7691 відвідувач онлайн
103 893 497

Україна готова погодитися на 4 вимоги РФ з 6, - Ердоган

переговори

Україна готова погодитися на чотири вимоги росіян із шести. Зокрема, відмовитись від членства в НАТО й визнати російську як другу державну.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Анадолу".

"Гадаю, у перемовинах є консенсус щодо чотирьох пунктів. Перший пункт стосується вступу України в НАТО. На початку Україна наполягала на членстві в Альянсі, але невдовзі Зеленський почав говорити про можливість відмови. Другий пункт стосується визнання російської мови як офіційної. Зеленський погодився і з цим. Російською мовою і так говорять практично на всій території України. У цьому плані проблем немає", - сказав він.

За словами турецького президента, певне порозуміння є щодо поступок України стосовно "демілітаризації" як третього пункту. Водночас він додав, що аж ніяк не йдеться про цілковите роззброєння України.

Далі, четвертий пункт стосується колективної безпеки, де, за словами Ердоґана, Україна проявила "позитивний підхід".

Однак, Ердоган заявив, що Україна не обговорює п’ятий і шостий пункти вимог росіян, а саме визнання російської окупації Криму та окремих районів Донеччини та Луганщини.

Турецький президент сказав, що Зеленський нібито ладний провести референдум щодо Донбасу. Ердоган також розкритикував західних лідерів за недостатню рішучість в засудженні російської окупації Криму в 2014 році.

Топ коментарі
+201
Може ви, сволота, і готові, але ви не вся Україна
показати весь коментар
25.03.2022 15:50 Відповісти
+113
Тобто все що кацапи вимагали до війни, а за що тоді всі смерті й руйнування? Нехай тільки заікнеться.
показати весь коментар
25.03.2022 15:52 Відповісти
+84
Якщо це правда, Україна з часом припинить існування
показати весь коментар
25.03.2022 15:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Клоунська зелена шмаркля хоче важко закінчити своє нікчемне життя
показати весь коментар
25.03.2022 17:15 Відповісти
Не вірте зразу в усе що пишуть у інтернеті. Ви школяр чи бовдур дорослий?
показати весь коментар
25.03.2022 17:56 Відповісти
Дякую за пораду)) Принаймні не невиховане бидло як ви))
показати весь коментар
26.03.2022 17:16 Відповісти
З чого це я невихований? Я вам культурно усе пояснив.... а називати бидло людину без підстав й є ознака поганого виховання.
показати весь коментар
26.03.2022 19:57 Відповісти
Если подумать логические, зачем Россия настаивает что бы на Украине не было армии и страна тем самым была слабая а в России была сильная армия ,если они не хотят нападать в дальнейшем. Значит планы на Украину. Армия это все на сегодняшний день.
показати весь коментар
25.03.2022 17:16 Відповісти
А этот черт Ердоган он в дурном сне придумал расейский язык? демилитаризацию? НАТО под вопросом, и Донбасс и Крым не обсуждается. ************** ******** пытаются на Украине себе зарабатывать баллы
показати весь коментар
25.03.2022 17:20 Відповісти
Єєєє почекай немає в нього проблем з цим! У нас є! Куди хочем туди і вступаємо! Державна мова одна Українська! Нюхай сир ідіот!
показати весь коментар
25.03.2022 17:21 Відповісти
