10493 відвідувача онлайн
16 654 44

"Путін називає нас нацистами, щоб виправдати масові вбивства", - Жорін

жорін

Таку думку висловив під час спілкування з виданням ANSA співкомандир підрозділу "Азов" в Києві Максим Жорін, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Кремль оголосив так названу операцію з "денацифікації" для виправдання вторгнення в Україну. Проте визначення "нацизм" – лише інструмент путінської пропаганди. Немає нічого спільного між нами та нацистським або фашистським рухом. Полк "Азов" – це "дитина" революції Гідності 2014 року. З початку війни, наші підрозділи були представлені в усіх головних містах країни: таких як Харків, Миколаїв та Одеса", - каже Жорін.

Говорячи про Маріуполь, де саме полк "Азов" був вирішальною силою у вигнанні росіян у 2014 році, співрозмовник виражає обережний оптимізм. "Небагато людей живуть у місті зараз, але воно знаходиться під контролем України. Коли ми перемогли у 2014 році, це була ганьба для Путіна, і зараз це може повторитися знов", - пояснює він.

За його словами, Путін вже переможений. "Він хотів використати свою пропаганду проти нас, з метою захопити Україну за два дні. Путін хотів нас роз’єднати, а в результаті – об’єднав. Зараз кожен українець – це Азов", - резюмував командир.

Топ коментарі
+21
влучно сказав. ***** об'єднало Україну, то й зараз більшисть "путєн спаси" вже прикопані, меншість втекла
показати весь коментар
03.04.2022 07:10 Відповісти
+20
Доброго ранку українці.
..
Мордор та ***** повинен бути знищений. Крапка.
..
..Слава нації
Смерть москалям
показати весь коментар
03.04.2022 07:11 Відповісти
+15
а не проще ли не обращать внимания на вой отпи*женного шакала, поджавшего хвост... это чмо из ********* подворотни достойно только смерти и забвения...
показати весь коментар
03.04.2022 07:10 Відповісти

Завантаження...