9445 відвідувачів онлайн

Війна в Україні може тривати роками, - Столтенберг

столтенберг

Хоча Росія зараз концентрує свій наступ на схід України, НАТО не бачить "жодних ознак" того, що мета Володимира Путіна з контролю над усією країною змінилася. Генсек НАТО Єнс Столтенберг не виключив, що війна може тривати роками.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.

"Ми не бачимо жодних ознак того, що президент Путін змінив своє прагнення контролювати всю Україну, а також переписати міжнародний порядок, тому ми повинні бути готові до довгострокової перспективи. Ми повинні бути реалістами і розуміти, що це може тривати довго, багато місяців або навіть років", - сказав він.

Міністри закордонних справ країн НАТО зустрічаються в середу і четвер, щоб обговорити посилення підтримки України.

Київ вимагає танків і винищувачів на додаток до систем оборони, вже наданих Заходом.

"Я не буду вдаватися в усі подробиці того, яке саме озброєння надають союзники, але я можу сказати, що в цілому те, що роблять союзники, має велике значення, включаючи деякі більш важкі системи в поєднанні з більш легкими системами", - сказав Столтенберг.

Топ коментарі
+41
Хер там ,ВСУ это не НАТО ,разхерачим кацапов как Бог черепаху .
показати весь коментар
06.04.2022 18:25 Відповісти
+34
не треба поводитися невдячно, саме завдяки країнам НАТО маємо ******* озброєння
показати весь коментар
06.04.2022 18:29 Відповісти
+31
ахінею несеш саме ти, послухай розумну людину:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010636159003&__cft__[0]=AZVlEt98ycwj8yHknUklggtuLi27ZyvI6jjYSjz3UUmzCSErERVg5L-aNfivskykfpQAoxW0lYzpNZVTrAfzVXIjh2-8M92JnhBkZRCWGrb_mQJreuTS9rL2V9El-hBvR0aOn48aUsKx7UjwrfMX655unY9vTiGJa-LiZunYrn22dQ&__tn__=-UC%2CP-y-R Тарас Чорновіл
... І на останок, про "безсилість НАТО, відсутність допомоги індивідуальних друзів, а не колективну підтримку" та інше. Ідіоти зелені, все те, що ми отримуємо від окремих країн НАТО, це і є допомога НАТО. Жоден з європейських членів не ризикнув би допомогти зброєю, якби їм в середині Альянсу відразу ж не компенсували цю втрату власної обороноздатності. А ще, якби не діяла 5 стаття про колективний захист кожного, хто сьогодні наривається на ненависть фашистського рашистану. Надаючи колосальну підтримку нам, США й Великобританія, насправді, роблять це не для нас і тим більше не для нашого клептократичного режиму, перенасиченого московськими кротами. Вони допомагають нам, бо за нами вже територія країн НАТО, захищати яких вони зобов'язалися, а знищивши Україну каZZ@пня гарантовано попре й туди. Усе, що ми отримуємо сьогодні: від розвідданих та космічних знимок у режимі реального часу й до важкого озброєння, яке нарешті почало заходити в Україну, це не просто від Естонії, Польщі, Литви, Словаччини або ж США чи Британії. Це якраз від НАТО на основі їхніх складних внутрішніх рішень і взаємних зобов'язань.
показати весь коментар
06.04.2022 18:38 Відповісти

Завантаження...