9232 відвідувача онлайн
19 369 33

Санкції знищать цілі галузі економіки Білорусі, - міністр

білорусь,бульба

Міністр економіки Білорусі Олександр Червяков побоюється, що західні санкції знищать цілу низку ключових для економіки країни галузей.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Білорусь-1", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Санкції з боку західних недружніх країн - я назвав би це економічним геноцидом - повністю знищать низку галузей, які є ключовими для нашої економіки", - сказав Червяков.

Водночас продукція, яка надходить на зовнішні ринки до "недружніх" країн, має, на думку Червякова, досить високу конкурентоспроможність і за ціною, і за якістю.

Топ коментарі
+33
Ой а що такое пускай ваш бульбо фюрер покажет ух
показати весь коментар
11.04.2022 12:00 Відповісти
+33
Экономический геноцид, тварь?! После зверств в Буче, которых не случилось бы, если таракан и хатоскрайники не помогали кацапам, после ракетных обстрелов и разбомбленной критической инфраструктуры Украины эта паскуда что-то там заикается про недружественные страны?!
Этим гнидам бесполезно что-то объяснять. Они уже выбрали сторону и пойдут паровозом за своими кацапскими хозяевами в ад.
показати весь коментар
11.04.2022 12:11 Відповісти
+29
Походу, европейцы выловили всех креветок из беларусского моря
показати весь коментар
11.04.2022 12:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ой а що такое пускай ваш бульбо фюрер покажет ух
показати весь коментар
11.04.2022 12:00 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2022 12:16 Відповісти
Походу, европейцы выловили всех креветок из беларусского моря
показати весь коментар
11.04.2022 12:04 Відповісти
Тепер расія буде годувати білорусів креветками. Або краватками, бо не помічає різниці.
показати весь коментар
11.04.2022 13:09 Відповісти
Качество и беларусская губерния это не совместимо...
Там все заточено под паРашу...
показати весь коментар
11.04.2022 12:06 Відповісти
У бульбо-фюрера был выбор! Или санкции на уничтожение экономики или территория мокшанским ракетам, самолетам и военным для нападения на мирную Украину. Он выбрал первое. Чего теперь скулить?
показати весь коментар
11.04.2022 12:06 Відповісти
А коли дозволили запускати ракети та наступати зі своєї территоріі, ви кого що хотіли знищити?
показати весь коментар
11.04.2022 12:06 Відповісти
В колгоспі шухер, раніше потрібно було думати.
показати весь коментар
11.04.2022 12:08 Відповісти
Экономический геноцид, тварь?! После зверств в Буче, которых не случилось бы, если таракан и хатоскрайники не помогали кацапам, после ракетных обстрелов и разбомбленной критической инфраструктуры Украины эта паскуда что-то там заикается про недружественные страны?!
Этим гнидам бесполезно что-то объяснять. Они уже выбрали сторону и пойдут паровозом за своими кацапскими хозяевами в ад.
показати весь коментар
11.04.2022 12:11 Відповісти
У белоруссов только один путь-снести Лукашенко и железный занавес на востоке,иначе Беларусь сгниет вместе с расией
показати весь коментар
11.04.2022 12:12 Відповісти
НЕ, они не смогут, у них в "жопе не кругло"!!! Пока цветы для "омона" на собирают, пока тапочки поснимают, им уже и ****...й наваляют!!!
показати весь коментар
11.04.2022 12:15 Відповісти
А с територии белорусии экономику Украины можно уничтожать ракетными обстрелами?
показати весь коментар
11.04.2022 12:12 Відповісти
Можно, но увы, у нас вместо ракетного комплекса "Гром" свежий асфальт и видосики от вавы и бравурного мудака люси арестовича.
показати весь коментар
11.04.2022 12:18 Відповісти
Там уже "рубиль бялоруський" был 2,57 за доляр, (на 24.02.2022) а стал с ходу 3,26!!!! И это только начало!!! Парашкий деревянный обвалился и вас за собой утащит!!! И будите друг другу все за рубли продавать как путлер хочет!! Вот тогда у вас экономика в жопе окажется!!! Уже недолго осталось!!!
показати весь коментар
11.04.2022 12:12 Відповісти
Зато теперь белорусьі могут прикупить по хорошим ценам у братушек почти новые детские игрушки и женские украшения...
показати весь коментар
11.04.2022 12:17 Відповісти
Ну и чудненько.
Чем больше гнидам бульбашам будет плохо, тем лучше для цивилизованного человечества.
Подонки *********- сосите у своего луки и его коленьки.
показати весь коментар
11.04.2022 12:17 Відповісти
Білорусії
показати весь коментар
11.04.2022 12:18 Відповісти
Министр экономики червяков боится санкций...
блджад
экономика червяков...

