"Особливого оптимізму не маю", - Негаммер після зустрічі із Путіним

Канцлер Австрії Карл Негаммер розповів про зустріч з президентом РФ Путіним.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.
"Наразі я не особливо оптимістично налаштований після моїх переговорів з Путіним. Наступ (в Україні) готується рішуче", - сказав він.
"Я дав зрозуміти Путіну, що його ставлення, його погляд ніхто не поділяє. Він бачить це як операцію з самооборони Російської Федерації. Він називає це спеціальними військовими операціями. Я називаю це війною", - наголосив Негаммер.
Топ коментарі
+24 Дмитрий Иванов #466733
показати весь коментар
11.04.2022 21:17 Відповісти Посилання +23 kuba
показати весь коментар
11.04.2022 21:22 Відповісти Посилання +15 Анатолий Воробей #479779
показати весь коментар
11.04.2022 21:21 Відповісти Посилання