5862 відвідувача онлайн

Варшава може претендувати на Калінінград, - польський генерал

польща

Польський генерал, екскомандувач сухопутних військ Вальдемар Скшипчак заявив, що Калінінградська область перебуває під російською окупацією і що Польща має "заявити на неї права".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Генерал спочатку заявив, що Калінінградська область є територією "під російською окупацією з 1945 року". Після цього він підкреслив, що ця територія ніколи не була російською, а історично належала Пруссії та Польщі.

"Тепер варто було б заявити на неї свої права, так, як це було раніше з відвойованими територіями. Можливо, варто претендувати на цей Калінінградський округ, який, на мою думку, є частиною території Польщі. Ми маємо право мати претензії на територію, яку окупує Росія" - заявив Скшипчак.

Генерал також додав, що Калінінградський округ не має жодного військового значення.

В РФ вже відреагували на заяви польського генерала – спікер Ради Федерації Костянтин Косачов заявив, що Вальдемар Скшипчак "прогуляв всі уроки історії".

Топ коментарі
+53
Пока китайцы думают БРАТЬ ИЛИ НЕ БРАТЬ СЕБЕ СИБИРЬ , европейцы уже готовы забрать свои земли у рашки 🤣🤣🤣
показати весь коментар
26.03.2022 10:00 Відповісти
+40
та и японцы тормозят с островами ))))
показати весь коментар
26.03.2022 10:02 Відповісти
+39
Може Кенігсберг! Який такий Калінінград?
показати весь коментар
26.03.2022 10:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Причем здесь Калинин ?
показати весь коментар
26.03.2022 10:00 Відповісти
Тверь - давняя сфера влияния Ягеллонов. Вы не знали?
показати весь коментар
26.03.2022 10:01 Відповісти
Викинги возьмут Новгород и ударят русне в тылы ?
показати весь коментар
26.03.2022 10:16 Відповісти
Калинин - всероссийский староста козел - сам сралин его так переназвал. А по факту старый трахальщик балерин.
показати весь коментар
26.03.2022 10:23 Відповісти
Забирайте.
показати весь коментар
26.03.2022 11:05 Відповісти
Пока китайцы думают БРАТЬ ИЛИ НЕ БРАТЬ СЕБЕ СИБИРЬ , европейцы уже готовы забрать свои земли у рашки 🤣🤣🤣
показати весь коментар
26.03.2022 10:00 Відповісти
та и японцы тормозят с островами ))))
показати весь коментар
26.03.2022 10:02 Відповісти
та и земля франца-йозефа тоже явно не исконно руцкая территория ))
показати весь коментар
26.03.2022 10:06 Відповісти
Виборг и Карелия - финам, Казань - татарам и башкирам, Дальний Восток и Курилв- японцам (не путать с маоистами и хунвэйбинами), Якутия и Чукотка - США, мокшам - болото с лягушками вокруг московии, немцам - Кемску волость
показати весь коментар
26.03.2022 10:14 Відповісти
Кемську волость-Швеції))
показати весь коментар
26.03.2022 12:13 Відповісти
Може Кенігсберг! Який такий Калінінград?
показати весь коментар
26.03.2022 10:01 Відповісти
Спочатку він був Królewiec
показати весь коментар
26.03.2022 10:09 Відповісти
і там бігали кроліки
показати весь коментар
26.03.2022 10:31 Відповісти
Ні. Крулєвєц - лише польська назва цього міста. Там була спочатку пруська фортеця, яку пізніше завоювали тевтонці.
показати весь коментар
26.03.2022 11:17 Відповісти
Чеська назва, не польска.
показати весь коментар
26.03.2022 11:28 Відповісти
Чехи кажуть "кральовєц", а не "крулєвєц".
показати весь коментар
26.03.2022 11:40 Відповісти
Що не робить саму назву польскою.
показати весь коментар
26.03.2022 11:59 Відповісти
Да какая нам нахрен разница. Лишь бы всё "в струю"...
показати весь коментар
26.03.2022 14:37 Відповісти