Санкции на для Турции а ********* что может сдать Украина так это запросто. Чмошники
показати весь коментар
25.03.2022 17:21 Відповісти
Всі вимоги кацапів спрямовані на знищення України. Смерть кацапам!
показати весь коментар
25.03.2022 17:22 Відповісти
Якщо це правда, то це вже не Україна буде, в малоросія...
показати весь коментар
25.03.2022 17:22 Відповісти
Отже одне з двох, або Банкова готова продати Україну з потрохами, або Єрдоган видає бажане за дійсне. У будь-якому разі любителі царьків мають завалити хлєбала та йти лісом... тайожним!
показати весь коментар
25.03.2022 17:24 Відповісти
А на счет санкций слабо? А ********* по поводу того что сдать Украине так это вперед. Чмошники, все ссут эту *********. А Украина застегивает ширинку.
показати весь коментар
25.03.2022 17:24 Відповісти
Як на мене, після того, що відбувається, кацапська мова повинна зникнути в спілкуванні українців
показати весь коментар
25.03.2022 17:35 Відповісти
Якщо він не тяне бути воєнним президентом - то хай відійде в сторону. Хай Залужний буде воєнним президентом.
показати весь коментар
25.03.2022 17:39 Відповісти
Це той Залужний, що південь здав без бою. Навіть жодної міни кацапи на шляху не зустріли.
показати весь коментар
25.03.2022 17:50 Відповісти
Це той під командуванням якого рашисстов крошать Захистники України пачками 500/1000 дохлих Ванєк за добу.
Сране фсб рфії - идинахуй!
показати весь коментар
25.03.2022 17:55 Відповісти
Ну звісно, тобі с окопу у Британії весело мене нах посилати. А от у Маріуполі людям не дуже весело. Їх тупо здали, прирікли на смерть чи рабство на Сахаліні, бо одна тварина наказала розмінувати перешийок. А ти тявкай далі, бот Подоляка.
показати весь коментар
25.03.2022 19:13 Відповісти
ФСБ идинахуй, тупой чтолі....
В усіх смертях винен **********- син сатани й мерзотні рашиссти !!!
Ця мантра рашисська тут не пройде !
показати весь коментар
25.03.2022 19:20 Відповісти
Іди нах за кораблем "Саратов".
показати весь коментар
26.03.2022 01:01 Відповісти
У Херсоні 24 лютого вивезли всю зброю, як повідомляв Цензор нещодавно. Орки зайшли в місто як до себе додому
показати весь коментар
25.03.2022 20:58 Відповісти
Яка ще російська офіційна? Яке ще роззброєння? Цього гнома разом з його кодлом - дерьмаками та подоляками народ одразу придашить на місці. Не за те стільки людей загинуло і міста зруйновані, не для того українці стільки русні покрошили щоб стати рашистською колонією і щоб ці скоти нам вказували як жити, якою мовоє розмовляти і яке озброєння мати! Якщо ми відмовляємося від НАТО - окрім письмових гарантій від США, Британії та інших провідних держав світу що вони воюватимуть за Україну в разі нападу рашистів чисельність нашої армії має бути навпаки збільшена вдвічи, має буте озброєна за натівськими зразками включаючи ******* ППО та авіацію замість старих С-300 та СУ щоб рашистська сволотаа і не думала більше сюди лізти. От такий нейтралітет я згоден підтримати. По інших пунктах жодного компромісу бути не може.
показати весь коментар
25.03.2022 17:49 Відповісти
А я не згоден на жодні компроміси з окупантами і масовими вбивцями
показати весь коментар
25.03.2022 21:01 Відповісти
В Телеграм каналі Центр є спростування від Кулеби.

