Окупанти розстріляли десятки цивільних авто з людьми під Харковом, - Денісова

Тіла деяких загиблих вдалося забрати лише зараз, повідомила у четвер, 31 березня, у Facebook уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Цензор.НЕТ.
"…Серед машин на дорозі жодної військової, тільки цивільні. Люди намагалися розвернутися. На жаль, багатьом урятуватися не вдалося… Ще 27 лютого цю трасу взяли під контроль рашисти і влаштували справжній терор - розстрілюючи всі машини", - поділилася омбудсмен.