9337 відвідувачів онлайн
8 009 15

Окупанти безрезультатно намагалися штурмувати Мар'їнку, - Генштаб ЗСУ

війна,марїнка

Російські окупанти намагалися штурмувати Мар'їнку на Донеччині, однак успіху не досягли.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог не припиняє завдавати ракетних ударів по об’єктах промислової та цивільної інфраструктури на території України і намагається вести наступ на окремих напрямках. Продовжуються авіаційні удари по місту Маріуполю. Триває часткова блокада Харкова.

На Донецькому напрямку противник намагався провести штурм Мар’їнки, успіху не мав", - йдеться в повідомленні.

Також в тимчасово зайнятих ворогом районах Луганської області фіксується використання будівель та прилеглих територій загальноосвітніх закладів для облаштування додаткових польових шпиталів, місць розміщення озброєння, боєприпасів та військової техніки.

Топ коментарі
+14
Ото Поляки їбашать німців.Виступ на саміті ЄС!!Красава!!!
https://twitter.com/i/status/1514935550045786112
показати весь коментар
15.04.2022 20:28 Відповісти
+10
Сколько кацапов передохло за месяц штурмуя укрепления Марьинки, построенные при Пете, не счесть. Я ж говорил в марте там Гудериан с Манштейном бы не прошли, куда русня лезет 🤣
показати весь коментар
15.04.2022 20:28 Відповісти
+7
"Співробітник СБУ грає з кицею під час затримання колаборантів"😻😹


показати весь коментар
15.04.2022 20:34 Відповісти

Завантаження...