Я не знаю, чи справді Ердоган говорив це чи ні, але якщо так, то нам такі посередники не потрібні.
Посередник - це лише медіатор, він повинен тримати нейтралітет.
показати весь коментар
26.03.2022 01:39 Відповісти
путіна визнано міжнародним терористом!

взагалі з ним не можна йти на переговори!
показати весь коментар
25.03.2022 17:51 Відповісти
Зеленський не самогубець йти на компроміс з рашисстами. Це фейк якийсь скорійше за все.
показати весь коментар
25.03.2022 17:53 Відповісти
Ви щось йому зробите ? А якщо не зробите, то чому це пишите ?
показати весь коментар
25.03.2022 18:29 Відповісти
Зачем тогда Кулеба отвечал на фейк?
показати весь коментар
25.03.2022 19:33 Відповісти
Ви читали що він відповів?
Він сказав що НІЯКИХ ПОСТУПОК такого характеру як озвучено НЕ БУДЕ Й ДОМОВЛЕНОСТЕЙ НЕМАЄ НІЯКИХ.
показати весь коментар
25.03.2022 23:49 Відповісти
Ердоган, хутко стули пельку, залиш "байрактари" там, де стоїш, і швиденько залиш кімнату.
показати весь коментар
25.03.2022 18:02 Відповісти
Ти віриш що Ердоган таке казав? Це вже було договорено ще до війни. Всіїхні дії про це говорили. Хана Україні.
показати весь коментар
25.03.2022 18:59 Відповісти
Зеля це обіцяв ще в Омані.
показати весь коментар
25.03.2022 20:20 Відповісти
Звідки ти знаєш чи Україні хана чи ні?
показати весь коментар
25.03.2022 21:03 Відповісти
Ага щас! А у нас спросил? Мы все преЗЕденты.
показати весь коментар
25.03.2022 18:07 Відповісти
Ця сволота нам хоче мир принести, зробити нас колонією *****, а потім скаже: "А ви що хочете далі воювати, гинути? Треба зупиняти війну та на шашлики."
показати весь коментар
25.03.2022 18:10 Відповісти
раіціцькамовний бот фсб
показати весь коментар
25.03.2022 18:52 Відповісти
Не мели дурниць малоросику, хоча ***** і не захищає російськомовних але він використовує це як привід що "ми одін народ". До того ж логіка тупа, якщо ворог напав не через мову то давайте приймемо її, а якщо ворог хоче щоб України не існувало, то давайте скажемо що її не існує, немає приводів немає війни.
Ми вже показали що Україна і український народ існує тому іди за російським кораблем.
показати весь коментар
25.03.2022 19:20 Відповісти
Ось тобі й кандидат на Нобелівську премію миру
показати весь коментар
25.03.2022 18:18 Відповісти
я не бачу проблеми. Згодні зі всіма пунктами кацапів. Пфу. І їбашимо далі
показати весь коментар
25.03.2022 18:31 Відповісти
СЧАС ПРОВАКАЦИЯ,КТО ДАСТ ПРАВО МЕНЯТЬ КОНСТИТУЦИЮ
показати весь коментар
25.03.2022 18:32 Відповісти
Палкий привіт від Єрмака ! Через 4 дні ********** себе, я ще ого го ! Крім УП ніхто такої чепухи друкувати не буде. там Мустафаєва заправляє, за земляків своїх печеться,які лежать в посадках та байраках. Завтра Подоляк озветься а потім, можливо і агрохімія. Потім товстий буде заправляти про референдум. Десь два тижні назад таку ж ахінею теж несли і теж з посиланням на Ердогана. На днях рейтинг запустять. Невзоров прямо сказав, Медик пусте місце, і якщо він у переговорах, то там нічого не буде.
Не партесь ! Он недавно заявили що ОП жде дзвінка від товариша СІ. Замітьте, не Зеленський, а ОП. І шо дзвонив ? Га?
показати весь коментар
25.03.2022 18:33 Відповісти
Зупиніть їх, доки не пізно!
1. Яка може бути "демілітарізація"? Нам життєво необхідно сильно озброюватись!
2. Як може бути "другой державна мова фашистів"?
3. Альтернативи НАТО - не існує, ніхто окремо не дасть Україні гарантій і ніколи не обіцяв цього!
4. Які можуть бути поступки стосовно "колективної безпеки"? Що то ще за проявлений "позитивний підхід"?

Усі "погоджені" "чотири вимоги росіян" є виключно капітулянськими. Зупиніть цих зрадників:

показати весь коментар
25.03.2022 18:39 Відповісти
Досить перемовин з цапами.Всіх, перемовників до стінки. Смерть цапам!
показати весь коментар
25.03.2022 18:39 Відповісти
Пердогану потрібно заклеїти писок пластиром , щоби не видавав бажане
за дійсне
показати весь коментар
25.03.2022 18:40 Відповісти
Но Кулеба ответил на фейк, как ты пишешь.
показати весь коментар
25.03.2022 19:35 Відповісти
це дурість якась, президент і ані хто не мають права виносити на референдум питання про зміни державні кордонів і державотворення, а ті пункти за як би є згода ідуть в розріз з Констітуцією і ВР не ратефікує ці зміни,- от же повна дурня чи брехня
показати весь коментар
25.03.2022 18:40 Відповісти
Ця вся кухня з референдумом для перемир'я . Те що народ не дозволить підписати такі поступки, розуміють всі. А перемир'я потрібне Пуйлу щоб зібрати підмогу обісранцям. Схоже ?
показати весь коментар
25.03.2022 20:08 Відповісти
Хай Зеленський погоджується провести референдум по всім 4-ьом питанням, в обмін на виведення військ.

У нас демократія. У нас народ має вирішувати! А не якийсь поїхавший президент сусідньої держави.
показати весь коментар
25.03.2022 18:49 Відповісти
А що спершу: референдум чи виведення?

