7034 відвідувача онлайн
67 143 66

ЗМІ ідентифікували російського солдата-педофіла, який знущався над немовлям. ФОТО

Під час виступу перед парламентом Литви президент України Володимир Зеленський назвав ім’я російського військового, який знущався з маленької дитини в Україні під час війни. Журналісти ідентифікували окупанта: знайшли його фото у соцмережах та деталі життєвого шляху.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Слідство.Інфо".

У зверненні до Сейму Литви 12 квітня президент Володимир Зеленський у розповів, що в Україні зафіксовані сотні випадків зґвалтувань, у тому числі неповнолітніх дівчат, і зовсім маленьких дітей. "І навіть немовля! Про це просто страшно говорити. Але це правда, це було", - заявив президент.

За словами Зеленського, вдалося встановити особу окупанта, який знущався над немовлям. Це Олексій Бичков зі Пскова. Він відправляв товаришам відео, на якому знущається з немовляти.

Раніше у мережі повідомляли про російського військовослужбовця Алєксєя Бичкова, який знущається з немовляти. За даними медіа, він служив у другій окремій бригаді спецпризначення РФ з місцем дислокації місто Псков (військова частина №64044). Як з’ясувало "Слідство.Інфо", цей підрозділ дійсно бере участь у війні проти України. Зокрема, в мережі є відео допиту полоненого із цього підрозділу.

Судячи з документів, опублікованих у мережі, Бичкову нині 24 роки. Народився він у Ставропольському краї РФ, який межує з Ростовською областю, що за кількасот кілометрів від українсько-російського кордону.

ЗМІ ідентифікували російського солдата-педофіла, який знущався над немовлям 01

ЗМІ віднайшли сторінку Бичкова у соціальній мережі "Вконтакті". Нині вона не активна. Втім російський окупант активно оновлював її до 2018 року, а відтак на ній відображено його життєвий шлях зі шкільних років та військової служби.

Як свідчать соцмережі Бичкова, він навчався у школі в селі Київка (Ставропольський край) із населенням близько 1800 осіб. У 2013 році Бичков закінчив 9-й клас, а в 2015-му — 11-й. Про це свідчать фото з випускними стрічками на його сторінці. Також він виклав фото з матір’ю, яке підписав: "Моя любимая мамочка".

ЗМІ ідентифікували російського солдата-педофіла, який знущався над немовлям 02

ЗМІ ідентифікували російського солдата-педофіла, який знущався над немовлям 03

Після закінчення школи Бичков вступив на військову службу і почав викладати фотографії з армійського життя.ЗМІ ідентифікували російського солдата-педофіла, який знущався над немовлям 04

Білоруське видання "От Так" повідомило, що 9 квітня педофіла нібито затримали у Росії. На оприлюдненому в мережі відео, яке наводить видання, російський окупант представляється і каже, що записує "люте відео". Потім він тре щіточкою для вій між сідницями немовляти, після чого облизує цю кісточку і водить нею по обличчю. Дитина через дії Бичкова починає плакати. Коли і де знято відео — невідомо. Також незрозуміло, що за дитину зображено на записі.

Крім того, як пише видання "От Так", у соцмережі викладають інші відео з Бичковим. Коли і де їх знято — також невідомо. На цих записах окупант, зокрема, знімає свої геніталії, засовує собі в анус різні предмети, у тому числі ніж. На одному з відео чоловік вставляє в анальний отвір ручку і облизує її. Ще на одному записі Бичков мочиться на руки, а потім обтирає обличчя своєю сечею.

Топ коментарі
+80
Похоже внебрачный сын ***** ...
показати весь коментар
12.04.2022 22:59 Відповісти
+64
Було б непогано виловити це гівно, та здерти з нього шкуру живцем.
А щоб падло не здохло передчасно, вколоти адреналіну для підтримки сердця!
показати весь коментар
12.04.2022 22:58 Відповісти
+36
Кацапи не можуть поняти шо тут такого.
показати весь коментар
12.04.2022 22:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Було б непогано виловити це гівно, та здерти з нього шкуру живцем.
А щоб падло не здохло передчасно, вколоти адреналіну для підтримки сердця!
показати весь коментар
12.04.2022 22:58 Відповісти
Там, на фото, з печери виглядає його мамочка.
показати весь коментар
12.04.2022 23:12 Відповісти
В Московії відкриється і запрацює на повну потугу той ад, філіали якого вони привезли в Україну. Нам зараз складно це прийняти, але рускіє ненавидять одне одного навіть більше ніж нас. Це антинарод, який гуртом ґвалтуватиме власних батьків і випалюватиме очі власним дітям.

Настане мить, коли вони залишаться з цим адом один на один, і ніхто нікому там не допоможе, хіба світове співтовариство в розпачі припинить їхні муки цілодобовими килимовими бомбардуваннями.

Лише помітна з космосу зміна ландшафту цієї проклятої країни поставить точку в існуванні московитської погані, втім цього ніхто ніколи не зробить. Тож ті криваві свідоцтва, які долітатимуть до нас звідти у майбутньому - це буде сам біль, якого ми, щоправда не відчуватимемо. Ми будемо спокійно втикати ці репортажі під ранкову каву без ненависті в серці.

