5350 відвідувачів онлайн
26 468 46

"Особливого оптимізму не маю", - Негаммер після зустрічі із Путіним

негаммер

Канцлер Австрії Карл Негаммер розповів про зустріч з президентом РФ Путіним.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

"Наразі я не особливо оптимістично налаштований після моїх переговорів з Путіним. Наступ (в Україні) готується рішуче", - сказав він.

"Я дав зрозуміти Путіну, що його ставлення, його погляд ніхто не поділяє. Він бачить це як операцію з самооборони Російської Федерації. Він називає це спеціальними військовими операціями. Я називаю це війною", - наголосив Негаммер.

Топ коментарі
+24
А на что расчитывал когда ехал? Вот он я такой красивый и умненький подскочил и все вопросы порешал?
показати весь коментар
11.04.2022 21:17 Відповісти
+23
хотелось бы как прежде , плясать , зарабатывать и закрывать глаза на людоедскую сущность рашки , а тут Украина со своим свободолюбием ...
показати весь коментар
11.04.2022 21:22 Відповісти
+15
Перемогли німецьких нацистів, переможемо і фашистських рашистів. З Божою поміччю, з найменшими втратами людськими, та з повним знищенням мордора.
показати весь коментар
11.04.2022 21:21 Відповісти

Завантаження...