Поякам попускати не можна, бо негайно лізе іредента про «різь волинську» і «орлята львовскі».
показати весь коментар
26.03.2022 15:58 Відповісти
Кролевець то є чеська назва Кенігсберга, не польска. Засновник міста германський імператор Отокар II був чехом. Ляхи жодного права на Кенігсберг не мають, так само як на українські Холм, Дорогичин, Сянок, Замостє тощо.
показати весь коментар
26.03.2022 11:27 Відповісти
Nikogda ne byl Krolewec. Tak kak nikogda ne byl polskim.
Poka byl gorodom Prusiji, byl Karaliaučius. Posle zavoevanija ordinom kryžakov nazvali Kenigsbergom.
Krolewec toljko polskaja fikcija nazvanija.
показати весь коментар
26.03.2022 12:08 Відповісти
k tomu že k severu Prusiji Poljša žodnogo otnošenija ne imeet.
Esli nemec otkažetsia, delitj budem po sovesti, ne po poljski.
Začtem dobryj kusok Prusiji za vorovannyj u Litvy Suvalkskij kraj.
показати весь коментар
26.03.2022 12:12 Відповісти
поляки в 1454 році завоювали Крулевець і потім дві сотні років Тевтонський орден був у васальній залежності від Речі Посполитої
показати весь коментар
26.03.2022 12:31 Відповісти
Калінінград - російска назва Кенігсбергу.
показати весь коментар
26.03.2022 10:30 Відповісти
Капітан Очевидність.
показати весь коментар
26.03.2022 11:18 Відповісти
Як і ти,а от B.P.Тоrro невпевнений.
показати весь коментар
26.03.2022 11:29 Відповісти
У B.P.Torro був сарказм.
показати весь коментар
26.03.2022 11:43 Відповісти
А нащо Кенігсберг? Якщо поляки висловили претензії, то місто називати на польський манер - Królewiec (Кролевець)
показати весь коментар
26.03.2022 14:19 Відповісти
И правильно. Немцы обойдутся. Им ГДР хватит. На большее не заслужили.
показати весь коментар
26.03.2022 10:02 Відповісти
вони й гдр даремно брали, той гдр повністю фрг фактично зжер, ментально маю на увазі.
показати весь коментар
26.03.2022 10:11 Відповісти
Давно пора! Тем более все учения показывают, что ВС РФ не прорвутся через сувалкский коридор. Тем более - после их провалов в Украине.
показати весь коментар
26.03.2022 10:02 Відповісти
Куда там прорывать, там такие хащи лесные
показати весь коментар
26.03.2022 11:34 Відповісти
Варшава чи Берлін?
Враховуючи дружність до України, особисто я схиляюсь до Варшави. "росії" і близько нема в тому списку.
показати весь коментар
26.03.2022 10:02 Відповісти
По-перше. Нахіба полякам ота отара зайвохромосомних каЗлінінградців? Куди їх дівати і що з ними робити?
По-друге. Нахіба нам ЗАРАЗ суперечка німців з поляками за території? Щоб і ті, й інші більше чубилися між собою і менше допомагали Україні?
показати весь коментар
26.03.2022 10:33 Відповісти
Суперечки між цивілізованими країнами не буде, тим більше зараз. А претензії до "росії" потрібні саме зараз, що Польща і робить, а Молдова та Грузія, наприклад, ні.
показати весь коментар
26.03.2022 11:36 Відповісти
..Косяк Косачов прогуляв навіть дитячий садок
показати весь коментар
26.03.2022 10:02 Відповісти
В СРСР і РФ своя історія. Та вона не має нічого спільного з правдою. Вигадана казочка для вялічія
показати весь коментар
26.03.2022 10:49 Відповісти
Украина не должна забыть о Кубане.Исконно Украинская территории.
показати весь коментар
26.03.2022 10:02 Відповісти
Це ви ще про Стародубщину забули.
Цю частину Чернігівщини орки окупували в 1919 році і фейковим референдумом відірвали так само як нещодавно Крим
показати весь коментар
26.03.2022 10:11 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=CwZz7m2QU8w https://www.youtube.com/watch?v=CwZz7m2QU8w

