Російські окупанти на Броварському напрямку перейшли до оборони, - Генштаб

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляє в фейсбуці Генштаб ЗСУ.
"На Сіверському напрямку противник силами визначених підрозділів намагається зосередити сили і засоби для відновлення наступальних дій. Здійснює невдалі спроби блокування Чернігова. На Броварському напрямку перейшов до оборони, здійснює інженерне обладнання позицій.
Ймовірно, противник намагатиметься вчергове відновити наступальні дії у напрямку на міста Бровари та Бориспіль з метою блокування столиці України, міста Києва, зі східного напрямку", - підкреслюється у повідомленні.
@antiputler_news
Азербайджан перешёл в наступление в Карабахе Занял село Фарух и Храмонт. Пока это сообщают азербайджанские СМИ. То что я предрекал случилось. Фейковая империя обескровлена. Они сняли из Армении свой контингент подразделения из состава 102-й военной базы и бросили к нам.
Успіхів азербайджанцям у визволенні Карабаху!
дурні кацапи !
їх артою прибьють,
а NLAW окопані танки та бехи добьють остаточно