8968 відвідувачів онлайн
22 840 18

Російські окупанти двічі вдарили по Миргороду на Полтавщині, - ОВА

війна

Війська РФ відкрили вогонь по Миргороду на Полтавщині, наслідки уточнюються.

Про це повідомив очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, інформує Цензор.НЕТ.

"Знову під ворожим ударом – інфраструктура Миргорода. Два "прильоти". Постраждалих і наслідки уточнюємо", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+17
Час в`ї6ати по інфраструктурі бєлгорода, ростова, курська ; та так щоб кадирівці перекрестилися!
показати весь коментар
12.04.2022 21:32 Відповісти
+12
Миргород за що? Красиве тихе місто. Скоти
показати весь коментар
12.04.2022 21:41 Відповісти
+10
презираб,ненавижу,Проклинаю рашистские отродье,суки,деграданты,сдохните в забвении,вашей недоцивилизации фейкнации осталось от силы полгода,пуйло твои дети проклянут тебя,убийца,подонок.
показати весь коментар
12.04.2022 21:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що з Азовстальлю? Кажуть, орки на штурм пішли??? Чи то фейк?
показати весь коментар
12.04.2022 21:30 Відповісти
😢
показати весь коментар
12.04.2022 21:33 Відповісти
Проходила інфа, що морпіхи вийшли з Азовсталі і приєднались до "Азову" у північній частині міста. В такому випадку орки пустий завод штурмують
показати весь коментар
12.04.2022 21:52 Відповісти
Тобто??? Залишили капітальні споруди Азовсталі??? Хіба звичайні квартали у північній частині міста кращі для оборони за Азовсталь з підземними казематами?
показати весь коментар
12.04.2022 22:03 Відповісти
Морпіхи були на Азовмаші (північ), на Азовсталі (південь) - Азов.
показати весь коментар
12.04.2022 22:23 Відповісти
Час в`ї6ати по інфраструктурі бєлгорода, ростова, курська ; та так щоб кадирівці перекрестилися!
показати весь коментар
12.04.2022 21:32 Відповісти
Чим?
показати весь коментар
12.04.2022 23:50 Відповісти
от суки, у мене там брати троюрідні...
показати весь коментар
12.04.2022 21:34 Відповісти
Миргород за що? Красиве тихе місто. Скоти
показати весь коментар
12.04.2022 21:41 Відповісти
От саме теж питання з'явилося
показати весь коментар
12.04.2022 21:43 Відповісти
Аэродром.
показати весь коментар
12.04.2022 21:50 Відповісти
В первый день войны били по нему до десяти утра,одна ракета у меня прямо над крышей прошла тогда.
показати весь коментар
12.04.2022 22:56 Відповісти
презираб,ненавижу,Проклинаю рашистские отродье,суки,деграданты,сдохните в забвении,вашей недоцивилизации фейкнации осталось от силы полгода,пуйло твои дети проклянут тебя,убийца,подонок.
показати весь коментар
12.04.2022 21:42 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2022 23:51 Відповісти
Ще один залізничний вокзал
показати весь коментар
12.04.2022 21:44 Відповісти
В суботу обстреливали и в позапрошлую тоже.
показати весь коментар
12.04.2022 22:54 Відповісти
Вельмишановна американська громадо , настав час передати нам сотні 3 томагавків , бо це вже просто з#*#*#..о