УЧИТЕ географию орки
показати весь коментар
26.03.2022 10:03 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010636159003&__cft__[0]=AZXRmkoB96lr7CEDXVslJZC_ZP23lgOnIVFYWoPxwQTCiII_RSIMaSGOj5vzSOx0z9F1Y1ifvS1qjzzYUShE4HHS2RsjBKV-aOGu1618IN9k4yfSqtDow2jcKub9RIHg2LM&__tn__=-UC%2CP-R Taras Chornovil

https://www.facebook.com/people/Taras-Chornovil/100010636159003 1 hr ·



Для тих, хто ще бажає віднайти якісь мотиваційні важелі в голові пуйла, буде дуже цікавим і повчальним інтерв'ю президента Української конфедерації психоаналітичних психотерапій Романа КЕЧУРА. Я вже давно в голові путлєра мрію знайти тільки 9 грамів свинцю, але з задоволенням прочитав цей дуже мудрий огляд історії хвороби закоренілого злочинця. Я тут знайшов для себе деякі важливі речі не лише для пояснення, але й для прогнозування. Якщо маєте кільканадцять хвилин часу, то ознайомтеся, щиро раджу:
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fzbruc.eu%2Fnode%2F110922%3Ffbclid%3DIwAR1OM9MiQmmWI7e7dARuKRlaBhOp-TYcamqISWZMCg8GR19N3Xo4JHSopAI&h=AT2RdmGer4OMM-34_0-lcWbjOQ9cPFzQYeIFUFRuMF10wrRUjo7AXNXCcNkPlG23ubPEwn6A3So2p8eYgrbE6nUc0jw-ENlM9sEfKxz_FIFKWr4sxWwKYoqczY8NASG1H7El7XZELA&__tn__=-UK-R&c[0]=AT3aHQ9cSGWjDUyfwtiHWl4hxUoiSurllDyccP5042j3Yiwnh3uWrUp94sVHR_886iq3cACwmWTXmWyE7D7zPi8yrRsQ2duE4Qg636rWTvr1prTBqjlkbSjmqk5epbXsWILPUQKVK6yglxg2DajFMV8zTQ https://zbruc.eu/node/110922
===============
Путін перестав виконувати головну умову лідерства - так зване безпечне лідерство. Для того, щоб бути ефективним, лідерство мусить створювати більше безпеки для того, хто підкорюється, аніж для того, хто опирається. Путін на межі того, щоб його лідерство завдавало підлеглим більше шкоди, ніж користі. Їм вигідніше опиратися, ніж слухатися. Тому що божевільний не здатний ефективно їх захистити, але здатний поставити всіх під загрозу зовнішньої атаки. Вони чудово розуміють, що ядерна ракета - це розширене самогубство. Помирати вони не хочуть.
показати весь коментар
26.03.2022 10:03 Відповісти
він як лідер має ще й відповідальність на себе взяти за цей весь триндець, але він звинувачує підлеглих, підлеглих серед яких він не потерпить нікого, хто має свою думку, підлеглих яких він підібрав так, щоб вони тільки йому підтявкували, а тепер вони ж і винуваті, що він обістравсь.
показати весь коментар
26.03.2022 10:12 Відповісти
Я впевнений, ще вони не дойшли до певної кондиції(нє созрели), недосягли дна, ЧЕКАЄМО! А потім почнуться якісь тєлодвіженія!
показати весь коментар
26.03.2022 10:31 Відповісти
"А что вы хотели? А по-другому нельзя, никак нельзя" (с) Так з країною-ізгоєм будуть всі поступати, і це тільки квіточки!
показати весь коментар
26.03.2022 10:03 Відповісти
Такой себе, пробный шар.
Щас там на болотах пердаки заполыхают.
показати весь коментар
26.03.2022 10:04 Відповісти
Уже ********* делят😁👍.Красавцы!Давно пора решить русский вопрос.
показати весь коментар
26.03.2022 10:04 Відповісти
Делят, но ссуцца.
показати весь коментар
26.03.2022 13:25 Відповісти
Настав час повернути свої території цинічно віджаті, поцуплені кацапщиною.
показати весь коментар
26.03.2022 10:05 Відповісти
Хороший флешмоб, підтримую.
показати весь коментар
26.03.2022 10:05 Відповісти
пусть забирают !
русских от депортировать на исконно русские земли ,за урал или до урала!
как сказал жириновский про украинцев; там есть что жрать ,значит выживут!
так и этим русским пожелаем!
показати весь коментар
26.03.2022 10:07 Відповісти
Ісконно русскій це те ж саме, що ісконно савєцкій.
показати весь коментар
26.03.2022 10:12 Відповісти
Росія це країна окупант. Їх тре знищити...
показати весь коментар
26.03.2022 10:07 Відповісти
скоро рашку будут разбирать как сахар в тамошних магазинах )
показати весь коментар
26.03.2022 10:08 Відповісти
Цинічно, але інколи хочеться, щоб якийсь ванятко жахнув по полю якогось натовського фермера. Ці ігри повинні закінчитись. Для оркостана 100%