це 12 балів за п"ятибальною системою

знакове прізвище міністра для поведінки білорусі як держави
показати весь коментар
11.04.2022 12:23 Відповісти
Це не геноцид, це спеціальна економічна операція по порятунку білоруської економіки від грошей. Терпіть, не скигліть.
показати весь коментар
11.04.2022 12:23 Відповісти
Начинают давить на жалость, ну вот и решайте свои проблемы сами, вы суки дали свои земли рашке для атаки на нас. Пусть картофельный генерал у другана своего попросит бабла.
показати весь коментар
11.04.2022 12:23 Відповісти
Оно, ***#ть, что-то ещё о геноциде лопочет. Ты, ****, посмотри что вы вместе с россией в Украине натворили и продолжаете творить.
показати весь коментар
11.04.2022 12:24 Відповісти
Не бійтесь, білоруси, зараз великий економіст Лука (майже такий великий, як і Пу) приведе країну до розквіту, покаже, як треба керувать...
А серйозно - то і проти Білорусі треба санкцій, та побільше. Сам Лука нічого не зробить, тому побіжить до Пу. І варіантів два: або росія буде і так невеликі залишки коштів ще і на Білорусь тратить, що для нас добре, або, навпаки, скаже "дєнєг нєт, но ви дєржітєсь", тобто фактично кине Луку. Що для нас теж непогано.
показати весь коментар
11.04.2022 12:27 Відповісти
А на*уя вам ця економіка? 🤔 Вам скржпи замінять все, як вата - мізки. Головне, щоб білі кульки було з чого робити і ґумові кийки. Тьху, блін, колись український князь, а Великий гетьман литовський (литвини - то домацкальські білоруси) Костянтин Острозький з литвинами і русинами (українцями на польський манер) громив тих москалів всюди, де лиш бачив. І що ми бачимо сьогодні? Литвини здалися кацапам і зрадили русинів. Тьху! Від повної зневаги до литвинів, які завдяки вмілій роботі кацапських пропагандонів стали білорусами мене утримкє лише жертовність окремих білоруських добровольців, які воюють на боці сил Добра за Україну і до речі і за власну біло-червону Білорусь у складі Білоруського легіону.
показати весь коментар
11.04.2022 12:38 Відповісти
Все по плану , под контролем, санкции на пользу😂
показати весь коментар
11.04.2022 12:55 Відповісти
драників нажар і жри ..без сметани.. з касабским к*у*ем смачно буде
показати весь коментар
11.04.2022 13:17 Відповісти
А що там з санкціями України проти ворожої бєларуссіі?
показати весь коментар
11.04.2022 13:27 Відповісти
Це поки що не на часі,адже наш Алєксандр Ссанич дуже поважає їхнього Алєксандра Грігорьєвіча ще з часів скандалу з "вагнеріцями".
показати весь коментар
11.04.2022 14:22 Відповісти
Він усіх диктаторів дуже поважає - бо типове совкове лайно
показати весь коментар
11.04.2022 16:36 Відповісти
Червяков, ты того... поосторожней! Тебя чык -чырык склевать может!
показати весь коментар
11.04.2022 13:39 Відповісти
Міністр червяков
показати весь коментар
11.04.2022 13:49 Відповісти
Бульбаши,хватит мимикрировать под нормальных людей.Маски сброшены и весь цивилизованный мир увидел-какие вы гниды.Кацапские подстилки.Добро пожаловать в орду.За то,что вы разрешили пускать ракеты со своей территории по Украине-вы еще ,суки, ответите.Одними санкциями не отделаетесь.Вы ,мудаки картофельные,еще репарации Украине вместе рашей выплачивать будете.
показати весь коментар
11.04.2022 14:14 Відповісти
Бульбофюрер лизнув не ту жопу.
показати весь коментар
11.04.2022 15:09 Відповісти