9808 відвідувачів онлайн
18 799 69

Російські ЗМІ повідомили, що Кадиров нібито прибув до Маріуполя

кадыров,кадиров

Голова Чечні Рамзан Кадиров нібито прибув до Маріуполя.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російський "Интерфакс".

"Рамзан Кадиров перебуває в Маріуполі і особисто керує спецоперацією зі звільнення міста", - йдеться у повідомленні.

За даними телеканалу ЧГТРК "Грозный", голова Чечні також нібито провів зустріч із командувачем 8-ї гвардійської загальновійськової армії генералом Мордвічовим.

Топ коментарі
+35
Чушь --- некогда этот ганДОН не появиться в Украине. Очередной тик ток от кадыровского чмошника
показати весь коментар
28.03.2022 17:58 Відповісти
+32
Серлива бородата інста-самка може воювати лише в інстаграмі як і його серливі інста-шакали...
показати весь коментар
28.03.2022 17:57 Відповісти
+28
показати весь коментар
28.03.2022 18:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
❗️Хакери в черговий раз зламали бази даних Міністерства оборони рф та викачали гігабайти документів

Одним із цікавих є Наказ «Про проведення заходів інформаційного характеру в мережі інтернет». Виходячи з документа, потрібно виділити там 3 факти:

📍Сергея Шойгу з 21 березня вже офіційно немає;
📍Кількість військових рф, які здаються в полон і дезертирують, величезне і стало однією з головних проблем окупантів;
📍 Пропагандисти рф отримали наказ масово створювати фейки про нелюдське ставлення ЗСУ до російських полонених. https://t.me/operativnoZSU/16060
показати весь коментар
28.03.2022 17:56 Відповісти
Чушь --- некогда этот ганДОН не появиться в Украине. Очередной тик ток от кадыровского чмошника
показати весь коментар
28.03.2022 17:58 Відповісти
Знову тік-токер дон відосика запиляє дон з підвалу.
показати весь коментар
28.03.2022 18:17 Відповісти
ну, якщо він зустрівся з Мордвічовим, то це ж класно)
показати весь коментар
28.03.2022 18:20 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2022 21:44 Відповісти
дон дон
показати весь коментар
28.03.2022 17:56 Відповісти
А Кадиров у ліфчику чи без?
показати весь коментар
28.03.2022 17:57 Відповісти
В памперсах.
показати весь коментар
28.03.2022 18:10 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2022 18:30 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2022 17:56 Відповісти
Тік-ток-телепортом з елементами машини часу, де ще живий нині дохлий кацапський хенерал поруч з ним?
показати весь коментар
28.03.2022 17:57 Відповісти
Серлива бородата інста-самка може воювати лише в інстаграмі як і його серливі інста-шакали...
показати весь коментар
28.03.2022 17:57 Відповісти
Десь там в як комусь підвалі но це не точно
показати весь коментар
28.03.2022 17:58 Відповісти
Ищет Степана Андреевича?
показати весь коментар
28.03.2022 17:58 Відповісти
Треба в США запитати. Якщо кадиркін прибув до України, то це буде добре видно з супутника по дристяному сліду...
показати весь коментар
28.03.2022 17:58 Відповісти
У якому місці повідомлення нам потрібно ЛЯКАТИСЯ?!
показати весь коментар
28.03.2022 17:58 Відповісти
С ослицей приехал или с овцой.
показати весь коментар
28.03.2022 17:59 Відповісти
******, дон.
показати весь коментар
28.03.2022 17:59 Відповісти
18 марта Минобороны России сообщило, что бои идут в центре Мариуполя.
----
Не знаю как насчёт войны, но по ******* этой конторе нет равных 😏
показати весь коментар
28.03.2022 17:59 Відповісти
Ложь, піZдьожь і провокація!
показати весь коментар
28.03.2022 18:00 Відповісти
Авжеж! Сцикливий ган, дон у Маріуполі.
показати весь коментар
28.03.2022 18:00 Відповісти
И будет Рамзан КалДырка рассказывать Азову, что он на учения приехал и вообще, против войны в Украине)))
То тиктокер под Киевом, то в Мариуполе. Чмо убогое.
показати весь коментар
28.03.2022 18:00 Відповісти
Ещё одна цель для наших снайперов. Выходи на люди почаще, Рамзанка!
показати весь коментар
28.03.2022 18:02 Відповісти
так мордвичев кажись,еще в шестой серии сериала Чернобаевка снялся с концами
показати весь коментар
28.03.2022 18:04 Відповісти
какая боль- какая боль
парашка-0чернобаевка 12 -0
показати весь коментар
28.03.2022 18:12 Відповісти
Йшов брати Київ, дали п"зди, зараз дадуть Кадирці п"зди ще й в Маріуполі то він піде якесь село на три хати під Кримом брати
показати весь коментар
28.03.2022 18:06 Відповісти
Так Мордвичева наши ликвидировали. А тут с ним Кадыров встречается. Кто-то врет и по всей видимости это Дон
показати весь коментар
28.03.2022 18:06 Відповісти
так может действительно встречаются,.....на концерте кобздона????
показати весь коментар
28.03.2022 18:09 Відповісти
с овцами встречается
показати весь коментар
28.03.2022 19:04 Відповісти
Тільки не вбивайте його, він потрібен живим.
показати весь коментар
28.03.2022 18:06 Відповісти
Он должен стать чемпионом по сидению на бутылке.Чтоб весь мир видел,как его научили мастерски это делать.
показати весь коментар
28.03.2022 18:16 Відповісти
Взять живым, сначала *** отрезать (мусульмане этого боятся больше всего), а потом бросить подыхать в лужу навоза на свинарнике.
показати весь коментар
28.03.2022 18:18 Відповісти
редкостное быдло...
показати весь коментар
28.03.2022 18:08 Відповісти
хіба що в гробу
показати весь коментар
28.03.2022 18:10 Відповісти
У труні - це на зворотний шлях, до рідних ******.
показати весь коментар
28.03.2022 18:15 Відповісти
та да , дыров в Марике , конечно верим , а вчера на луне был
показати весь коментар
28.03.2022 18:10 Відповісти
Не был он на луне - это фейк. Дон на солнце ночью слетал)
показати весь коментар
28.03.2022 18:52 Відповісти
Ой-вей!!!
Знов будуть відосики з гаража десь в Грозному.
показати весь коментар
28.03.2022 18:11 Відповісти
Це він так у Маріуполі як і у Київі був та стукав до дверей Арестовича?
показати весь коментар
28.03.2022 18:12 Відповісти
Ну прям як у мультфільму "жив-був пес": "Что? ОПЯТЬ?!!"
показати весь коментар
28.03.2022 20:14 Відповісти
З КАБЗДОНОМ ХОЧЕ ЗУСТРІТИСЬ
показати весь коментар
28.03.2022 18:15 Відповісти
Пишуть, що Кадиров зустрівся з генералом Мордвичовим - Мордвичовим ліквідований 18.03.2022!
показати весь коментар
28.03.2022 18:20 Відповісти
Мариуполь - это видимо ещё и какая-то кальянная на окраине Грозного.
показати весь коментар
28.03.2022 18:25 Відповісти
пора *******.
показати весь коментар
28.03.2022 18:31 Відповісти
овцейоб *****
показати весь коментар
28.03.2022 18:38 Відповісти
Вроде есть видео, где кадыров с мордвичевым встречаются. И вроде оно снято вчера-сегодня.
показати весь коментар
28.03.2022 18:43 Відповісти
Может фейк, а может и нет