показати весь коментар
26.03.2022 10:08 Відповісти
Польський Krolewiec засновано в 1255 році. Німцями перейменовано на Кенігсберг
показати весь коментар
26.03.2022 10:08 Відповісти
Кроловец пора забирать!
показати весь коментар
26.03.2022 10:09 Відповісти
Крулєвєц.
показати весь коментар
26.03.2022 10:21 Відповісти
Всі чули , як Байден вчора проговорився своїй десантурі? за піцою?
показати весь коментар
26.03.2022 10:10 Відповісти
Його неправильно переклали. Він говорив: "ви б самі це побачили якби там були".
показати весь коментар
26.03.2022 10:23 Відповісти
Ну тоді шкода, а то вже вчора по новинах пішло..
показати весь коментар
26.03.2022 13:33 Відповісти
Eto nemcam dolzni otdat,oni Kionesberg postrojili.Necego obcego nikogda nebylo etoj zemli s ordoj
показати весь коментар
26.03.2022 10:12 Відповісти
Vabce eta teritorija scitalasi kak malai Litvoj
показати весь коментар
26.03.2022 11:15 Відповісти
Malaja Litva eto tepersni Sovetsk vokrug nego primerno 1/4 Kionesberga oblosati.Tam dominiroval litovski jazyk i oni sebia cytali litovcami
показати весь коментар
26.03.2022 11:23 Відповісти
Praviljno. Čužogo ne nado. No sever Prusiji NAŠ. KRAPKA.
показати весь коментар
26.03.2022 12:14 Відповісти
Ne Sovetsk. Tilžė. Tilsit po nemecki.
показати весь коментар
26.03.2022 12:15 Відповісти
Кубань хочет домой
показати весь коментар
26.03.2022 10:16 Відповісти
Объясняю в сотый раз. Украине ТАКАЯ Кубань и даром не нужна. Тамошние орки ни чем не лучше мокш и бурятов. Пусть ип-ся в собственном соку...
показати весь коментар
26.03.2022 10:22 Відповісти
Кізяки ряжені ще хужі, чим кацапи, самі лояльні до нас СИбіряки, тому що більша половина переселенців з України, і більш свободніші.
показати весь коментар
26.03.2022 10:34 Відповісти
Я за! Раз ссыкливым бошам Кенигсберг без надобности,, а Рассея там всего лишь оккупант с прошлого века, то все логично
показати весь коментар
26.03.2022 10:19 Відповісти
Зачем этот отставной генерал об этом говорит именно сейчас? Или дурак, или провокатор. Если рф колеблется-"применять не применять" оружие массового поражения, то генерал подливает масла в огонь. Лучше бы вместо болтовни-С 300 молча поставили, да Градов дали.
показати весь коментар
26.03.2022 10:23 Відповісти
Чтобы не снимали тамошний гарнизон. Чем больше силы РФ будут рассредоточены, тем легче их будет перемолоть поодиноске. Надо ещё, чтобы Финляндия подключилась.
показати весь коментар
26.03.2022 10:29 Відповісти
Ну і Японія також.
А то вже з Камчатки під Київ бригаду перекинули. Вони мають стримувати можливу агресію там
показати весь коментар
26.03.2022 10:44 Відповісти
В Кеніґсбергу теж вата, але не така як московити. Все таки живуть ближче до Європи.
показати весь коментар
26.03.2022 10:27 Відповісти
Вата везде одинаковая. Даже живущая десятилетиями в Европе.
показати весь коментар
26.03.2022 11:02 Відповісти
Давно пора забрати своє!
показати весь коментар
26.03.2022 10:28 Відповісти
Продам більшу половину кацапстану. Не дорого😀
показати весь коментар
26.03.2022 10:30 Відповісти
Украина возражать не будет, а немчуре членом по губам!
показати весь коментар
26.03.2022 10:34 Відповісти
Мєдвєдка зараз почне ядрьоною бімбою погрожувати полякам.
показати весь коментар
26.03.2022 10:36 Відповісти
НЕТ, Восточная Пруссия - это исконные немецкие земли и к Германии они и вернуться, хотя немца пока этого не достойны (взрастили кремлевских орков жирной грудью старухи-Европы)!
Местное население максимум на что может рассчитывать - это на ПМЖ как лица без гражданства!
показати весь коментар
26.03.2022 10:36 Відповісти
ну якщо путін так вже копнув історію, то колись дійсно герцогство Прусія було васалом Речі Посполитої .
показати весь коментар
26.03.2022 10:40 Відповісти
Правильно....Якщо німці підігрують кацапу або навіть сцять його, то поляки більш рішучіші... і отримають цей королівський приз, Кьоніґсберг....

