7714 відвідувачів онлайн
4 403 15

На місяць воєнних дій Україна витрачає близько $10 млрд, - Мінфін

війна

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

Як зазначається, учасники обговорили стан української економіки на другому місяці опору нашої держави військовому вторгненню Росії, а також розглянули прогнози її розвитку у найближчій перспективі.

"За підрахунками Міністерства фінансів, на місяць воєнних дій Українська держава витрачає приблизно 10 млрд дол. США. На нараді обговорили джерела фінансування витрат, зокрема власні податкові надходження та допомогу міжнародних партнерів України. У цьому ж контексті торкнулися перспективи переходу на спрощену систему оподаткування, який заплановано на квітень", - йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі також обговорили проведення посівної кампанії, зокрема забезпечення аграріїв пальним. Були розглянуті шляхи диверсифікації імпорту пального та захисту енергетичної інфраструктури України від бомбардувань російською армією.

Топ коментарі
+13
Не хотели выделять 1млрд в год, на армию, теперь придется выделять в 10 раз больше в месяц. О последствиях которые придется разгребать десятилетиями уже даже говорить не хочется. Зато секономиля бл***.
показати весь коментар
02.04.2022 17:04 Відповісти
+12
показати весь коментар
02.04.2022 16:51 Відповісти
+10
саме так !

замість "Армія, Мова, Віра" вибрали "Какая разніца, дороги пилить будем"

після Перемоги років на 10-20 у нас має бути лише одна думка "Армія !"
з цим православним Хамасом воювали 300 років, доведеться ще 300 воюва
показати весь коментар
02.04.2022 17:11 Відповісти

Завантаження...