(Мудрець, однако).
показати весь коментар
26.03.2022 01:43 Відповісти
зеленьськай, пердоляко, дерьмак - вам ******! ведь вы же, падлы, надеялись сдать Украину за 2 дня... но АРМИЯ ВОССТАЛА! и вы обоссались... ежедневные ни о чем видосики передаста "наивеликонеуважаемого", гнусавенье пердоляка... сегодня день пробивальщика чеков... так может ванька скажет правду?
показати весь коментар
25.03.2022 18:54 Відповісти
Під час воєнного стану референдуми не проводять тим паче щодо державних кордонів. Як би там зеленій погані не хотілося капітулювати народ цього не дозволить.
показати весь коментар
25.03.2022 19:21 Відповісти
🇺🇦
показати весь коментар
25.03.2022 19:27 Відповісти
Якщо це фейк, то потрібні пояснення головного переговорника.
показати весь коментар
25.03.2022 18:55 Відповісти
Ердоган ти так не жартуй! А то получиш...
Якщо зеленський на таке згідний це ще незначить що згідна Україна.
показати весь коментар
25.03.2022 18:59 Відповісти
Це якась маячня!
показати весь коментар
25.03.2022 19:01 Відповісти
****** им на воротник, а не русский второй государственный.
показати весь коментар
25.03.2022 19:02 Відповісти
Спростували вже цю брехню в ЗМІ.
показати весь коментар
25.03.2022 19:04 Відповісти
Зє, просто Зє
показати весь коментар
25.03.2022 19:06 Відповісти
Треба сказати Ердогану, що це теж саме, що визнати курдську мову державною у Туреччині та надати курдам федеративні права.
показати весь коментар
25.03.2022 19:07 Відповісти
Не про Туреччину річ, а про наших зрадників.
показати весь коментар
25.03.2022 20:14 Відповісти
Справа не в російській мові. Я сам російськосмовний. Але тут Україна і жодна тварюка не буде нам вказувати як жити. Офіційна мова - це та ж друга державна. Це підміна понять. ніколи не буде у нас інших мов ані державних ані офіційних. А за саме згадування про роззброєння треба стріляти тих перемовників на місці.
показати весь коментар
25.03.2022 19:25 Відповісти
А я Ердогану верю! Хотя я думаю Зеленский понимает что армия его просто не поймет и скинет если будет такая куйня.
показати весь коментар
25.03.2022 19:34 Відповісти
Кулеба спростував заяви Ердогана про консенсус з кремлем за більшістю пунктів переговорів
Голова МЗС наголосив, що Україна ніколи не піде на поступки щодо територій та державної мови
https://mind.ua/news/20238488-kuleba-sprostuvav-zayavi-erdogana-pro-konsensus-z-kremlem-za-bilshistyu-punktiv-peregovoriv?fbclid=IwAR314PcynozBSPmShz3Hdy19WuiF_vRXf3Dt-WPeRJf96vvKfruFdzzehg4
показати весь коментар
25.03.2022 20:02 Відповісти
зеленський, если это так, то можешь ехать уже, в ростов!
показати весь коментар
25.03.2022 20:11 Відповісти
Это капитуляция, я думаю Народ Украины с этим не согласится!
показати весь коментар
25.03.2022 20:13 Відповісти
Зелена влада це ще не Україна...Шмаркаля до стінки..
показати весь коментар
25.03.2022 20:16 Відповісти
Російська мова українцям не потрібна.. Нам не треба мова російських нацистів... Крим і Донбас мають бути тільки за Україною!
показати весь коментар
25.03.2022 20:20 Відповісти
Російська державна? Захист руцькоязичних - це повод введення рашистів. Якщо це так, то клямка! Як можна йти на компроміс з терористами?
показати весь коментар
25.03.2022 20:26 Відповісти
Це ЩО я зараз прочитав?! А як же ж жертви, діти, голод, ракети і злам планів путлера? І тепер просто погодитись? Ну це просто....
показати весь коментар
25.03.2022 20:28 Відповісти
Йому нельзя вірити він через деякий час знову нападе і ті що дають гарантії будуть знову жувати соплі.
показати весь коментар
25.03.2022 20:31 Відповісти
Вдивляюсь як багато людей в це повірило(
показати весь коментар
25.03.2022 20:33 Відповісти
Тарган сильний гравець на арені, але то таке. Не варто взагалі щось думати про туречину и вона щост віришує!
показати весь коментар
25.03.2022 20:50 Відповісти
