8464 відвідувача онлайн
21 001 56

Гауляйтером Маріуполя від російських окупантів став ексдепутат облради від ОПЗЖ Іващенко

Окупанти призначили гауляйтером обложеного Маріуполя ексдепутата облради від ОПЗЖ Костянтина Іващенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у твіттері написав український офіцер Анатолій Штефан. 

Колишній депутат маріупольської міськради від забороненої ОПЗЖ Константін Іващенко став окупаційним гауляйтером Маріуполя. Смерть ворогам

Гауляйтером Маріуполя від російських окупантів став ексдепутат облради від ОПЗЖ Іващенко 01

Топ коментарі
+52
ОПЗЖ? Не може бути!!! Внізапно!
показати весь коментар
04.04.2022 20:36 Відповісти
+43
Та невже ОПеЗеЖе???

А я очікував що то "Європейська Солідарність" буде всі міста здавати, бо Порох "барИга"!!!
показати весь коментар
04.04.2022 20:36 Відповісти
+39
Давно писал, что всех опзжшников нужно утилизировать, это первые враги страны. Все нянчатся с ними.
показати весь коментар
04.04.2022 20:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та невже ОПеЗеЖе???

А я очікував що то "Європейська Солідарність" буде всі міста здавати, бо Порох "барИга"!!!
показати весь коментар
04.04.2022 20:36 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2022 20:57 Відповісти
ОПЗЖ? Не може бути!!! Внізапно!
показати весь коментар
04.04.2022 20:36 Відповісти
Кто бы мог подумать, а?
показати весь коментар
04.04.2022 20:42 Відповісти
Давно писал, что всех опзжшников нужно утилизировать, это первые враги страны. Все нянчатся с ними.
показати весь коментар
04.04.2022 20:37 Відповісти
После Майдана надо было всю рыговскую шоблу лишить мандатов навечно, а не давать им ребрендинговаться в ЖОПы разные.
показати весь коментар
04.04.2022 20:43 Відповісти
а хто таки за них голосував правда ж? і в Раді вони були...так хто ж голосував за них? хіба не з тих областей?
показати весь коментар
04.04.2022 20:51 Відповісти
Жителі Маріуполя не винні в тому що їх дурили стільки років, вони все зрозуміли зараз. Винна влада яка дозволила існувати партії катів українців прямо в Києві.
показати весь коментар
04.04.2022 20:59 Відповісти
напевно не було до війни ні телевізора ні радіа ні інтернету...так?
показати весь коментар
04.04.2022 21:04 Відповісти
та не, всё это было, но оно не может заменить мозги.
показати весь коментар
04.04.2022 21:16 Відповісти
та не може кожна людина буди профі в політиці і в маніпуляціях, особливо літні люди, та й молодь на усіляку модну фігню ведеться, тому існують державні інституції які мають запобігати таким ситуаціям і мають ті інтституції всі інструменти, політичної волі тільки часто бракує.
показати весь коментар
04.04.2022 21:22 Відповісти
не винні в тому шо дауны??
показати весь коментар
04.04.2022 23:11 Відповісти
як би їх після Майдану одразу пересадили, то й голосувати за них не змогли би.
показати весь коментар
04.04.2022 21:19 Відповісти
Вроде все правильно, но, напомни как проголосовали остальные регионы?
показати весь коментар
05.04.2022 00:36 Відповісти
Ну так они ж после Майдана все хором прошли люстрацию …
показати весь коментар
04.04.2022 20:54 Відповісти
НЕ ПРОСТО ПОЗБАВИТИ МАНДАТІВ!
ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ УСІ КОЛИШНІ РИГІ, ТА ЇХНІ НАСТУПНИКИ - ОПЗЖ І Т.П., МАЮТЬ БУТИ ПОЗБАВЛЕНІ ВСІХ ГРОМАДЯНСЬКИХ ПРАВ !
показати весь коментар
04.04.2022 20:56 Відповісти
ще якісь придумають партію...наприклад відродження...і будуть голову знову дурити
показати весь коментар
04.04.2022 21:16 Відповісти
Не тільки прав, а й рук на рівні шиї.
показати весь коментар
04.04.2022 21:42 Відповісти
Сейчас он гауляйтер но скоро станет кормом для собак.
показати весь коментар
04.04.2022 20:37 Відповісти
вот только не надо травить собак
показати весь коментар
04.04.2022 22:02 Відповісти
Вот только не надо этим дерьмом травить собак
показати весь коментар
04.04.2022 22:03 Відповісти
І вибирали його ж самі Маріупольці.
показати весь коментар
04.04.2022 20:38 Відповісти
((((((((
показати весь коментар
04.04.2022 20:44 Відповісти
от саме і вибирали Опзж з тих областей
показати весь коментар
04.04.2022 20:52 Відповісти
Знайти і знищити.
показати весь коментар
04.04.2022 20:38 Відповісти
Дурак поставив на сиеминутное благополучие фактически уничтожил собственное будущее. Типичный кацап.
показати весь коментар
04.04.2022 20:41 Відповісти
Я ні хатєл! Ані міня заставілі! Я всігда бил за Україну!
показати весь коментар
04.04.2022 23:05 Відповісти
