу громади, три села повністю окуповані ворожими військами - Любимівка, Новозлатополь і до сьогоднішнього дня ворог був і у Малинівці. На даний час іде зачистка нашими військами, тож Малинівка звільнена", - зазначив Шиш.

За його словами, ситуація у громаді критична. Загарбники поставили скрізь блокпости та не пускають нікого до сіл. Як наслідок є гуманітарні проблеми - з постачанням їжі, води, ліків, хліба.

Голова громади додав, що важливо організувати гуманітарний коридор, щоб люди, які хочуть, могли виїхати.

Топ коментарі
+21
*Свадьба в Малиновке - эх опять власть меняется... СЛАВА ЗСУ!
показати весь коментар
24.03.2022 20:10 Відповісти
+18
власть больше НЕ меняется!!!
показати весь коментар
24.03.2022 20:11 Відповісти
+14
Сегодня вычитал новость: ВСУ освободила Лукьяновку (скоро наверно булет на цензоре). Напрягся. Оказалось, что Лукьяновка это не только метро/микрорайон в Киеве, но и село в Киевской области на границе с Черниговской
показати весь коментар
24.03.2022 20:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сегодня вычитал новость: ВСУ освободила Лукьяновку (скоро наверно булет на цензоре). Напрягся. Оказалось, что Лукьяновка это не только метро/микрорайон в Киеве, но и село в Киевской области на границе с Черниговской
показати весь коментар
24.03.2022 20:06 Відповісти
есть еще одна. рузкий вертолет разхерячил базу рф. горы трупов и техники. русобандеровей или просто угашеный?
показати весь коментар
24.03.2022 20:16 Відповісти
натрапив на мапі на Волноваху
подивіться на ці фото невеличкого чистенького українського містечка !
а що з ним тепер ?

https://www.google.com/maps/place/%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%85%D0%B0,+%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C,+85700/@47.6038356,37.4954689,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipN8yLfe9QWGl49CLRC9gxjUjF55SWbQ-Vm6aiy7!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipN8yLfe9QWGl49CLRC9gxjUjF55SWbQ-Vm6aiy7%3Dw152-h86-k-no!7i4000!8i2250!4m6!3m5!1s0x40e73545b2a06c6d:0xedb8dddfb4e7d9f2!8m2!3d47.5951141!4d37.4831419!10e5
показати весь коментар
24.03.2022 20:25 Відповісти
і дуже файно !!!
показати весь коментар
24.03.2022 20:07 Відповісти
надзвичайно !

згадані села - це горловина до оточеного Марика зі сторони Запоріжжя
показати весь коментар
24.03.2022 20:31 Відповісти
тоді доповню - дуже ДУЖЕ файно !
так?
показати весь коментар
24.03.2022 20:37 Відповісти
Молодці!!!!💛💙🙏
показати весь коментар
24.03.2022 20:09 Відповісти
*Свадьба в Малиновке - эх опять власть меняется... СЛАВА ЗСУ!
показати весь коментар
24.03.2022 20:10 Відповісти
власть больше НЕ меняется!!!
показати весь коментар
24.03.2022 20:11 Відповісти
Мочи кацапську нечесть!
показати весь коментар
24.03.2022 20:11 Відповісти
Грициан Таврический свадьбу сыграть не успел.
показати весь коментар
24.03.2022 20:11 Відповісти
Несчастные люди в селах абсолютно беззащитны перед этой ордой. Остается надеяться, что Зе-клоуны сделают правильные выводы из войны и вооружат население, чтобы в будущем такое не повторилось.
показати весь коментар
24.03.2022 20:12 Відповісти
что ты сделаешь с автоматами против техники - там же женщины и дети наверное - нужно было зеленой власти сразу эвакуацию делать а не сопли жевать с перепуганным лицом
показати весь коментар
24.03.2022 22:49 Відповісти
Это та Малиновка где Попандопало с Грицианом зажигали?
показати весь коментар
24.03.2022 20:13 Відповісти
Та была в Таврии (Крыму). Дай Бог и ту Малиновку освободят
показати весь коментар
24.03.2022 20:16 Відповісти
Ви притомний? Таврия это все азовське причерноморье в том числе! Перепись таврийской губернии смотрите!
показати весь коментар
24.03.2022 20:37 Відповісти
Так дійсно неправий (https://www.kinoafisha.info/question/filmy/gde--snimali-film-svadba-v-malinovke/ ). Був впевнений, що мова йшла про Малинівку Бахчисарайського району, яку сподіваюсь також звільнят
показати весь коментар
24.03.2022 20:48 Відповісти
Ну якщо поручь десь е Яблунівка, то та.
показати весь коментар
24.03.2022 20:27 Відповісти
В 2013 году в рамках фестиваля «Свадьба в Малиновке» в посёлке Малиновка Чугуевского района Харьковской области был установлен памятник одному из персонажей одноимённого фильма.
По мнению украинского киноведа В. Н. Миславского некоторые натурные съёмки фильма проводились именно в посёлке Малиновка Чугуевского района, хотя по более распространённой версии это происходило в Малиновке Глобинского района Полтавской области, а сам фильм снимался в нескольких сёлах Лубенского района Полтавской области.
показати весь коментар
24.03.2022 22:18 Відповісти
Дякуємо ! Слава ЗСУ!
показати весь коментар
24.03.2022 20:14 Відповісти
було десь так ?
показати весь коментар
24.03.2022 20:20 Відповісти
СЛАВА ГЕРОЯМ!СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
24.03.2022 20:34 Відповісти
У полон не брати нелюдив! За замах на Україну лише смерть будь яким зайдам!
показати весь коментар
24.03.2022 20:41 Відповісти
Типу в напрямку Маріуполю?
показати весь коментар
24.03.2022 20:51 Відповісти