То есть все то за что сейчас гибнут наши воины ЗЕленая антидержавная шобла уже готова сдать кацапам ... Эту шоблу предателей нужно отдать под трибунал немедленно и судить за госизмену по ст.111 УК. Для этой кучки ватных мерзавцев и все 6 пунктов требований москальских свинособак вполне подошли бы, они с 2019 г. мечтают из независимой Украины сделать подобие лукашенковской Беларуси или УССР...
показати весь коментар
25.03.2022 20:54 Відповісти
Всё...для зели настал час Ч...уже не пропетляет.
показати весь коментар
25.03.2022 21:01 Відповісти
Зелинский выдвигает свои условия , Донец Крым войти в НАТО что бы на Украине уже ни когда не было воин , или переговоры о требованиях России только, так как не зря же Россия воевала.
показати весь коментар
25.03.2022 21:09 Відповісти
*** вам а не 4 умови...
показати весь коментар
25.03.2022 22:50 Відповісти
Ми просто не знаємо реальний стан речей ! Може і ібашить нема чим ,тому такий варіант можливий , хоча він принизливий.
показати весь коментар
25.03.2022 22:59 Відповісти
Коли будуть офіційні заяви від української сторони, тоді й подивимось. Шо за істерика...
показати весь коментар
25.03.2022 23:37 Відповісти
Zhydo-moskovs'ka nechyst' zdaje Ukrajinu...
показати весь коментар
25.03.2022 23:45 Відповісти
Русский корабль "Орск" - иди н.х.й!
показати весь коментар
26.03.2022 02:16 Відповісти
подписать щяс можно всё, что угодно, чтоб получить преимущество в войне.
схитрить.
эти перемены надо ещё реализовать, а это долгий процесс, до тех пор или уйло сдохнет,
или санкции доконают экономику рашки, что она не сможет вести войну.
надо тянуть время и продолжать колбасить их, не то они окопаются и будут тянуть сюда всю технику, которой тысячи штук у них на консервации.
и на складах у них боеприпасов мильйон тонн ещё с совка.
блицкрига у них не вышло, но и завтра победы тоже нам не будет, увы без шапкозакидательства.
показати весь коментар
26.03.2022 05:12 Відповісти
Такими питаннями не хитрять!
Це - підстава!!!
Якщо це правда, то це підлий план знищення Української нації з усіма найгіршими проявами.
Я, як громадянин України, проти таких загравань!
Расєйскій язик йде слідом за расєйськім карабльом.
Для расєйського є расія!
Україні - українське!
показати весь коментар
26.03.2022 06:42 Відповісти
ааа, караул, зрадазрада!!! уууу
а чего так мало крика и восклицательных знаков?
показати весь коментар
26.03.2022 06:45 Відповісти
Схоже на гівновкид від ФСБ. СБУ має перевірити хто перший таке опублікував. Чомусь про вимоги ка цапстану пишуть. А про вимоги України? Припинення вогню. Друга державна українська і діловодство українською в ка цапстані. Відведення військ ка цапів до Уралу. Виплата репарацій та контрибуцій. Деокупація окупованих територій. Переселення колаборантів з України до Магадану та Колими. І огорожа по периметру рашки у 5 рядів і 15 метрів.
показати весь коментар
26.03.2022 06:12 Відповісти
Що за уйня?!
Якась бл# підстава!
НАТО - ладно, Україна може створити Балто-чорноморський пояс безпеки, а от стосовно російської, як другої державної, - повна капітуляція!
Науя взагалі поступатися ключовими позиціями?!
Не знаю, якщо це деза, хай відповідає Цензор.Нет, а якщо правда - бл#дський сором!
показати весь коментар
26.03.2022 06:35 Відповісти
.....*******, среди бела дня!!!
показати весь коментар
26.03.2022 06:51 Відповісти
Не понел, а шо у нас Путин решает куда нам вступать, а куда не вступать ?)
показати весь коментар
26.03.2022 07:22 Відповісти
Виконання цих вимог означатиме крах Української держави і кінець Української нації як такої. Після всіх військових злочинів рф виконати їх вимоги значить визнати право тиранів і рашистів знищувати цілі народи, міста, країни... без жодної відповідальності.
Слава ЗСУ
показати весь коментар
26.03.2022 10:43 Відповісти
Шот начало попахивать зрадой
показати весь коментар
26.03.2022 11:34 Відповісти
А потом московия потребует второй руцкий язык на Аляске. Пшли вон со своими требованиями.
показати весь коментар
26.03.2022 22:37 Відповісти
Сторінка 5 з 5