Ну прям кузня кадрів, а не партія. Ще в УПЦ МП багато достойних кадрів. Треба було ще в 2014р. Це питання закривати, но партнери заважали...
показати весь коментар
04.04.2022 20:41 Відповісти
Скільки там за ЗАЖОП голосувало у 2019? 13%? Ось вам навідники та зрадники, а також ДРГ зі знанням української мови
показати весь коментар
04.04.2022 20:43 Відповісти
та там таких гауляйтеров до фіга.
показати весь коментар
04.04.2022 21:45 Відповісти
Закон про колаборантів є законом про колаборантів, але ж...
Існує чудовий, а головне -- напрочуд ефективний, досвід і бандерівської, і совєтської партизанки часів 2-ї світової як треба вчиняти зі зрадниками, які на окупованій території працюють на окупантів, жорстко і без зайвих формальностей. Еге ж?
показати весь коментар
04.04.2022 20:45 Відповісти
ДА!!!
показати весь коментар
04.04.2022 20:52 Відповісти
Як відомо, знаменитий Ніколай Кузнєцов був "канонізован" до совєтського "пантеону героїв" саме за такі методи.
показати весь коментар
04.04.2022 21:30 Відповісти
👍
показати весь коментар
04.04.2022 21:32 Відповісти
Треба відзначити, що це був діверсант екстра-класу. В нього була ідеальна німецька мова. Жоден німець не мог зрозуміти, що перед ним - радянський діверсант. Бо зробити німецьку мову без акценту іноземцю поза Німеччини - це майже неймовірне завдання.
показати весь коментар
04.04.2022 21:51 Відповісти
Якщо в країні неефективно діє(чи може взагалі не діє) правоохоронна система та судова влада щодо захисту засадничих безпекових інтересів держави - дуже вірогідними(практично невідворотніми) стануть ПОЗАСУДОВІ методи захисту з боку громадянського суспільства. І назва тих методів усім добре відома і майже прозаїчна : "НАЙБЛИЖЧА ГІЛЛЯКА"💀!
показати весь коментар
04.04.2022 20:57 Відповісти
Весь ОПЗЖ один.сплошной Гауляйтер !как и те что. с ними едины остальные партии.
показати весь коментар
04.04.2022 20:45 Відповісти
УСІ ГАНДОНИ з ОПЗЖ мають бути НЕГАЙНО ЗААРЕШТОВАНІ разом з тими ПЕРЕДАСТАМИ БОЙКОМ, ШУФРИЧЕМ, НОВІНСЬКИМ, РАБІНОВИЧОМ, ФЕЛЬДМАН, КОРОЛЕВСЬКА, ЛЙОВОЧКІН і ще 36 ублюдків, ВІДДАНІ ПІД СУД, а ЩЕ КРАЩЕ ПІД ВІЙСЬКОВИЙ ТРИБУНАЛ з КОНФІСКАЦІЄЮ УСЬОГО МАЙНА ними "НЕПОСИЛЬНО ЗАРОБЛЕНИМИ" ТА НАГРАБОВАНЕ В УКРАЇНІ за КРЕМЛЯДСЬКІ...$$$$$...!!!
А ЩЕ КРАЩЕ ТА ПРОСТІШЕ, ВІДДАЙТЕ ЇХ ГРОМАДІ УКРАЇНИ НА ЛІНЧ...!!!
ВСЯ МЕРЗОТА ОПЗЖ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА РАЗОМ З НАЩАДКАМИ...!!!
показати весь коментар
04.04.2022 20:46 Відповісти
Я не здивований.
показати весь коментар
04.04.2022 20:47 Відповісти
царьок на розвалинах
показати весь коментар
04.04.2022 20:49 Відповісти
Добре , що не зі -слуги народу , бо там гівн@ , хоть греблю гати .Хотя переплюнути опзжопівців може тільки шарії .Но якесь бл@дь г@вно голосувало за таких чмирів , 1000%ці чмирі в Європі вимагають зараз притулку .
показати весь коментар
04.04.2022 20:51 Відповісти
То він один такий поганий , бо влада вже б арештувала усіх іншіх з опзж
показати весь коментар
04.04.2022 20:52 Відповісти
Гауляйтер руин, трупов детей и солдат. Опозиційна платформа проти життя знов не підводить
показати весь коментар
04.04.2022 20:56 Відповісти
"какая отвратительная рожа..."
показати весь коментар
04.04.2022 20:56 Відповісти
реинкарнация шарикова
показати весь коментар
04.04.2022 20:58 Відповісти
Ой яка несподиванка, я думал из Правого Сектора
показати весь коментар
04.04.2022 20:58 Відповісти
Кожного гауляйтера не гілляку- буде гілляйтером
показати весь коментар
04.04.2022 21:03 Відповісти
Не долго ему кукарекать.
показати весь коментар
04.04.2022 21:04 Відповісти
Іващенко
таке гарне прізвище - і такий у*бок

розстріляти при спробі втекти
показати весь коментар
04.04.2022 21:05 Відповісти
На Харламова похож, пи.арас.
показати весь коментар
04.04.2022 21:11 Відповісти
Чмо сифилистическое.
показати весь коментар
04.04.2022 21:17 Відповісти
А ведь в городе ещё сражается Азов и морпехи, а уже твари потянулись голосовать. Что имело в виду политическое руководство, когда говорило, что с Мариуполем всё решится в считанные дни, а может и часы.
показати весь коментар
04.04.2022 21:50 Відповісти
Радует, шо теперь это ЖОПЭжзешное 3/14дрило точно сядет...)))
Ещё и своих поздаёт!
К стати, говорю тому, кому там положено - ****, ШУФРИЧА СТЕРЕГИТЕ ШОБ НЕ СЫБ@ЛСЯ ЯК МЕРТВЕЧУК!!!
показати весь коментар
04.04.2022 21:59 Відповісти
Гауляйтер ОПЗЖ -- аксиома для Украины.
показати весь коментар
04.04.2022 23:03 Відповісти
как может украинец после всех зверств кацапов с ними сотрудничать?? в голове просто не укладывается...такое же зверье...