А потім підемо у свої весняні садочки підрізати трояндові кущі.

Україна, наша тисячолітня земля знання і любові, прокляла Московію (місце тупорилої сили) на віки.

Вважайте це пророцтвом. - Семесюк
https://gazeta.ua/blog/56869/ruskiye-nenavidyat-odne-odnogo-bilshe-nizh-nas-ce-antinarod
показати весь коментар
12.04.2022 23:31 Відповісти
Похоже внебрачный сын ***** ...
показати весь коментар
12.04.2022 22:59 Відповісти
Кацапи не можуть поняти шо тут такого.
показати весь коментар
12.04.2022 22:59 Відповісти
дивно, що він гівном не обмазується на своїх відео
показати весь коментар
12.04.2022 22:59 Відповісти
ще не всі відео виклав просто...
показати весь коментар
12.04.2022 23:12 Відповісти
Нужно открывать счёт в ПриватБанке для сбора средств для награждения человека, который эту тварь завалит.
показати весь коментар
12.04.2022 23:00 Відповісти
свій масад потрібно створювати.
показати весь коментар
12.04.2022 23:27 Відповісти
Чолка як в "тупий і ще тупіший", не в образу для Джима Керрі. Але тут ще й маньячела до комплекту.
показати весь коментар
12.04.2022 23:00 Відповісти
такая челка за МКАДом это последний писк моды
показати весь коментар
12.04.2022 23:53 Відповісти
на паРаші всі 140 000 000 бичкови і горіти їм у пеклі
показати весь коментар
12.04.2022 23:00 Відповісти
Там є і нормальні.Але вважаю, що десь 100млн--тільки даремно ходять по землі..
показати весь коментар
12.04.2022 23:11 Відповісти
це вони зараз стають ≪нормальними≫ , так би мовити ≪по нуждє≫ . Вони що , тільки тепер зрозуміли що при владі сидить ? Отож нормальні в нормальних гробах , погані в поганих , а Боженька нас розсудить .
показати весь коментар
12.04.2022 23:22 Відповісти
100%! жаль, що не всі це розуміють!
показати весь коментар
12.04.2022 23:13 Відповісти
140 млн це занадто оптимістично для скоторусів. Лише один факт: Україна з населенням 37 млн, споживає 35 млн тон зерна, залишок продаємо. росія споживає 66 млн тон. Або вони там голодують на рівні найбідніших африканських країн, або їх просто набагато менше.
показати весь коментар
12.04.2022 23:39 Відповісти
Значительное количество зерна из Украины регулярно вывозили в россию без какого-либо документирования. Русские это зерно пускали на свой рынок или экспортировали как росийское.

Кроме того, такое зерно в Украине было "серым", то есть этот урожай соотвественно не попадал в общую государственную статистику производства. То есть фактическое производство зерна в Украине около 25 лет подряд было значительно выше, чем показывала официальная статистика.
показати весь коментар
13.04.2022 01:27 Відповісти
опущене і кончене...
показати весь коментар
12.04.2022 23:00 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2022 23:03 Відповісти
якщо його насправді затримали, то впевнений, що життя цієї потвори на нулі. навіть рашистські зеки його живцем поріжуть на ремені.
показати весь коментар
12.04.2022 23:04 Відповісти
Сотні бичкових ґвалтують українських дітей, решта бичкових це схвалюють. Це не росія, це Бичковія.
показати весь коментар
12.04.2022 23:05 Відповісти
ущербное и убогое...тупорылое быдло.. нелюдь!!!
показати весь коментар
12.04.2022 23:05 Відповісти
середньостатистичний зріз кацапського суспільства.
показати весь коментар
12.04.2022 23:15 Відповісти
кацапське біосміття, там майже всі такі ... тільки знищувати, всіх, до останнього, щоб зробити світ чистіше.
показати весь коментар
12.04.2022 23:06 Відповісти
Вот после всего этого дерьма, после победы каждый украинец должен стараться ни при каких обстоятельствах не уподобится этим животным.
показати весь коментар
12.04.2022 23:08 Відповісти
Росія - країна педофілів і шлюх і злодіїв з крадженим одягом і пилососами...І вас дивує чому там черги в Мак в день закриття))))Такої країни не повинно існувати навіть на карті..
показати весь коментар
12.04.2022 23:09 Відповісти
думаю йому сподобається коли його посадять на бутилку)
показати весь коментар
12.04.2022 23:10 Відповісти
На протитанкову міну потрібно посадити!
Або прив'язати до двох автомобілів і потихеньку,не спіша розривати його на два рівних шматка орка!
показати весь коментар
12.04.2022 23:29 Відповісти
Гідний послідовник "любящего целовать детей в пупок".
показати весь коментар
12.04.2022 23:10 Відповісти
Я вважаю, що після війни будуть виловлювати таких ублюдків та страчувати..Дай Боже, діждатися!!
показати весь коментар
12.04.2022 23:10 Відповісти
Вже.
показати весь коментар
12.04.2022 23:15 Відповісти
Ця історія щось нагадує.
показати весь коментар
12.04.2022 23:11 Відповісти
нагадує... велику кацапську фальш.
показати весь коментар
12.04.2022 23:16 Відповісти
Красноармеец Бычков ищет хроникеров путинизма, чтобы те запечатлели скрепные манипуляции щеточкой и прочие загадки русской души.
показати весь коментар
13.04.2022 01:38 Відповісти
Це не солдат-педофіл, а Росія країна-педофіл
показати весь коментар
12.04.2022 23:12 Відповісти
ці речі взаємопов,язані.
показати весь коментар
12.04.2022 23:17 Відповісти
збочена бичара! каструвати!
показати весь коментар
12.04.2022 23:13 Відповісти
Розслабтеся. Відео з немовлям було знято до війни. На щастя то не українське немовля. Але як таких земля носить.
показати весь коментар
12.04.2022 23:13 Відповісти
Немає різниці чиє це немовля. Знущатися з невинної дитини може тільки нелюдь.
Це жахливо.

