"Путін називає нас нацистами, щоб виправдати масові вбивства", - Жорін

Таку думку висловив під час спілкування з виданням ANSA співкомандир підрозділу "Азов" в Києві Максим Жорін, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Кремль оголосив так названу операцію з "денацифікації" для виправдання вторгнення в Україну. Проте визначення "нацизм" – лише інструмент путінської пропаганди. Немає нічого спільного між нами та нацистським або фашистським рухом. Полк "Азов" – це "дитина" революції Гідності 2014 року. З початку війни, наші підрозділи були представлені в усіх головних містах країни: таких як Харків, Миколаїв та Одеса", - каже Жорін.
Говорячи про Маріуполь, де саме полк "Азов" був вирішальною силою у вигнанні росіян у 2014 році, співрозмовник виражає обережний оптимізм. "Небагато людей живуть у місті зараз, але воно знаходиться під контролем України. Коли ми перемогли у 2014 році, це була ганьба для Путіна, і зараз це може повторитися знов", - пояснює він.
За його словами, Путін вже переможений. "Він хотів використати свою пропаганду проти нас, з метою захопити Україну за два дні. Путін хотів нас роз’єднати, а в результаті – об’єднав. Зараз кожен українець – це Азов", - резюмував командир.
..
Мордор та ***** повинен бути знищений. Крапка.
..
..Слава нації
Смерть москалям