https://www.youtube.com/watch?v=_HslxkjhxFs https://www.youtube.com/watch?v=_HslxkjhxFs

показати весь коментар
28.03.2022 20:43 Відповісти
Ослойоб Кадиров вже Київ взяв, роїхав брати Маріуполь,
показати весь коментар
28.03.2022 18:43 Відповісти
... які ж вони роззяви ті москалію Загубили краснуху 4 в лісі, пишуть німці. https://www.t-online.de/nachrichten/ausland/id_91900764/russische-armee-verliert-offenbar-hightech-system-usa-freuen-sich.html?utm_source=pocket-newtab-global-de-DE
показати весь коментар
28.03.2022 18:47 Відповісти
ги...ги....ну там йому точно бошку відрижуть та в свинячий шкурі закопають....
показати весь коментар
28.03.2022 18:49 Відповісти
ну как там без академика кадырова
показати весь коментар
28.03.2022 18:49 Відповісти
Нехай і чорнобаївський портал ще відвідає.
показати весь коментар
28.03.2022 18:52 Відповісти
это обосранное чмо снова видосик в своем бункере записывает
показати весь коментар
28.03.2022 18:54 Відповісти
Для того чтоб приехать в Мариупол,этому рыжему хрену надо иметь железное очко,
во вторых для него не пошили броне трусы с памперсами,чтоб не воняло,ав третьих
ссыкун герой только в видосиках,ну а если решится то его АЗОВЦЫ ждут с распортертыми
рука и нашим трезубом на который оденут этот шашлик.
показати весь коментар
28.03.2022 18:56 Відповісти
сюды?
Мариуполь - Деревня в Угранском районе Смоленской области России. Входит в состав Полдневского сельского поселения. Население - 5 жителей
показати весь коментар
28.03.2022 18:56 Відповісти
Подождите... Т.е. Киев он уже взял, теперь Мариуполю приготовиться?
показати весь коментар
28.03.2022 18:57 Відповісти
Пусть сначала оформит визу.
В Чернобаевке.
показати весь коментар
28.03.2022 19:11 Відповісти
Це було б зашибісь, якби він дійсно зустрівся з генералом Мордвічовим - https://mind.ua/news/20238020-genshtab-pidtverdiv-likvidaciyu-general-lejtenanta-okupacijnoyi-armiyi-mordvichova
показати весь коментар
28.03.2022 19:12 Відповісти
Опять бородатая шлюха "интригу" наводит...
"Я тут, или там, а может прямо за дверью, а может в вашем унитазе"...
показати весь коментар
28.03.2022 19:39 Відповісти
Он слишком труслив для этого.
показати весь коментар
28.03.2022 19:43 Відповісти
Відпустіть всіх москаликів додому, кадирка прийшов- він усіх звоює.
показати весь коментар
28.03.2022 20:49 Відповісти
У жіночих чобітках Prada дон.
показати весь коментар
28.03.2022 21:05 Відповісти
То рамзанка диров під Києвом, то в Маріуполі. Геть чисто: "Фігаро тут, Фігаро там".
показати весь коментар
28.03.2022 21:11 Відповісти
Этот отряд тиктокеров только привлекает к себе внимание. Не отвлекайтесь на них. Они - полицейский спецназ. У них нет тяжелого вооружения. Они не способны вести боевые действия.
показати весь коментар
28.03.2022 22:07 Відповісти