До речі, польська назва - Królewiec, Круловець від Круль(король). Оскільки Königsberg з німецької це королівське місто...
показати весь коментар
26.03.2022 10:43 Відповісти
Насправді, це лише тролінг. Але трохи пердаки у кацапів повибухають, і то добре.
показати весь коментар
26.03.2022 11:22 Відповісти
Польша просипається!!! Арзейбарджан проснувся! Не розумію Молдову і Грузію!?
показати весь коментар
26.03.2022 10:49 Відповісти
Коструктор "Лего" начинают разбирать по частям.
Недолго музыка играла.
показати весь коментар
26.03.2022 10:58 Відповісти
Во классно если поляки с немцами за Кёнигсберг подерутся))
показати весь коментар
26.03.2022 10:59 Відповісти
ИСТОРИЯ ПИШЕТСЯ !!! ПРОСТО ПОРА ДЕЙСТВОВАТЬ !!!
показати весь коментар
26.03.2022 11:01 Відповісти
япония на курилы,китай на сибирь и дальний восток!что от ********* останется?пшик,тьфу,срань!
показати весь коментар
26.03.2022 11:06 Відповісти
Що спікер госмИслі косачов називає історією, ту висмоктану з пальця пропагандонську фігню, якою пишаються мокшани?
показати весь коментар
26.03.2022 11:22 Відповісти
Строк аренди кенігсбергу закінчився ще в 70-роках минулого сторіччя. Терріторію треба забирати, а облаштування може бути під прапором Євросоюзу-таке собі вільне місто і порт.
показати весь коментар
26.03.2022 11:31 Відповісти
Оккупирован?
Забирайте!
показати весь коментар
26.03.2022 11:34 Відповісти
Вальдемар Скшипчак не надо расуждать имеем или не имеем право,у нас в Украине есть
пословица "сiй,по свое,за своiм",зашли забрали Кинисберг,а рашистов под зад коленом
хай шуруют пешком в парашу,и нефиг рассуждать,тоже самое сделать финам,японцам.
Еще раз повторяю,дикарям место на южном берегу Северного Ледовитого океана,
прекрасное место для жизни,главное ягеля много,хай там и пасутся.
показати весь коментар
26.03.2022 15:35 Відповісти
Отставной польский генерал явно в свое время учился в каком-нибудь военном училище в Ленинграде и теперь на пенсии иногда волонтерит в пользу российских спецслужб.
показати весь коментар
26.03.2022 17:31 Відповісти
Надеюсь что поляки с литовцами из-за наследованных земель пруссов не передерутся. Для поднятия угара - Куршская Коса, которая там находится - часть этнической территории курсов, которые часть латышского народа. То есть на эту територию технически могут претендовать и Латвия Но нахрена оно нам - нам и так своих кацапов некуда девать.
показати весь коментар
26.03.2022 20:24 Відповісти