11728 відвідувачів онлайн
7 753 35

Убиті двічі: окупанти понівечили меморіал жертв Голокосту під Харковом

яр,дробицький

Про це повідомив у Телеграм-каналі радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Цензор.НЕТ.

"Під час Другої світової війни нацисти вбили тут 15 000 харківських євреїв", – зазначив він.

Нагадаємо, що Харків був окупований 24 жовтня 1941 року. 5 грудня розпочався перепис населення міста, а 14 грудня військовий комендант Харкова генерал-лейтенант Альфред фон Путткамер видав наказ про переселення в дводенний термін всіх євреїв до бараків на східній околиці. Там почалися розстріли – зібраних у гетто людей гнали в Дробицький Яр. За різними оцінками, у Дробицькому Яру могло загинути до 20 тисяч осіб.

Злочин, скоєний російськими окупантами у Дробицькому Яру, є черговим злочином щодо пам’ятних місць, де проходили масові розстріли євреїв. 1 березня 2022 року під час обстрілу Києва російські ракети вдарили в район меморіалу Голокосту "Бабин Яр" – по старому єврейському цвинтарі. В результаті обстрілу загинуло п’ятеро людей.

Топ коментарі
+17
Ізраєльтяни в курсі ?
показати весь коментар
26.03.2022 15:15 Відповісти
+17
Оливия@olivia88877



Наконец-то дождались.
В Раду внесли законопроект "О запрете Московского патриархата" в Украине. И в связи с фактической ликвидацией партий коллаборантов, думаю, что будет одобрен.
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39276
показати весь коментар
26.03.2022 15:21 Відповісти
+11
показати весь коментар
26.03.2022 15:22 Відповісти

Завантаження...