11032 відвідувача онлайн

Окупанти перекидають в Україну сили з Абхазії та Південної Осетії, - Генштаб

осетія,південна

Про це повідомляє Генеральний штаб України, інформує Цензор.НЕТ.

За його даними, на територію України перекинуто підрозділи 4-ї (Цхінвальський район, Південа Осетія) та 7-ї (Абхазія) військових баз, що входять до складу Південного військового округу РФ.

"Від 4-ї військової бази було сформовано та відряджено до України три БТГр загальною чисельністю до 1200 осіб російських та осетинських військовослужбовців. З підрозділів 7-ї військової бази було сформовано дві БТГр, а це близько 800 осіб", - розповіли в Генштабі.

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей ворог грабує місцеиих жителів, затримує працівників державних органів та проукраїнських активістів. А також розташовує техніку між житлових будинків, ставить блокпости.

На захопленій Луганщині ворог планує з 1 квітня провести чергову хвилю мобілізації.

"Збройні сили Російської Федерації й далі мають проблеми з комплектуванням підрозділів особовим складом. Так, військовослужбовці строкової служби 26-го танкового полку зі складу 47-ї танкової дивізії, які підписали контракти, після їх участі у війні з Україною, почали подавати рапорти з проханням розірвати контракт та направити для подальшого проходження служби в пункт постійної дислокації", - йдеться у повідомленні.

Угруповання ОС на Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбило 4 атаки російських окупантів.

"Нашими воїнами знищено 7 танків, 7 одиниць броньованої, 2 одиниці автомобільної техніки та протитанкову гармату", - повідомили в Генштабі.

Топ коментарі
+21
Немного не по теме. Порох сказал, что во время войны с кацапией не надо нагнетать. Согласен, подождем до победы, и тогда спросим.
А пока свежая новость. Один человек, который сидит очччень высоко, решил опять пошутить и предложил Азову сдать Марик. Конечно, азовцы ему отказали.
Теперь небольшой анализ. Вместо ракет, это Нептун, который мог разбить весь черноморский флот а Севасе и на Аз.море, Ольха и т.д. которые были разработаны и испытаны при Порохе, надо было только профинансировать их производство, кое-кто все бабло перекинул на ремонт дорог, чтобы кацапам было удобно ездить и убивать нас. Смотрим на карту. Кацапам уже удалось прорубить коридор из орды в Крым, только надо еще Марик взять что-бы закрепить это. На лицо явное предательство.
Потерпим до победы, а потом всю эту срань призовем к ответу.
показати весь коментар
30.03.2022 07:41 Відповісти
+13
Лапотна жалюгідна типу армія повністю припинить своє жалюгідне існування саме в Україні...
показати весь коментар
30.03.2022 07:16 Відповісти
+12
С Абхазии и Ю. Осетии...
Хреновы дела у репоедов, что привлекают воевать даже этих козо..е..бов.
показати весь коментар
30.03.2022 07:26 Відповісти

Завантаження...