Але написано що "який знущався з маленької дитини в Україні під час війни"

Таких однозначно треба ізолювати пожиттєво. Це в кращому випадку...
показати весь коментар
12.04.2022 23:24 Відповісти
он в базе миротворца и там есть его данные в том числе и соц сети
показати весь коментар
12.04.2022 23:36 Відповісти
Типичный русский, даже комментировать нечего.
показати весь коментар
12.04.2022 23:13 Відповісти
Всі чужоземці з огидою відзначали схильність кацапів до ********** та педофілії.
https://tarasiy.wixsite.com/moscovia/ru

показати весь коментар
12.04.2022 23:15 Відповісти
Типічно кацапська рожа з підарастічною чолкою
показати весь коментар
12.04.2022 23:16 Відповісти
кацапський дегенерат, таких в кацапії мільйони...
показати весь коментар
12.04.2022 23:19 Відповісти
Красавец. Вот он настоящий русский десантник. Спаситель цивилизации.
Фу ***...
показати весь коментар
12.04.2022 23:20 Відповісти
Думаю більш ні в кого не буде сумнівів щодо того яке тотально збочене скотобидло існує з нами по сусідству "за парєбріком".. Це НІЧИМ не лікується - це підлягає негайній утилізації(як утилізують скажених тварин) при виявлені подібної істоти у полі зору!
показати весь коментар
12.04.2022 23:23 Відповісти
дирявий друг кадирявого! На лоскути порізати цьго ублюдка!
показати весь коментар
12.04.2022 23:24 Відповісти
У засРашки такого контингенту до буя...
показати весь коментар
12.04.2022 23:29 Відповісти
Якщо хтось забув:
показати весь коментар
12.04.2022 23:32 Відповісти
его нужно убить, это сумасшедший, причём - опасный. Не нужно его материть и прочее. Это неполноценный организм - результат пьяного зачатия и тяжёлого детства. Проще говоря - ублюдок. Не путать с животными.
показати весь коментар
12.04.2022 23:38 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2022 23:43 Відповісти
фото с партнером
показати весь коментар
13.04.2022 00:06 Відповісти
рожа полного дебила
показати весь коментар
13.04.2022 08:49 Відповісти
Таких бычков-окурков гнусных - не счесть в насило-педафило-недоармии рф. Такая она эта чудь и нечудь балалаечная
показати весь коментар
13.04.2022 00:19 Відповісти
Снять с него шкуру живьем.
показати весь коментар
13.04.2022 00:25 Відповісти
клаSSический руSSкей
показати весь коментар
13.04.2022 04:23 Відповісти
по галстуку можно сказать только одно - падаль,ненавидящая всех и прикрывающаяся дебилизмом... на как всегда найдутся добрые люди и найдут это *******... а дальше дело техники... главное - не убивать... мяхчей надо быть с такими скотами... мяхчей... по доброму...
показати весь коментар
13.04.2022 05:18 Відповісти
Впевнений шо ця істота вже не жиле, але сподіваюся шо перед смертю воно ще помучається
показати весь коментар
13.04.2022 06:23 Відповісти
Вовапута не узнать в гриме
показати весь коментар
13.04.2022 07:12 Відповісти
Ага. Значит этого бычкова можно обосцать и ему это понравится. "Защитник родины а страже расеи". Какая родина такой и защитник.
показати весь коментар
13.04.2022 07:52 Відповісти
Для этого смерть награда ….
показати весь коментар
13.04.2022 08:05 Відповісти
Так це вилупок Валькі Полстакана та Ху@ла
показати весь коментар
13.04.2022 08:25 Відповісти
Відрізати яйця і запхати у ротешник. Відрубати руки, які тримали ту кісточку. Виживе - хай живе.
І така кара має бути всім кацапам.
Це ж сама гадостна нація у світі.
показати весь коментар
13.04.2022 10:09 Відповісти
Дайте вгадаю, це опудало виросло в віруючій сімь'ї, а до педофілії його привчив місцевий поп?
показати весь коментар
13.04.2022 10:21 Відповісти
оно ещё и *****!!
показати весь коментар
13.04.2022 16:40 Відповісти