6385 відвідувачів онлайн

Один український військовий б'є десять російських, - Зеленський

зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський заявив у  інтерв'ю російським журналістам.

Він заявив: "А ми точно хочемо миру. Тому що якби ми не хотіли, повірте, ми завтра були б у Криму. Якби в нас було зараз усе на рівні: Війна! Уперед! Ми побігли, ура!". Так немає жодного "ура!"

Ми на своїй території їх б'ємо. Один наш військовий б'є десять російських, бо не розуміють, що вони тут роблять. От і все. А ці точно знають, що його дружина зараз у Польщі десь там, із дитиною. Або у Волновасі, її вчора розчавили. Ось тому сил стільки у цього народу, не тому, що він особливий. А тому, що трагедія у нас, і я намагаюся це пояснити.

Тому коли Росія каже: у документах має бути, що ви не будете військовим шляхом забирати Крим... Та не будемо ми його забирати військовим шляхом: людей шкода, наших шкода людей. Тому що підуть туди люди і будуть гинути. Та просто шкода.

Ви все одно нічого не зробили за ці десять років. Що там зроблено у Криму? Побудовані готелі, як у Дубаї, чи що? Який внесок зроблено? Що на Донбасі? Арену можна було запустити? Просто пробили її снарядом і вона стоїть. Та й неможливо це зробити, розумієте? Люди прийшли з іншою ідеологією".

Топ коментарі
+26
Зеленський прямо каже, що він не збирається відвойовувати Крим. З цитати навіть не ясно, чи він вважає його територією України.
показати весь коментар
27.03.2022 21:25 Відповісти
+19
Garry


@Garry51302808

·
https://twitter.com/Garry51302808/status/1508144814080118789 2 мин



Ви розумієте що воно знову готове віддавати воєнних злочинців?


показати весь коментар
27.03.2022 21:16 Відповісти
+17
Всё, что говорит Зе, всегда вызывает вопрос - а что у него в голове? Боюсь, что он может такого напереговаривать, что потом ещё долго прийдётся расхлёбывать всей стране.
показати весь коментар
27.03.2022 21:27 Відповісти

Завантаження...